Jump to content

Lucio dolazi!


Shale

Recommended Posts

Izvalio sam šta mi još delimično smeta, taj "tupi" odnosno "mrtvi" pogled koji imaju heroji u Hotsu, poput ovog na kraju klipa kad Lucio stane - kao da nema života u njemu :))

Sa druge strane, radujem mu se u Hotsu, mislim da će biti gotivan dodatak hilerima i ima dosta dobre magije. Volim da igram supa, najviše zbog Spira (!) pa taman da mogu da isprobam i Lucia, a imam neke silne zaštekane pare jer nijedan heroj kojeg mogu da pazarim mi se ne dopada previše.

Link to comment
Share on other sites

Jako zanimljiv heroj, izvlaci dobar damage, ali malo mu je broken heal, ume da prebaci i 150k, a da partija nije nista specijalno. Zalosno bi bilo da mu nerfuju damage, jer mu je trenutni playstyle da zuji oko protivnika bas interesantan (predobro su preneli osecaj klizaljki), a da ujedno ima i nekog smisla.

Okej bi bilo da samo hiluje, ali trenutno je koristan ekipi na bar jos 4-5 nacina, a heal mu sam po sebi izadje neka suluda cifra.

Murky je kriminalan. Jos par heroja su dobili smele talente koji bi pre par meseci bili bez problema broken, svidja mi se.

http://us.battle.net/heroes/en/blog/20529510/heroes-of-the-storm-ptr-patch-notes-february-6-2017-2-6-2017

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...