Get Adobe Flash player

Recommended Posts

i ja ne verujem da su sekundarci ovo uradili, ovo je svađa unutar porodice, imamo nevaljalu i nevaspitanu decu...

pa eno jednog su priveli, pa da vidimo šta će da kaže.

ujedno, pajo, malo ti je neprecizan naslov one vesti, ide nešto kao "bračni par povređen prilikom krečenja grafita", kao da su oni krečili :)

19 minutes ago, manager said:

ja ne znam sto ljudi razglabaju o tome, evidento je da je neka od frakcija partizanovih 'navijaca' odgovorna za unistavanje murala...

cigani bi to, da su hteli, prekrecili dan posto su prvi put uradjeni... nije to smekerski...

upravo sam napisao da je bot masinerija aktivna na vestima o muralima, tako da je izgleda istina da su naprednjaci stvarno odgovorni, kao zbog majice 'pussylips' koju je gtr napravio sta vec.

isto tako nema apsolutno nikakvog smisla da grobari u medjusobnom sukobu unistavaju gtr murale ono.

a nije ni smekerski da se upuca i ubije klinac od 18 godina pa se ipak desi

o cemu pricas? covek je spomenuo kodekse sns ultrasa koji upadnu u blok i ubiju klinca od 18 godina. ako imas gram mozga, sve je u redu s onim sto sam napisao

Jeste brate sns ultrasi, oni se bas jurisaju po bloku. Ti brate ne da si ostrascen nego ne znam.

23 minutes ago, trn said:

Jeste brate sns ultrasi, oni se bas jurisaju po bloku. Ti brate ne da si ostrascen nego ne znam.

ne juri se sigurno marko komandant licno naravno

prsti jer nemam ideju o cemu prica lik, a pokusavam kao da vodim neku diskusiju.

trebalo je da se zaustavim na prvom postu gde sam samo pokazao da su 'kodeksi' lol prica

On 1/22/2018 at 1:27 PM, Lucky said:

pa eno jednog su priveli, pa da vidimo šta će da kaže.

ujedno, pajo, malo ti je neprecizan naslov one vesti, ide nešto kao "bračni par povređen prilikom krečenja grafita", kao da su oni krečili :)

Plot tvist: Paja piše sam sve vesti na sajtu :D

Zamolio bih vas da održite visok nivo diskusije, te da se ne ponašate kao da ste ne UPT-u ili ciganjskom topiku.
Hvala.

On 1/20/2018 at 0:47 PM, tortky said:

@leisure samo da proverim da li si živ?

ziv sam Vitjo

sto si prekrecio murale?