Jump to content

Kamera za kola - dash cam


AlexG

Recommended Posts

  • 1 month later...

Pa ove jeftinije su manje više sve isto, samo drugačija plastika spolja, kvalitet snimka onako, brojevi vidljivi ako auto ispred stoji uglavnom 🙂 a ni one skuplje nisu mnogo bolje. I ovo je u US/CA, kod nas je izbor verovatno i lošiji? Kaže GoPro bolji, ali opet to sa sobom povlači neke druge probleme 🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 hours ago, dovlagsi said:

nije baš kamera ali neko je ladno menjao vetrobran i stavljao kameru, samo da bi imao lane assist u polovnom passatu? 

 

ko zna koja je tu priča, to mi deluje kao prilično neverovatan scenario, posebno za jednu takvu da kažemo ne baš preko potrebnu funkciju.

38 minutes ago, Dule_smor said:

Sta fali Passatu!

ništa evo i ti ga i dalje voziš!

Link to comment
Share on other sites

On 9/2/2022 at 11:03 PM, Dule_smor said:

Pa nisam ga ja prodao zato sto mu je nesto falilo, nego jer sam seljak gastos koji oce da vozi audija 😄

kako li je izgledao taj oglas!

"prodavam passata, lekar vozio, ništa mu ne fali radi kao prvog dana, prodajem radi promene za bolji auto poy sirotani" ? 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dule_smor said:

hehe bas ste vickasti...prodao sam ga bratu Salku iz Bosne koji ovde u blizini ima radionicu, kapiram da ga je posle zavaljao dole, bmk

izvini dule nećemo više nemoj da se ljutiš! 

p.s. prodao passata bosancu, kome bi pa drugome!

  • Haha (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...