Jump to content

SD Partizan 17/18


Vlada_

Recommended Posts

3 hours ago, Vlada_ said:

posto zvezda ima dugu tradiciju preplacivanja kangi, donalda, le taleka za velike pare, a moreira, dijara, zuka, leonardo vam se ne desavaju. jebiga, poenta pronalazenja stranca je da bude za klasu bolji od domaceg sodera, iako nisu ne znam kakav kvalitet na evropskom/svetskom nivou, ali zvezdanu i drugarima to ne polazi za rukom pa iz ocaja jure igraca koga snime nasi

MOREIRA ZUKA DIJARA koje karijere jebo te napravise, zaboravio si Klea, a da on je bio u Zvezdi prvo. Nije otisao stoper nego su otisli stoper i spic za 5.5m.

A najveci dokaz da nisu poslali ponudu za Sumu je onaj Vucetardov intervju, neverovatno na sta se ljudi brecaju. Dva miliona za nekog igraca?!?!

Fascinantno na sta ljudi skacu.

A tek ova patka da je Zvezda poslala ponudu 2.5m evra za kornjacu hahaha

 

 

edit:

http://mondo.rs/a1025761/Sport/Fudbal/Zavrsena-saga-Suma-je-Partizanov.html

terza ponudio 2 miliona ali je ljubav presudila i 1.2m  je ipak ok ponuda, ne mora vise

jebeni isprani mozgovi

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

kao sto rekoh, niko nije pricao o svetskim karijerama, govorim o likovima koji se dovedu sa ciljem da budu za klasu bolji od svakog domaceg fudbalera u ligi, i to se i desavalo. moreira, zuka i dijara su deo mozda najbolje partizanove ekipe u poslednjih ~15 godina, imali su nesrecu da se desi zrinjski i da ne saznamo sta bi uspeli u evropi. a ne tovari se soder koji se placa 400k evra godisnje ranga donalda i le taleka.

ovo za 2 miliona je glupost, ali ga jeste cimala zvezda, to je i on sam rekao posto lik odgovara ljudima na poruke na instagramu itd, a rekao je i lik sa tvitera koji je kacio npr. slike ugovora pozajmica ovih zvezdinih klinaca itd.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

http://mondo.rs/a1025761/Sport/Fudbal/Sejdubu-Suma-u-Partizanu.html

ipak je 1.65 miliona evra i bez procenata od sledece prodaje. otvorio se neko napokon i dao tracak nade da nisu svi tu da iscede svaki dinar iz kluba i zapale. a i kad budem poceo da razmisljam da ne postoji apsolutno nikakva nada za boljitak u bilo cemu, otici cu u mijanmar da gajim rotkvice ili cu se roknuti jebiga

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

hahaha dis vlada vucela mu dao tracak nade :D

do pre godinu dana se nije znala ni jedna plata ni jednom igracu, bog zna za kakve pare su svi stranci igrali

a nabrajas igrace nivoa kastiljo, evandro, molina

svi pravili razlike

 

 

Link to comment
Share on other sites

da brate, rekao sam da je vucela najsjanija osoba u istoriji srpske drzave, zapravo sam ga istetovirao preko ledja

partizan je upravo iskesirao najjaci transfer u istoriji, a ulazili smo i u ligu sampiona 2 puta ranije, pa nismo uradili nista slicno itd... cinjenica. 

da se razumemo, ne ocekujem sigurno da ce likovi poput vucelica doci i raditi za platu od 4-5 soma, ali je dovoljno da zapravo ne zabodu apsolutno svaki dinar koji se pojavi u klubu pa da se necemu nadam. kao sto rekoh, kad budem postao pesimista u fazonu 'nece nikad biti bolje, sve je sranje, svi su isti, svi ste debili koji se nadate' roknucu se

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

On 18.7.2017. at 3:26 PM, Vlada_ said:

posto zvezda ima dugu tradiciju preplacivanja kangi, donalda, le taleka za velike pare, a moreira, dijara, zuka, leonardo vam se ne desavaju. jebiga, poenta pronalazenja stranca je da bude za klasu bolji od domaceg sodera, iako nisu ne znam kakav kvalitet na evropskom/svetskom nivou, ali zvezdanu i drugarima to ne polazi za rukom pa iz ocaja jure igraca koga snime nasi

kako nam se ne desava... jel smo doveli onu bombu od brazilca, koji je kasnije presao u partizan?!? jos mu nismo isplacivali lovu... imao decko jedan obrok dnevno... stesali smo ga do jaja...

