Jump to content

kupujem flipere


Frubi

Recommended Posts

ukoliko imate neki od navedenih flipera ili poznajete nekog ko ima molim vas da me kontaktirate
evo spiska:
scared stiff
cirqus voltaire
monster bash
adams family
placam od 2-4k evra u zavisnosti koji je u prodaji
Sent from my iPhone using Tapatalk

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

ma ja mislim da on to hoće za sebe :)

sto je najgore :)

a prica o restauraciji i prodaji u inostranstvu pada u vodu jer to nemas kako da izvezes sem ako nemas 78 flipera min

Sent from my iPhone using Tapatalk

a sto se tice kod nas par kolekcionara vec imaju ove flipere , a ovi sto izvoze nece da daju ove cene koje ja nudim


Sent from my iPhone using Tapatalk

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Kad ste nubine :)

Prodavali smo u australiju jos davno filpere. Imam broj coveka koji je drzao u Staklencu onu fliperanu i redovno na more u Budvu slao preko leta. Bacicu ti njegov broj na pm kad ga potvrdim. Sigurno ima Elviru, Indianu i Adamse. A ako nadjes negde medieval madness placam ja vise od 4 :)

Link to comment
Share on other sites

Kad ste nubine :)
Prodavali smo u australiju jos davno filpere. Imam broj coveka koji je drzao u Staklencu onu fliperanu i redovno na more u Budvu slao preko leta. Bacicu ti njegov broj na pm kad ga potvrdim. Sigurno ima Elviru, Indianu i Adamse. A ako nadjes negde medieval madness placam ja vise od 4 :)


aj nadji br pa da ga okrenemo da vidimo . za elviru mi je neko trazio 4k , ali me elvira ne interesuje vec scared stiff :(

otislo sve u australiju , sada ide za tri dana jos jedna tura od preko 100kom :(

nasao sam madness za 5 tako da opusteno ;) tu smo negde oko cene :)







Sent from my iPhone using Tapatalk

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Фруби пошаљи ми адресу. Долазим један дан после посла на партију флипера :)

П.С. Не не постоји као одговор.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...