Jump to content

SD Partizan 17/18


Vlada_

Recommended Posts

5 hours ago, alfa said:

Uf... sada vidim to za Pantica... Vlado jebote, odmori, sedi na klupu sa mohrom :D

why always me ?
 

iskreno,ja ne znam ko je taj lik,pratim iskljucivo ono sto se desava na terenu,prvi sam za to da se privatizuju oba kluba ali to ocigledno ne moze u ovoj raspaloj zemlji,sa druge strane,koliko god da su lopovi u upravama oba kluba,naravno da mi smeta to ali se trudim da ih ignorisem koliko je to moguce

Link to comment
Share on other sites

au, mohr trenirao, a ne zna ko je Pantić :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne znam hajli, ti posmatras stvari crno ili belo, a meni je neka siva trenutno prihvatljiva. naravno da je jedini konacan izlaz privatizacija i dizanje kvaliteta lige, ali u medjuvremenu ne smatram da je isto imati 50 miliona duga ili 9, pogotovo uz trenutnu situaciju gde cene igraca odlaze u kurac i jedan dobar omladinac moze da resi stvar.

edit: isto tako, ne ocekujem da na celo kluba dodje postenjacina koja ce raditi za platu od 3 soma, samo smatram da para ima dovoljno za sve. dovoljno da klub funkcionise i da se svi ugrade ako vec drugacije ne moze. samo da se ne desavaju likovi kao zvezdan i situacija iz ofk-e iz 90ih kad nestane ceo milionski transfer a ofk posle zavrsi kako zavrsi.

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Vlada_ said:

ne znam hajli, ti posmatras stvari crno ili belo, a meni je neka siva trenutno prihvatljiva. naravno da je jedini konacan izlaz privatizacija i dizanje kvaliteta lige, ali u medjuvremenu ne smatram da je isto imati 50 miliona duga ili 9, pogotovo uz trenutnu situaciju gde cene igraca odlaze u kurac i jedan dobar omladinac moze da resi stvar.

edit: isto tako, ne ocekujem da na celo kluba dodje postenjacina koja ce raditi za platu od 3 soma, samo smatram da para ima dovoljno za sve. dovoljno da klub funkcionise i da se svi ugrade ako vec drugacije ne moze. samo da se ne desavaju likovi kao zvezdan i situacija iz ofk-e iz 90ih kad nestane ceo milionski transfer a ofk posle zavrsi kako zavrsi.

ne brate, nego ti padaš na priče lopova koji nam iste fore prodaju zadnjih xy godina, kao e ova uprava je drugačjia. Nije, zamazuju oči kao i uprave pre, cilj im je jedino da nagrabe keša koliko mogu za to kratko vreme koliko su tu, a ako dođu neki rezultati slučajno, vrh. Taj dug je relativan, jer opet mogu sad da ti serviraju priču da se dug smanjio, pa kad ode uprava, onda će odjednom neko da se seti da otvori knjige i vidi pravo stanje. Cene igrača odlaze gore, ali kao što vidiš, nas zaobilaze, jer je poslednji veliki transfer Grujićev, i to je tih bednih 6 miliona evra u trenutku kad se takvi klinci kupuju za 10 ili 15 glat. 

OFKa, Banat, Bežanija, Obilić ili bilo ko drugi će da završi tako jer država to dopušta, i realno sve nas zabole za te klubove, jer ne navijamo za njih. Zato mi i vi nikad nećemo propasti, jer je sport vrhunska prilika za manipulaciju majmunima, koji se i dalje lože na saopštenja, prepucavanja i sl. 

Neka i jedni i drugi odu u stečaj i privatizuju se, neka igraju klinci koji se lože na zvezdu ili partizan, i neka to krene na gore, pa barem za 5 ili 10 godina gledamo koliko toliko ok fudbal, ljude koji zarađuju direktno od rezultata tih klubova i normalno sportsko ponašanje. Ali to se neće desiti skoro, jer svima uključenima (uprave, političari, navijači) odgovara ovakvo stanje

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ono sto kaze Pera

dok se. izmedju ostalog, ne prestane prodavanje dece za smesne pare, ulazak u top 32 u LE ce nam biti istorijski uspeh

decu prodaju sto pre, jer ne znaju koliko ce dugo biti blizu kase

ne vidim ko bi imao zelju, ledja i pare da bi mogao da privatizuje pored svih ajkula koje zive od kluba(politicari, navijaci, Ilievi , Vazure i ostali)

 

Djukic je presmesan trener

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
19 minutes ago, manager said:

ja ne znam sto ljudi razglabaju o tome, evidento je da je neka od frakcija partizanovih 'navijaca' odgovorna za unistavanje murala...

cigani bi to, da su hteli, prekrecili dan posto su prvi put uradjeni... nije to smekerski...

upravo sam napisao da je bot masinerija aktivna na vestima o muralima, tako da je izgleda istina da su naprednjaci stvarno odgovorni, kao zbog majice 'pussylips' koju je gtr napravio sta vec.

isto tako nema apsolutno nikakvog smisla da grobari u medjusobnom sukobu unistavaju gtr murale ono.

a nije ni smekerski da se upuca i ubije klinac od 18 godina pa se ipak desi

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...