On 18.7.2017. at 7:05 PM, trn said:

zaboravio si Klea

 

 

 

e taj sin... :DDDDDD

Link to comment
Share on other sites

mene samo interesuje ko dovede igraca za 1,65 miliona koji nije spreman da udje bar poslednjih 15-20 minuta u igru u realno najvaznijoj utakmici u sezoni

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasno kako se to pitanje spremnosti stalno kod nas postavlja na početku svakog leta, dok svi normalno igraju. Isto tako, kako ti šatro profesionalni sportisti dopuste da se toliko usvinje u pauzi od maks 2 meseca, zar se ne stavljaju neke klauzule u ugovor ako dođeš baš nespreman, da ga popušiš žestoko i sl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja sam siguran da bih ja sad imao snage za bar 15 minuta a trenutno izgledam kao heroinski zavisnik i fudbalski domet mi je bio sto sam dva puta prosao pored Burze :tf: 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ma ja bih se barem zaleteo 15 min da nekome polomim nogu, kad bi me npr stavili protiv globara :tf: 

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nahajpovali malog crnju kao kada je Gruja potpisao za Slogu iz Banatskog Novog Sela :tf: 

umesto jednog krstenog stopera da su doveli za te pare

ali jbg, onda Vazura ne bi mogao da placa kokain i kurve ortacima od procenta

 

na momente smo jos bili i dobri, ali je jako daleko to od kvaliteta LS, pogotovo odbrana

Leonardu svaka cast za sve sto je uradio prosle sezone, ali ovo kmecanje i facijalni izrazi posle svakog starta kao da je celu noc lizao Stankovu cmakicu, mi jako idu na kurac

pederski padne u sesnestercu, a ima 3 saigraca kojima moze da doda loptu

Link to comment
Share on other sites

On 26.7.2017. at 5:04 PM, Highl1 said:

meni nije jasno kako se to pitanje spremnosti stalno kod nas postavlja na početku svakog leta, dok svi normalno igraju. Isto tako, kako ti šatro profesionalni sportisti dopuste da se toliko usvinje u pauzi od maks 2 meseca, zar se ne stavljaju neke klauzule u ugovor ako dođeš baš nespreman, da ga popušiš žestoko i sl

i ja sam se ovo oduvek pitao... ok da nemas snage za 90 minuta... ali buraz ti si proefsionalni fudbaler... sada da se skine neki binic od stotinu ljeta, pretrcao bi ih sve za 20 minuta... posle toga jbg...

drugo, ako si majstor, ne moras ni da trcis... fazon piksi je mogao da igra da ne izlazi iz onog centralnog kruga... I DA JEBE... ok nije neki random crnja piksi, ali jbm ja mogu 15 minuta da igram, posle pakle pljuga...

On 26.7.2017. at 7:06 PM, leisure said:

nahajpovali malog crnju kao kada je Gruja potpisao za Slogu iz Banatskog Novog Sela :tf: 

umesto jednog krstenog stopera da su doveli za te pare

ali jbg, onda Vazura ne bi mogao da placa kokain i kurve ortacima od procenta

 

na momente smo jos bili i dobri, ali je jako daleko to od kvaliteta LS, pogotovo odbrana

Leonardu svaka cast za sve sto je uradio prosle sezone, ali ovo kmecanje i facijalni izrazi posle svakog starta kao da je celu noc lizao Stankovu cmakicu, mi jako idu na kurac

pederski padne u sesnestercu, a ima 3 saigraca kojima moze da doda loptu

navikli na tole super ligu... :tf:

pobedio je komentar lika na b92... kako da nauce da igraju odbranu, kada ih u domacem prvenstvu niko ne napada... :D

ne treba nam topic... ovo je za grobarski topic... budzimo im bodove da sledece sezone budu nosioci... :D

Edited by Sarma
Link to comment
Share on other sites

od sledece sezone nema nacionalnog koeficijenta valjda, ali svakako nam pomazete da u plejofu budemo nosioci ove godine ako izbacite spartu.

sto se tice cele price o sumi, pozalio se pred mec sa macvom na mali bol u butini valjda, ali je kao usao jer je poenta bila ionako da ga vide ljudi, bilo je 5:1 i boleo ga je kurac zbog svega da jurca. spreman je navodno za 60 minuta trenutno, ali nisu hteli da menjaju nista za olimpijakos jer je tek stigao

Edited by Vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...