Jump to content

SD Partizan 17/18


Vlada_

Recommended Posts

Dolazi Antonov kao LB, i najavljuju jos jednu bombu koju kriju kao zmija noge.

Mozda pozajmica Mitrovica? [:I]

U svakom slucaju mora neki napadac umesto Djurdjevica.

Raspored izasao, prva u Bernu (nadam se da cu ici da gledam), druga bez publike protiv Dinama. Mozda dobijemo to kod kuce, statistika kaze da smo jako dobri kad igramo kuci bez navijaca. Mislim da smo i sahtjor tukli onomad u ligi evrope, nisam siguran

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

ja htedoh da ubacim [roflmao]smajli, ali izgleda nije fora

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, sttevann said:

Sto na suspenziju, sta je tu zanimljivo onda :-D

Plus, ako ne ukinu suspenziju, ona vazi samo za nas, dozvoljeno ce biti siptarima da dodju, kao sto su madjari bili proslu.

 

zanimljivije je da ih gadjate topovskim udarima i da vam spuste dron, pa da nas izbace sve skupa na 100 godina iz svih takmicenja... :P

13 minutes ago, Vlada_ said:

deluje da nije, bukvalno me je blam da napisem ovo, ali citao sam komentare likova koji se nadaju pozajmici

 

 

 

 

 

 

 

JOVETICA

 

pa bog te jebo

a i ciga ce da dodje is PSG-a zbog narusavanja fair play-a... :tf:

Link to comment
Share on other sites

postoje indicije da je u prici i nikola stoiljkovic iz brage kao pojacanje u napadu. antonov dolazi, sinoc sam ga pitao da li dolazi da osvojimo ligu evrope i rekao mi je "dolazim najverovatnije" :)

mozda je ipak bolje da sa dinamom igramo pod suspenzijom

zamisljao sam scenario gde setalica novorusije ide jugom

dozivotna mekano.

 

 

Link to comment
Share on other sites

to su vec neozbiljne price, nemaju nikakvog smisla.

prica oko tosica je navodno: odbio je tursku, nemacku itd. jer pocinje biznis ovde (gradnju neku ili sta vec) i hteo bi da bude u srbiji. potpisuje valjda ugovor na 2 godine, ali ide sledece sigurno, eventualno ostaje do kraja kvalifikacija ako budemo prvi. igrao bi za pola miliona, a njemu bi pripala razlika vrednost transfera - trenutni ugovor. znaci, ako ga neko sledece godine kupi za 2 miliona, partizanu ide 500 soma a njemu milion i po, tako da ga u sustini imamo godinu dana za dzabe. na ovu pricu sam naleteo i jedino tako ima smisla njegov dolazak realno

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

- teren je toliko uzasan, da je bilo ocigledno koliko je uticao na igru kad su poceli da dizu paseve koji bi isli po zemlji uvek, i generalno se videla nesigurnost u vodjenju lopte jer ona svakog trenutka moze da ode u kurac

- sto se tice sudjenja, generalno lose. mislim da nijedan penal nije bio, ali bih ga zato za sviranje kraja na 1:58 pri kontri 4 na 3, na 40 metara od gola poslao da tuca kamen narednih 50 godina

- pre meca bih realno prihvatio nereseno. cigani su u naletu u svakom smislu, mi tek treba da odradimo prelazni rok, a oni su tek sad suoceni sa zadrzavanjem kange, boacea itd.

 

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

izgledalo je kao da navlaci al jednostavno ne ume retard,toliko nema osecaja za sudjenje da nisam mogao da verujem sta gledam,kad je faul on ne sudi,kad nema faula,on svira,degencina,par zutih kartona propustio,ona kontra na samom kraju utakmice on svira kraj,penal nad jankovicem apsolutno nikako,sam je trazio kontakt i zasluzeno dobio zuti ali nad tavambom je apsolutno mogao da svira i niko rec da mu ne kaze...isuvise situacija ima za nabrajati gde je mentolcina gresio...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, trn said:

ono kad je boaci omasio loptu sam roflovao jako

sto se sudjenja tice ne mogu da se otmem utisku da je grobari cokot sudija navlacio na zvezdinu stranu malo

i da, i dalje sam ubedjen da je djukic ozbiljna prevara

naravno da je prevara, njega je Đurovski oprao 3x u derbiju za nepunih mesec dana
Žuti za Evertona je itekako postojao, ali je kasnije postojao i za Vujadina, to je moralo da se sudi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...