Jump to content

Skoda Kodiaq


dovlagsi

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je uzivo recimo bas obrnut osecaj, da je dosta manji nego sto sam zamisljao (citaj Q7 velicina).

isao sam na probnu voznju i definitivno skapirao da nisam za SUV / Van / dignuta sedista bilo koje vrste.

kad je dignut 3 red sedista od gepeka ne ostane skoro nista, a sama po sebi su manje vise useless, cak i za nekog sa malom decom (kao ja recimo).

Link to comment
Share on other sites

Uf, u problemu si sa izborom ako ti je kriterijum da ti treci red sedista bude podignut i da ti u isto vreme treba dobra zapremina gepeka, u toj kombinaciji jedino resenje ti je jumbo Thule na krovu :-P

Da nisi vozio na testu 1.4 benzinca mozda ?

 

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

ma nije mi bio kriterijum uopste, nego sam to ocekivao od tolikog auta .. tj ne vidim poentu da postoji taj 3 red uopste.

1.4TSI , slagacu te koja je varijanta bila 125 ili 150KS .. vise sam za foru seo da probam nego sto bi uzeo, cekao sam u salonu lika koji je kasnio da vrati drugi testni, pa sam rekao da mi daju 2 kruga kodiaqa :D

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Sunshine. said:

Video ga u Uscu, nerealno veliki auto, ni priblizno nisam imao takav utisak gledajuci slike i klipove po netu.  Enterijer je extra kad se vidi uzivo, takodje suprotno od utiska sa neta.

isto, mada kad je Pirun okačio fotke delovao mi je malo veće nego što deluje uživo.

Link to comment
Share on other sites

juce provozah 2.0 tdi sa automatskim menjacem

dobar je automatski menjac, ali kada mozda budem imao 60+ godina 

lep osecaj za voznju i sve to, ocekivao sam da ja auto i veci iako znam sve brojke maltene napamet, ali sam vise ocekivao od gepeka tj nerealno je plitak gepek, jeste velika guma ispod poda, ali mislim da ono prostora sto je bilo oko gume moglo biti pametnije iskorisceno... provozao sam nekih 10ak km po otvorenom, i auto je preudoban, tih, miran, pregledan... kada ga stisnes realno fino poleti

zadnja klupa je sasvim solidna lepo se pomera u napred radi dece jer im ne treb ne znam koliko prostora, nakon cega je prostor u gepekui zaista pozamasan

sirina zadnje klupe deluje da je kao kod superba, osim sto je srednje sediste sire i udobnije

jedina sajamska akcija ce biti na modelu 1.4 tsi od 125 ks - 20.000 eur sa 22.500 eur

...

uporedo sam gledao superb, danas sutra cu probati i njega (osim sto je on zaista predugacak)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...