Jump to content

Rick Henderson And The Artifact Of Gods - Domaća igra u razvoju


kruko

Recommended Posts

22 minutes ago, voodoo_ said:

Bačio sam linkaž na par mesta, valjda će ljudi da klikću. A valjda će i da krene Indiegogo kampanja :D

U stvari je l ima smisla Indiegogo kampanja sad, ili oćeš pare preko Steama?

Ima smisla, neko želi da pripomogne simboličnom sumom, neko želi unapred ceo paket igra + OST. Ima i onih koji su spremni da daju više, a da dizajniraju protivnika u igri. Videćemo.

Čekam još par dana da se nakupi ljudi na wishlisti, pa kad krene da opada priliv kačim vest na stimu i krećem. Mada sam pesimističan, indiegogo je duplo manji od kikstartera, trebalo je verovatno da stavim fleksibilno prikupljanje umesto fiksnog, al jebi ga sad, ne može da se menja..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kruko said:

Ima smisla, neko želi da pripomogne simboličnom sumom, neko želi unapred ceo paket igra + OST. Ima i onih koji su spremni da daju više, a da dizajniraju protivnika u igri. Videćemo.

Čekam još par dana da se nakupi ljudi na wishlisti, pa kad krene da opada priliv kačim vest na stimu i krećem. Mada sam pesimističan, indiegogo je duplo manji od kikstartera, trebalo je verovatno da stavim fleksibilno prikupljanje umesto fiksnog, al jebi ga sad, ne može da se menja..

 

Evo ti i mali doprinos od mene sto se tice odredjivanja cene, popusta i bundle-ova:

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Zr.ninja said:

 

Evo ti i mali doprinos od mene sto se tice odredjivanja cene, popusta i bundle-ova:

 

 

Hvala.

3 hours ago, voodoo_ said:

Bačio sam linkaž na par mesta, valjda će ljudi da klikću. A valjda će i da krene Indiegogo kampanja :D

U stvari je l ima smisla Indiegogo kampanja sad, ili oćeš pare preko Steama?

Hvala za SK, Ivane :* I generalno na svemu, još od početka.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, voodoo_ said:

Bačio sam linkaž na par mesta, valjda će ljudi da klikću. A valjda će i da krene Indiegogo kampanja :D

U stvari je l ima smisla Indiegogo kampanja sad, ili oćeš pare preko Steama?

VUDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

[jupi]  [jupi]  [jupi]  [jupi]  [jupi]  [jupi]  [jupi] [jupi] [jupi] 

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da je rano da se cimaš oko portovanja, ali mislim da bi ti na Switchu radila igra lepo.

Nintendo gura indi priču kroz svoje promocije, sve te roguelite igre imaju jako tržište još je Switch prirodno horizontal.

Ako razmišljaš, a ne znaš, trebalo bi što pre da se prijaviš jer sve mora preko Nintenda oko SDK i dozvola i govana.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ka'ce za android :P

ako si spreman, mozemo generalno da spamujemo link po mestima gde se vrtimo po netu pa i socijalnim mrezama, to je najmanji problem

pazi samo da ne postane prepopularan pa da ne stizes da odgovaras na stim forumu :D

realno kickstarter skuplja 3 puta vise para, i solidan mu je odnos uspesnih projekata

mislim da nisam nista podrzao na indiegogo, a na kikstarteru imam pa bar 10 komada od cega je jedan totalni fejl, i jedan polufejl

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@G!!!

Svestan sam, ali ne može Kickstarter iz Srbije. Varijante preko nekoga preko su mi katastrofa.

@shw.

Prijavio sam se za developer nalog pre dva-tri dana. Verujem da će ok proći igra na PC-ju, pa ću onda da uzmem SDK (450 dolara je + carina, porez, ah). Ali da, spravica je kao stvorena za igru.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ajd nek ti je sa srećom, Krule!

