Jump to content

Rick Henderson And The Artifact Of Gods - Domaća igra u razvoju


kruko

Recommended Posts

48 minutes ago, Dule_smor said:

Ae bre, takoreci top 10, Vudu pazi se! Inace jos uvek nemam pojma kako sta funkcionise i sta skupljam uopste, pucam samo ono prvo oruzje i bacam special:D

NKXZvkz.jpeg

realna je priča da se kreator igre ne računa znači jesi top10! a i ovaj što je prvi to je neki test bot sto posto.

Link to comment
Share on other sites

S ovim noćašnjim buildom isto zajebava start - pojavi se beli FATPUG i Unity ekran, igra se minimizuje, stoji desetak sekundi ikonica u taskbaru i ne reaguje, i onda se sama igra vrati ali nema muzike u meniju. To se nije dešavalo dok nisi prešao na novi Unity.
Ma znam šta je, to je zbog novog fullscreen moda, srediću. Mada se meni ne pojavljuje. Je l startuješ u ful skrinu?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da. Inače da znaš, desetka ni nema pravi exclusive full screen osim ako ga ne forsiraš u EXE properties -> compatibility -> disable fullscreen optimizations, tako da ako pokušavaš da inicijalizuješ pravi exlusive, bolje prebaci na windowed fullscreen.
Znam, tako je i bilo pa nije razvlačio na ceo ekran nego je bio prozor i morao si alt+enter pa sam stavio exclusive fullscreen. Izgleda da ću morari da namestim setovanje u odnosu na to koji je OS.
Brt moraš da nerfuješ onaj talas asteroida što bossovi izbacuju, na to kad naletim završavam igru bez izuzetka
Jeste, hevi je, iskuliraću ga malo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Uzeo da igram boss raid mod i baš mi je dobro išlo, skenjao sam trećeg bossa i onda kad je krenuo da se raspada, morao sam da pritisnem pauzu because porodica. Kad sam uradio resume, sve je ostalo zakovano sa blurovanim efektom, ništa da mrdne, morao sam Alt+F4 :(
 
Nisam uspeo da reprodukujem.
meni ovo zabode na startupu iz nekog razloga
f0d3ff4b402fdfa391e6b5a28cbeefc9.png
Proširi dole pa mi pošalji detalje. Provaj da reinstaliraš.
znaci neki drogos na mdma heh
elem Krule, da li bi bio tako ljubazan da sa nama podelis listu soundtrackova iz igre, slusao bih ovako, mnogo je kul muzika:)
Imaš listu na soundtrack proizvodu na stimu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@kruko

nakon reinstalacije mi neki drugi error izbacio, ali se igra pokrenula i radila normalno, tj na prvo paljenje, na drugo opet ovaj error, i stoji zabodeno

citav ovaj log:

Problem signature:
  Problem Event Name:    APPCRASH
  Application Name:    UnityCrashHandler32.exe
  Application Version:    0.0.0.0
  Application Timestamp:    5f4fd4cf
  Fault Module Name:    StackHash_0a9e
  Fault Module Version:    0.0.0.0
  Fault Module Timestamp:    00000000
  Exception Code:    c0000005
  Exception Offset:    77bceaee
  OS Version:    6.1.7601.2.1.0.256.1
  Locale ID:    1033
  Additional Information 1:    0a9e
  Additional Information 2:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
  Additional Information 3:    0a9e
  Additional Information 4:    0a9e372d3b4ad19135b953a78882e78

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da ima u c:\users\tvojuser\appdata\local\crashdumps fajl sa .dmp ekstenzijom ako možeš da mi pošalješ.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

On 1/17/2021 at 2:09 PM, voodoo_ said:

Ovaj prvi je neki burazer sa Steam foruma što se žali da je igra previše spora.

Da, dosta mi je pomogao lik oko balansa, mislim da je sve dinamičnije sad, a opet nije teže i imaš utisak da baš kidaš jer samo pršti.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Danas ide peč za rezolucije, nadam se da će to rešiti i mladenov problem, mislim da je vezano za to, plus još neke stvari, linkovaću patch notes kad pustim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...