Jump to content

Prodajem Asus Strix GTX 1080 8GB


fatboy

Recommended Posts

Sve je otislo u kurac kad su poceli da primenjuju sli i crossfire. ATI Rage MaXX sa 128MB vRAM se prevrce u grobu! Secam se sajma elektrotehnike 2000. godine u BG i cena markama. Preko 2000 je kostao dvd rezac 1x. To su bre bila vremena. Ovo sad, 800e za graficku, pa to je za sirotinju :D Grejace mene 970 G1 jos dugo.

Link to comment
Share on other sites

pa naravno da ces imati igre koje na 4k idu na 40-50 frejmova, uvek je tako bilo kada se zaletis u ultra high end gejming

4k gejming ce biti apsolutno optimizovan kada high end gejming bude podrazumevao recimo 8k :P

treba ti bar sli, jer 4k gejmingom se bave samo tjuberi i par promila a ne procenata gejmera, optimizaciju za 4k ne mozes ocekivati tek tako

ceo eko sistem za 4k nije jos sazreo, ljudi pre 4k mogu svasta da probaju 1440p, pa 100 hz pa 144 hz, pa g-sync, ovo ono ali se ide u tom pravcu, tako da si investirao u buducnost to je sigurno :D

 

 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Crnjo, verovatno ti ne trebaju svi detalji ultra na 4k. Isključi gameworks postprocessing sranja, kao što su blur, bloom, vignetting. Isto probaj da smanjis sa anti alliasing opcijama, jer je rezolucija brutalna.

Što se tiče 1080 koji prodaješ, zaista odlična karta za 144-240hz 1080p ili do 144hz 1440p rezolucije. Imam lepe uspomene iz Witcher 3 koji je lebdeo na oko 100hz 1080p kad pomerim svaku skazaljku u video opcijama na max/ultra.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Sta vam znaci 4k graficka? Nemojte biti snobovi kao oni zapadnjaci. To sto ne mozete da igrate igru u 4k koju su pijane budale pravile ne znaci da graficka nije za 4k rezoluciju. Po meni je 290x bila prva 4k graficka. Onaj ko misli da 1080 nije za 4k gaming je za mene budala.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

BUMP!

Stigla prinova!

18452405_1468291019916638_933435727_o.jp

 

 

 



Ova "stara" asus strix GTX 1080 moze da ide
za 65K dinara, ko prije njemu devojka!  :)


 

asus-rog-strix-gtx-1080-box.jpg

 

 

 

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...