Jump to content

Pomoc oko stolice za komp


Recommended Posts

  • Replies 128
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja vas stvarno ne kapiram :D

sednes na loptu, sedis normalno, oslonos se na sto, malo skakuces po lopti kad ti uleti neka koska, kao da ga primas i vices o jea baby, povremeno legnes pa se istegnes, malo zatverkujes nekad prava ledja, nekad se malo pogrbis, jeboga sedenje ko sedenje, samo mene ne boli specificno mesto na nozi koje me boli kad sedim u stolici dugo, i to je to :D

Sedite na cemu god vam prija sem na ladan beton.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, mohr said:

obisao sam jysk,matis i forma ideale u Nisu i bilo je jako dobrih stolica ali sam trazio iskljucivo neku sa ovom tkaninom ili sta je vec u sredini da se guzica ne bi lepila leti :))

Potpisujem ovo. Imam neku bezimenu fotelju desetak godina, presvlaka je od mikrofibera i još uvek je čitava. Mehanizam je zreo za staro gvožđe i točkovi su otišli, ali presvlaka drži.

Kožu uzimati samo za službene namene. Za po kući, gde ćeš da se razgaćiš u letnje doba (ili  u ladnije sezone ako imaš neko ludačko grejanje) koža je no-no. Koža na kožu bez neke garderobe između ume da napravi neugodne sporedne efekte.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Najbolja stolica na koju sam u zivotu seo..... lifetime garancija.  jedino sto ima 100 kila ali zato ste mirni forever sto se tog dela namestaja tiche.


http://www.delightoffice.rs/p/kancelarijski-namestaj/kancelarijske-stolice/gesture-kancelarijske-stolice/

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Orange said:

Bude neugodno leti jer se bukvalno vakumiras za podlogu, ali sad neke zdravstvene probleme da imas zbog toga, prvi put cujem.

U zivotu ne bih kupio koznu garnituru, vise volim platno ili sl.

Nigde nisam pominjao neke zdravstvene probleme. Upravo sam mislio na neugodnosti izazvane zalepljivanjem i znojenjem.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

On 1/29/2017 at 11:18 PM, Invader said:

Kod stolice nebitna cena, samo gledaj da je prava koza, nemoj da uzimas ova sranja eco koza, zamena za kozu i sranja "kao prava koza", bacene pare, posle 1-2 godine stolica se raspadne, ta koza propadne i mozes da je bacis, imas stolica sa pravom kozom ispod 200e sigurno samo ne izgleda fensi kao one gore sto si link, veruj mi, iscimaj se nadji neku stolicu sa pravom kozom i neces zazaliti, ovo govorim iz iskustva, kupio isto tako neku stolicu i propala skroz, sad mi je u podrumu i zao mi da je bacim posto jelte dao sam 15k za to sranje, kupio sam drugu a staru razmisljam da tapaciram sa nekim obicnim materijalom.

Sto se tice ove dve sto si link, ova druga, ako dobro vidim ima kao ove kozne naslone za ruku, to ti prvo propada ako je neka imitacija koze, a u vecini slucajeva nasloni za ruku su uvek od toga, ali u svakom slucaju mi je bolja opcija ta stolica nego ona prva sa nekim space age dizajnom, ceo zivot sedimo na normalnim stolicama i sad izmisljaju toplu vodu.

Evo ti slicne stolice u yisk ako oces da ustedis pare a da pritom imas moderan dizajn :D

https://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/plus/kanc-stolica-aggestrup-siva-crna

https://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/plus/kanc-stolica-snertinge-crna-plava

Ova druga plava ima na KP inace za 7.5k. Malo sam se sokirao na razliku cene pa sam krenuo u potragu i nekih boljih na KP al bezuspesno pa ako neko zna nekog neka javi :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...