Jump to content

Rick Henderson And The Artifact Of Gods - Domaća igra u razvoju


kruko

Recommended Posts

Nije igra prošla rivju ololo. Treba da se pauzira igra kad isključiš kontroler ili uključiš overlay, steam cloud ne radi jer mora da se uradi binarna serijalizacija podataka koji se čuvaju i tako neka sranja. Sve sam popravio, a cloud saves isključio, problem rešen

Aj sad opet.

  • Like +1 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

haha nije to problem sad kad nisam više nubara, ali im je api do kurca, ne mogu sad da se smaram sa tim, možda kad izađe pa ako ne budem imao p posla.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Podrška za Kruka!

Nisam uspeo prve bosove da pređem 😞 
Ono što bih ja voleo da vidim recimo je da microwarp može da bude directional a ne samo mali forward boost.


Mali bag pri paljenju je to što igra, iako je u opcijama po difoltu nameštena na fullscreen, ako si prikačen na dva monitora startuje u windowed modu, a deo prozora se proseže i u sekundarni monitor.
Ništa što Alt+enter ne rešava ili switchovanje On/Off u opcijama

On hit efekat je možda malo prejak, krenu oči da bole kasno kad se igra 🙂
 

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, kruko said:

E pa nemojte kupovati, daću vam ključeve, samo sačekajte do sutra jer sad idem da umrem, izgor'o sam

brate krukane kako misliš da ne kupujemo :)) 

pazario sam sa'ću uključim na idle makar dok sam na poslu pa nek te hiljade mojih steam drugara (lupam nemam pojma koliko ih je) vide da igram! 🙂

edit: ne znam jel lako ili teško ali prilično ti je čudna ova ikonica za igru plus valjda treba da bude R a ne fatpug? 😞

ikonica2.JPG ikonica.JPG

12 hours ago, voodoo_ said:

Takođe, dobio sam napad epilepsije

sve sam isključio od tih opcija u settings i onda je igrivo! 🙂

12 hours ago, kruko said:

E pa nemojte kupovati, daću vam ključeve, samo sačekajte do sutra jer sad idem da umrem, izgor'o sam

kako se prekida partija u sred osim da "pustim da me ubiju"? 🙂 malo mi fali to da mi makar piše koje su kontrole negde 🙂

Link to comment
Share on other sites

ništa bitno ispostaviće se:

Predsednik Udruženja noćnih barova i klubova Miša Relić kaže da sve ovo što se događa ugostiteljstvu, a posebno noćnim klubovima je neverovatno - "silovanje, uništavanje života, lokala i svega što smo radili".
"Nadam se da smo mogli da zaključimo da nismo leglo zaraze, da smo leglo zaraze, a ne radimo od 1. novembra, sada ne bi bilo ovoliko zaraženih, a pošto ne radimo a i dalje je oko četiri hiljade zaraženih, to je dokaz da nisu klubovi problem, ima drugih. Država nas gleda kao kolateralnu štetu, nas je najlakše baciti pod voz. Očigledno se podržavaju velike kompanije i firme koje mogu da rade. Mngo je lakše ukinuti noćne klubove i barove jer smo mi najgori na svetu", smatra Relić.

Link to comment
Share on other sites

E ne stižem da odgovorim.

Microwarp ne mogu da namestim da bude usmeren jer postoji mogućnost da ideš izvan okvira ekrana, trebalo bi mi sto godina da namestim da se to ne desi.

Ikonicu ću da promenim, hvala za to.

Flešovanje ekrana bilo koje vrste može da se iskljući u options meniju.

Iz igre može da se izađe na pauzu (select na džojpedu ili p na tastaturi poziva pause meni)

Biće tutorijal i uputstva za sve te stvari, nisam stigao da uradim, dobar ux/ui je težak i težak smor.

Hvala braćo :*




A da, srediću i to za veličinu ekrana, rezolucije, pretpostavljam u čemu je problem.

  • Thanks (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

E da, je l' mogu samo da vas zamolim da bacite rivju na Stimu ko nije?

Puno znači da izađe ocena (treba bar 10 rivjuova za istu).

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da zapljunem da radi pod linux steam emulacijom. Ostavim idle da nakupi playtime pa dodam review. Srećno!

edit: mislim da sam zaboo bug.. sa onim prasetom sam opalio ulti i nemam više nijednog protivnika na ekranu, čak ni asteroide, evo 2 minuta bar... kao da je wipeovalo ceo nivo a ne samo ekran 🙂

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, kruko said:

Iz igre može da se izađe na pauzu (select na džojpedu ili p na tastaturi poziva pause meni)

video sam da si nešto prčkao, sad piše i da skupljam dragulje za bonuse i još ponešto ...

4 hours ago, Junkie said:

Evo i ja da zapljunem da radi pod linux steam emulacijom. Ostavim idle da nakupi playtime pa dodam review. Srećno!

edit: mislim da sam zaboo bug.. sa onim prasetom sam opalio ulti i nemam više nijednog protivnika na ekranu, čak ni asteroide, evo 2 minuta bar... kao da je wipeovalo ceo nivo a ne samo ekran 🙂

to zvuči kao dobar feature!

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Junkie said:

 edit: mislim da sam zaboo bug.. sa onim prasetom sam opalio ulti i nemam više nijednog protivnika na ekranu, čak ni asteroide, evo 2 minuta bar... kao da je wipeovalo ceo nivo a ne samo ekran 🙂

Evo da prijavim i ja da mi se desilo isto - nisam cak pucao nikakav special niti ista (bar ne da ja znam) i samo su protivnici prestali da dolaze, pustio sam ga bar 4-5 minuta, sve radi, pomera se brod puca i sve ostalo ali se prosto ne pojavljuju neprijatelji. Ne znam da li mozda ima smisla da ti saljem neki log ili nesto, da li to uopste postoji kao opcija? E da, i nije hteo ni meni da mi ucita, ubio sam igru na alt+f4.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...