Jump to content

Rick Henderson And The Artifact Of Gods - Domaća igra u razvoju


kruko

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Završio treći, što je nedovoljno da idem dalje, ali šta da se radi, bitno da sam se malo eksponirao. Hvala svima 🙂

  • Like +1 2

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa verovatno će mi izdavač zavrnuti jaja da završim do kraja godine inače posledice tako da ne brini

  • Like +1 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Još samo 2-3 meseca i kraj, ako sve bude po planu. Mada već vidim u najavi probleme sa lokalizacijom (kineski i japanski fontovi u pixel artu će biti ludilo za uraditi kako treba) i nekim sranjima sa serijalizacijom podataka za konzole. Dobio sam neki avans od izdavača, sad trpam nove pozadine, nove brodove za igrača i svašta nešto pa ću da bacim na early access u oktobru na bug hunting haha. Ionako mi kažu da je stim sada kobas i da je lova na ps4 i xboxu.

  • Like +1 1
  • Thanks (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, kruko said:

Još samo 2-3 meseca i kraj, ako sve bude po planu. Mada već vidim u najavi probleme sa lokalizacijom (kineski i japanski fontovi u pixel artu će biti ludilo za uraditi kako treba) i nekim sranjima sa serijalizacijom podataka za konzole. Dobio sam neki avans od izdavača, sad trpam nove pozadine, nove brodove za igrača i svašta nešto pa ću da bacim na early access u oktobru na bug hunting haha. Ionako mi kažu da je stim sada kobas i da je lova na ps4 i xboxu.

ajmo krukane

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gotove su mi i pozadine, hvala izdavaču za pare za iste. Igra izgleda prilično lepo sad. Još malo i bliži se kraaaaj...

image.png.68b8a7f1308e0140814cf0caaccbe704.png

Malo podsećanje gde je igra bila pre 4 godine, lol

image.png.1844b548eff301d3b262eb790524b997.png

  • Like +1 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kruko said:

Gotove su mi i pozadine, hvala izdavaču za pare za iste. Igra izgleda prilično lepo sad. Još malo i bliži se kraaaaj...

Pro tip:

1) Ostavi neki gadan late-game bag ili jedan poslednji bitan feature neimplementiran

2) Izbaci v1.0 na Steamu

3) Sačekaj par dana da izađe piratska verzija

4) Pečuj bag ili dodaj poslednji feature

5) ?????

6) Profit?

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

[mention=2281]kruko[/mention] jel može ova verzija da se pegla na Steamu?
Ne, šta je bilo od demoa i privatnih repo verzija bilo je, ne mogu više da gubim vreme da kačim osakaćene verzije za igru od 5 evra.
Pro tip:
1) Ostavi neki gadan late-game bag ili jedan poslednji bitan feature neimplementiran
2) Izbaci v1.0 na Steamu
3) Sačekaj par dana da izađe piratska verzija
4) Pečuj bag ili dodaj poslednji feature
5) ?????
6) Profit?
Siguran sam da će svakako biti neki late game bag hteo ja to ili ne haha

Ostavio sam brda toga za apdejte, naravno.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...