Jump to content

SD Partizan 17/18


Vlada_

Recommended Posts

Odlične performanse u najbitnijoj utakmici sezone, ali avaj nedovoljno odlične, no možda će biti dovoljno odlične za sledeću najbitniju utakmicu sezone, jer svi će biti spremni i uigrani, a možda i nečastivi obuzme odbrambeni red koji nije bio tako odličan kao što bi trebalo da je bio odličan za najbitniju utakmicu sezone.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Joj, šta ćemo sada sa tim silnim parama da radimo, jooooooooj!

Leo pokidao. Polazao je samo koliko su Arapi glupi ko kurac i koliko je isto tako fudbal otisao u kurac. U Mecu je mogao moooozda nesto i da pokaze, ovako ce fudbalski da istrune u pesku, uzece vecu lovu, ali ce mu dete odrastati u jebenoj Arabiji...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ponisten je cist gol jankovicu ali to ne menja stvar da su ocajno igrali,ovaj cirkovic i kljajic su tragicni likovi,sa skoro 100 kg sam olicenje brzine,umeca/znanja za ovo drvo koje ima samo visinu i koji uopste ne izgleda kao fudbaler...skroz zasluzeno dobio vozdovac

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gruja said:

cist penal :tf:

dobili odmah kompenzaciju u vidu ponistenog cistog gola, dok se zvezdini nepostojeci penali kompenzuju nesviranjem penala za protivnike posle :tf:

i dalje je na snazi ovaj moronski sistem sa polovljenjem bodova, tako da sam kiks nije toliko tragican koliko bi bio inace, a ja sam u tripu da je ovako mozda najbolje.
prica da je pozadi sve u redu, a da se kiksevi svima desavaju ne pije vise vodu. kljajic ce izgleda na klupu napokon, moguce da ce se prica oko stopera koji bi bio doveden ako prodjemo videoton ipak ubrzati. radin pokazao da je za kosovica i jevtovica toni kroos licno.

doveli smo nekog nigerijca na koga se iliev lozi vec sto godina, levo krilo, ali to je sad u drugom planu.

a da, pravilo o 4 stranca je stvarno genijalna stvar, uvek smo imali dara da izaberemo put u kom se treba kretati. imbecili

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ok, u pravu si, jevtovic je defanzivan tip, kosovic ofanzivniji. 

poredjenje nije na mestu, ali svakako mi ova dvojica ne bi usli u igru dok je ovaj zdrav. covek je bio dobar u defanzivi, sa loptom odlican. dao je u par minuta dva fantasticna pasa u prazno napadacu, izbacio celu odbranu. ovu dvojicu necu komentarisati ono

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...