BTW bode mi oči ovaj zeleni grid na screenshotovima, možda da smanjiš opacity na 50% kako bi se lepše videli modeli, koji su mi jako lepi.

E da, imaš typo u opisu - treba "..lets no-one.."

Privately owned space exploring corporation equipped with cutting-edge technology that let's no-one stand in their path.

Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

Ajd nek ti je sa srećom, Krule!

BTW bode mi oči ovaj zeleni grid na screenshotovima, možda da smanjiš opacity na 50% kako bi se lepše videli modeli, koji su mi jako lepi.

E da, imaš typo u opisu - treba "..lets no-one.."

Privately owned space exploring corporation equipped with cutting-edge technology that let's no-one stand in their path.

Aha, typo, promaklo mi verovatno, tnx.

 

Probaću to sa gridom. Iskreno, to sam nešto na brzinu nabacao i nikad nisam našao vremena da poboljšam.

 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ajd nek ti je sa srećom, Krule!
BTW bode mi oči ovaj zeleni grid na screenshotovima, možda da smanjiš opacity na 50% kako bi se lepše videli modeli, koji su mi jako lepi.
E da, imaš typo u opisu - treba "..lets no-one.."
Privately owned space exploring corporation equipped with cutting-edge technology that let's no-one stand in their path.
Promenio sam slike sa gridom, smanjio opacity, dodao još jedan layer mreže, ubacio pozadinu, malo sjaja...bolje je, okačio sam izmenjene slike već.

Hvala Dule!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Peglam neke sitnice i bacam demo na steam za koji dan, ima nekih dokumentovanih manjkavosti, ali ne mogu više da čekam.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako bi bilo za telefon, malo je zeznuto zbog kontrola, ali za switch definitivno radim port ako pokrijem troškove i zaradim 450 dolara preko za SDK. Može na Linuxu, ali neće biti podrške, tako da ako ne radi, vraćam pare.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nista, razdeljeno i braci Rusima iz Belgije = trebalo bi da su dodali

Indijcima i arabima necemo :D

Odlicna igra! Napravi male arkadice sa rasp PI i ugradjenom igrom i prodavaj za 150 maraka kao kolekcionarski primerak :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kasno se priključujem, pa se izvinjavam ako je rečeno na prethodnim stranicama. Krule, jel ovo radiš skroz sam, i jel koristite GML2 ili neki drugi alat?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@f4ts0

 

Nisam toliko napredan, biće dovoljno i fizičko izdanje za switch :) hvala na deljenju!

[mention=803]Highl1[/mention]

 

Sam samcijat u Unity-ju. Grafika je plaćena ofc, ne umemm da crtam.

 

Peglam bagove pred demo, ali sredim jedan, iskoče mi još dva, moram da se saberem u pustim to u etar više, negi sve ajde dodaj još ovo, još ono.

 

Noćas sam u 3 ustao da radim, pucam po šavovima. Skoro 200 puta je wishlistovana igra zadovoljan sam za sad, nadam se da će indiegogo dobro da prođe, spremio sam neke pare i sam da grunem da to poleti.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

znači, ozbiljno kidanje. Ja sam malo za neki hackathon radio GML sa par ljudi, nije loša stvar, ali Unity je daleko ozbiljniji

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

GameMaker je super ali mi nešto nije legao. Taj njihov izmišljeni GML ne mogu da upotrebim nigde drugde, dok je c# prilično korišćen i van segmenta igara. A i da, Unity izuva.

 

 

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Rad na zvuku se privodi kraju

https://streamable.com/apw0z

Kako vam se čini? Još uvek je sve suvo, bez kompresije, efekata i sličnog, samo klot zvuk. Neke stvari treba pojačati, neke utišati ofc.

 

 

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Da ti trouglasti treba malo da se utišaju i iseku malo frekvencije. A veliki kad opali brdo metaka...pa, treba da ograničim broj zvukova istog tipa koji mogu da opale u isto vreme.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...