Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

3 hours ago, daniiL said:

Perfect triple double na triple double dan. Sad je kompletirao triple double protiv svakog nba tima.

ha, zanimljivo 🙂

 

Јокић је у овој утакмици стигао до 137. укупно, а 121. трипл-дабла у сезони, али је битније да је сада једини кошаркаш уз Леброна и Вестбрука који је против сваке екипе у лиги успео да стигне до овог достигнућа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Čovek bi pomislio da igraju neku egzibicionu ili all-star utakmicu a ne da je jedan od poslednjih napada protiv trenutno prve ekipe u ligi:

 

I opet je imao triple double, mada je interesantno primetiti da ove sezone trenutno Domantas Sabonis ima više od njega 😄 

  • Like +1 1
  • Downvote (-1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Zwerko said:

I opet je imao triple double, mada je interesantno primetiti da ove sezone trenutno Domantas Sabonis ima više od njega 😄 

javlja mu se ćale u mislima telepatskim putem dok igra mečeve!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledao sam noćas utakmicu protiv Knicksa, i ova je možda bila najatraktivnija za gledanje od početka sezone. Ne najbolja, imali su teže okršaje i bolje utakmice ali sve je prštalo.

Knicksima je falilo "pola tima" i mislim da će ove sezone u top 4 Istoka ali sledeće ako budu zdravi mogu da uzmu Istok, uz naravno teškoću predviđanja promena.

Jokara MVP 99% ali sigurno će sad da krene narativ i "gurka" da barem Shaija predstave kao njegovu konkurenciju i drugi izbor.

Imaju lak raspored do kraja, mogu Nuggsi ponovo do prvog mesta na Zapadu.

...

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam tekme protiv OKC, Knicksa u gostima i još par... Denver često uhvati kurcobolja kad ih krene loše, npr. kao protiv Knicksa u gostima, tačno im se ne igra, promaše dosta, a ovi zapnu kao debili i Denveru se ne juri taj rezultat...

Jedini tim gde imaju ozbiljan problem koji sam video ove godine je OKC, i to samo Shai... Jednostavno ne mogu da zaustave tog momka. KCP, Gordon, čak i Murray, mogu da odigraju strašno dobru odbranu, ali ne mogu da zaustave Shaia koji je visok i prodoran, a pod košem čeka spor Jokić. Mislim da je mali PWatt imao par dobrih minuta čuvanja Shaia i to je to. Dakle pitanje u plej-ofu će biti da li mogu da pobede uz očekivanih 32-35 Shaia, i da li će suđenje iz plej-ofa da uspori malog SGA koji dobija tonu bacanja.

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...