Jump to content

Rick Henderson And The Artifact Of Gods - Domaća igra u razvoju


kruko

Recommended Posts

Šta reći, zahtevna igra

 

Pustio sam zakrpu za ono kad prestanu da se spawnuju protivnici (i još gomilu stvari) i novi Boss Raid mod!

 

 

  • Like +1 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

1. Igram ti tako s onim prasetom s najsporijim brodom, što ima klasično pucanje i ono alternativno gde se plavo ne znam ni ja šta je raspršuje "difuzno" (btw odlično za skidanje osrednjih talasa protivnika). Međutim, u nekom trenutku pokupim neki metal nešto pick-up, i potom prestaje da mi radi klasično pucanje (plavo radi) dokle god nisam zaginuo, nakon čega je proradilo i klasično.

2. Bug sa prestankom rada džojpeda nakon ginjenja i povratka u main menu i dalje postoji.

Link to comment
Share on other sites

Metal storm, požalio mi se još jedan lik danas, videću ujutru šta se dešava. Kakav smor, sve te stvari u editoru rade, mislim, pretpostavljam šta je i biće sređeno pronto.

Ne znam šta se dešava sa tim povratkom u meni, niko mi se nije žalio na to. Jesi rad da ti dam dev grani pristup da mi baciš log?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, puno je posla, videću prvo neki tutorijal da napravim...možeš i na strelicama i na wasd da igraš

 

 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ok moze i na strelicama da se igra, to je dobar info  🙂 nekakav splash screen sa rasporedom tastera bi dobro dosao 😄 stvarno sam lupao redom po tastaturi ( osim po strelicama lol) 

poslednje sto sam igrao ovog tipa je fazon prvi Jets 'n' Guns  te i nisam nesto relevantan, osim sto sa sigurnoscu mogu reci da je muzika  prevrh

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, G!!! said:

ok moze i na strelicama da se igra, to je dobar info  🙂 nekakav splash screen sa rasporedom tastera bi dobro dosao 😄 stvarno sam lupao redom po tastaturi ( osim po strelicama lol) 

poslednje sto sam igrao ovog tipa je fazon prvi Jets 'n' Guns  te i nisam nesto relevantan, osim sto sa sigurnoscu mogu reci da je muzika  prevrh

we all did! ali u tome je draž! sećam se during the war, uključi se igra i ti onda nabadaj, ovo je taj nostalgia vibe!

Link to comment
Share on other sites

Eh, 21. vek je. Biće i to. Sredio sam još neke bagove, a sad možemo i da se takmičimo ^_^

 

COKA NUB

 

image.thumb.png.7f95785a65f1f51013733f2466d70626.png

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

U ovom poslednjem bildu igra nešto čudno zabode pri pokretanju (ikonica stoji desetak sekundi u taskbaru), nakon toga se odšlogira ali nema muzike u glavnom meniju, i muzika krene normalno kad počnem gejm.

Tako svaki put? Možda ima veze sa onim sranjem sa rezolucijom, samo da završim tutka pa ću i to da sredim, mada se meni ne dešava. Bacio sam novi apdejt pa probaj.
taj rad, Krule javi se! 

edit, krenuo da skida update i izbacuje ovaj error stalno, whoo was phone

https://imgur.com/FSa16GR

Nemam pojma, probaj opet, meni sve radi, bacio sam novi peč sad. Ne deluje mi kao da je to do igre.
Mocnijogurt je odigrao 2 partije i skontao da nema pojma nista sta je sta kao i Dule, samo samo vozio i pucao

KAD CE NEKI YT WALKTHROUGH 

 

da li trenutni build podrzava dva igraca ? 

Evo završavam tutorijal pa ćeš znati šta i kako.

 

Mod za dva igrača je trenutno poduhvat tipa kao da pravim novu igru, mislim da se neću cimati oko toga iako bih jako voleo. Jebem li ga, ako zaradi igra ok kintu možda i odradim.

 

  • Like +1 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kakve sve prijave bagova imam, pa to je hit. Omiljen mi je da ne radi Z kad se krećeš gore levo i samo tad. Kupi novu tastaturu lol

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Neverovatno preglup bag, al' stvarno ne znam šta da mu radim, kretanje i pucanje imaju skroz drugačije listenere i nezavisni su. Wasd i numpad nemaju te probleme.

Je l ti se rešilo ono sa gamepadom pri povratku u meni?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...