Jump to content

SD Partizan 17/18


Vlada_

Recommended Posts

sve bi bilo drugacije da nismo primili ono sranje na jna. ova ekipa jednostavno ne moze nista ekipi iz istocne evrope koja igra odlicno kuci i koja brani ima gol u gostima.

a taj marko nikolic je dobio 4 komada gajbi, nije prvi u madjarskoj sa orbanovim klubom, prosle godine je imao najboljeg stranca koji je igrao u srbiji u poslednjih 15 godina, tako da polako.

pantic odigrao odlicno obe utakmice, veceras jedini pokusavao nesto, da su drugi imali 50% njegove zelje veceras bila bi druga prica. 

kenja mi se od jankoviceve nonsalancije, mora klupa da mu visi nad glavom izgleda, a potpuno je nedodirljiv vec dugo dugo.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, mohr said:

ali je taj videoton smesna ekipa gde su glavni igraci danko lazovic u godinama i marko scepovic,to ti dovoljno govori,jos je pre susreta sa partizanom izbacio 1 bordo...

a nama je nakon odlaska leonarda i djurdjevica koji su bili ultra hard keri cele sezone ostala barsa od ekipe? tavamba u spicu kog je nikolic bio prakticno otpisao, ostojic i cirkovic kao stoperi (?!?!?!), gomiletina sodera koje smo se tek sada ratosiljali. treba mu dati fore jos ovo prolece, pogotovo sto vise ne igra na dva fronta. ako na zaigramo, dovidjenja prijatno i kraj.

@trn

na koga mislis tacno?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

i o5 je ta ekipa primila 0 golova od videotona u dve utakmice :),sad je imao solidnu ekipu,samo jos da je umeo da je ukomponuje,neshvatljivo mi je bilo da je suma usao tek pred kraj,imamo 3 leva beka,antonov doveden kao veliko pojacanje jedva da je i igrao,ne znam kakav je sada ali je kidao kad su mladi uzeli zlato,jankovic totalno van forme,bukvalno igrac manje na terenu,ostojic izasao iz povrede,mucio se celu utakmicu,treba nam gol a mi igramo sa 2 zadnja vezna i jednim spicem,sanse u ligi su nam minimalne,mozda uzmemo kup eventualno,zaboravio sam da je i onaj mladi novi levi bek katastrofa nesiguran i da je bukvalno najlosiji izbor od trojice levih bekova...urosevic

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

ne znam sta si ti gledao ako ti je urosevic najlosiji izbor :) samo sto je dosao, a prva postava mu je bukvalno zacementirana. kapiram da se antonov i dalje 'ceka', a miletica nemamo kome da uvalimo.

slazem se za sumu, ne znam koje je razmisljanje bilo iza odluke da pocnu zdjelar i jevtovic a ispred pantic, umesto zdjelar pantic, a ispred suma. to je jedini problem koji sam video. i da, jankovic je van forme, a ogroman je problem sto je nedodirljiv vec dugo. jevtovic zaigrao posle X meseci mrcvarenja cim je video da je spreman za klupu (i dalje mislim da trebaa da ide na klupu), mozda tako nesto treba da se desi i jankovicu. mada, ja svakako ne mirisem jankovica, ne zbog fudbalskih sposobnosti nego zbog njegovog karaktera. tesko varim takve likove koji deluju kao da ih mrzi da zive, sa poluspustenim kapcima, koji jedva promumlaju 5 reci kad ih neko nesto pita.

a da, treba jako gurnuti u vatru djerleka sad definitivno, a jankara na ladjenje.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa gledao sam kako skoro svaki put kad probaju da ga prodju oni to i uspeju,vecina njihovih centarsuta je dolazila sa nase leve,njihove desne strane,vulicevic je bio bolji i u odbrani i u napadu i to u ogromnoj razmeri,imao je i onu gresku gde umalo primismo gol zbog njega,bukvalno nista nije pokazao celu utakmicu,imao 1 dobar start cini mi se,antonov i miletic su ako nista bar zbog iskustva mnogo bolje opcije...

Link to comment
Share on other sites

smesan lik. u zvezdi je bio mocni vlade... i to ne tajno, preko noci, nego u evroligi \o/

a za saopstenja blizanaca bih kaznjavao odsecanjem prstiju... vazi i za cokija i za ilieva i za sve ostale... kako ih nije sramota,ovaj place da partizan kradu u fudbalu (da ih "ne kradu" verovatno bi imali 20 bodova manje), a ovaj drugi zakukao zato sto je izgubio pehar od ekipe koju ove sezone nije jebao samo onaj kome nije mogao da se digne na tako bedan tim...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...