Jump to content
Frubi

kupujem flipere

Recommended Posts

Covek je totalno normalan,ako nadje fliper u dobrom stanju ili da restaurira moze dobre pare da dobije za njega,postoji trziste za njih kako kod nas tako i u inostranstvu.

ma ja mislim da on to hoće za sebe :)

sto je najgore :)

a prica o restauraciji i prodaji u inostranstvu pada u vodu jer to nemas kako da izvezes sem ako nemas 78 flipera min

Sent from my iPhone using Tapatalk

a sto se tice kod nas par kolekcionara vec imaju ove flipere , a ovi sto izvoze nece da daju ove cene koje ja nudim

znao sam!

a za izvoz mi je poznato. jednom prilikom je stigao neki fliper, cimanje sa carinom je trajalo jedno mesec dana.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Kad ste nubine :)

Prodavali smo u australiju jos davno filpere. Imam broj coveka koji je drzao u Staklencu onu fliperanu i redovno na more u Budvu slao preko leta. Bacicu ti njegov broj na pm kad ga potvrdim. Sigurno ima Elviru, Indianu i Adamse. A ako nadjes negde medieval madness placam ja vise od 4 :)

Kad ste nubine :)
Prodavali smo u australiju jos davno filpere. Imam broj coveka koji je drzao u Staklencu onu fliperanu i redovno na more u Budvu slao preko leta. Bacicu ti njegov broj na pm kad ga potvrdim. Sigurno ima Elviru, Indianu i Adamse. A ako nadjes negde medieval madness placam ja vise od 4 :)

aj nadji br pa da ga okrenemo da vidimo . za elviru mi je neko trazio 4k , ali me elvira ne interesuje vec scared stiff :(

otislo sve u australiju , sada ide za tri dana jos jedna tura od preko 100kom :(

nasao sam madness za 5 tako da opusteno ;) tu smo negde oko cene :)

Sorry za late update, nece da prodaje, ostavio je za sebe Indianu, Scared Stiff i Fishing Frenzy. Ostali su prodati.

2 hours ago, -HogaR- said:

a sta bi ti radio sa svim tim fliperima,ako nije tajna?:-) 

pa cepao rekorde naravno

FCK
ASS
CNT
SHT
KRC

i ostale dobre forice sa top skorova

• Create New...