Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

On 12/12/2021 at 4:04 PM, mohr said:

Dok sam ziveo u Kini, tamo ti vpn za NBA bar nije potreban, 15 utakmica u danu, 15 kanala i na svakoj utakmica, ponekad nisam znao sta da gledam 🙂

pa kad kinezi nisu normalni.

On 12/14/2021 at 12:38 PM, absolute said:

Kakav mental breakdown 😄

Pa jbt...

Ovi su gori od ovih vrištavaca sa omikronom što zatvaraju sve čim je jedan umro u britaniji...

nemam pojma, sve češće ima ove epizode oko izbacivanja, kukanja, faulova, etc... ne sviđa mi se to.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Lucky said:

nemam pojma, sve češće ima ove epizode oko izbacivanja, kukanja, faulova, etc... ne sviđa mi se to.

Mislim da je tu problem što je on realno zvezda a sudije ga ne doživljavaju baš tako. Onda tim ispadima mora malo da izgradi autoritet. 

Moguće je da je isfrustiran što ovi oko njega igraju kao pajseri, ali realno čovek ima sada bolje statistike nego prošle godine (isto poena, malo manje asistencija, značajno više skokova), a prošle godine je bio jebeni MVP :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

naravno da ce biti frustriran kada ima tretman koji ima, zavrsi u kolicima posle tekme a sutne 2 slobodna za 48 minuta na terenu fazon i slicne stvari.

protivnicki odbrambeni ga tretiraju kao mvp-a, a sudije kao mentola rukija

  • Upvote (+1) 2

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, absolute said:

Očigledno je oko nečeg frustriran.

Iskreno, otkad je dao korpu reprezentaciji, nije mi više "u milosti"...sever pamti....

ŽENA GA UPROPASTILA!

2 hours ago, Zwerko said:

Mislim da je tu problem što je on realno zvezda a sudije ga ne doživljavaju baš tako. Onda tim ispadima mora malo da izgradi autoritet. 

 

dobro, kao strateški plan za izgradnju autoriteta mogu da shvatim. ne znam kako šljaka taj sistem, ako je to način, go for it 🙂

2 hours ago, Vlada_ said:

protivnicki odbrambeni ga tretiraju kao mvp-a, a sudije kao mentola rukija

onda neka ih bije sve! :))

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

aj malo i da se prisetimo ovog lika, pored Noloa 🙂

 

Јокић је постигао 49 поена, уписао 14 ухваћених лопти и десет асистенција. 

Јокићу је један поен фалио како би изједначио сопствени рекорд, постављен у фебруару 2021. године, када је против Сакрамента постигао 50 поена (постао је први центар још од Карима Абдул-Џабара који је убацио 50 поена уз најмање десет асистенција).

koliko su im dobre ove kamere, neviđeno nešto.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Zwerko said:

Dobra je fora što je tripple double sa ovim dodavanjem za pobedu, maltene tih skoro 50 poena dođe manje bitno 🙂 Ali kida on ove sezone, možda čak i više nego prošle.

ma da, nego nam je Nolo odvukao fokus sa svojom šaradom!

 

Link to comment
Share on other sites

ako je pametan, ostaće u Denveru do kraja karijere

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Cijenis da je to bolje. Pa dobro, onda bi svakako bio najbolji igrac fransize svih vremena, oborio mnoge rekorde, dobio super max i usrao se od para, ali prsten ne verujem da bi uzeo, cak i sa zdravim Marejem i MPJ. Al opet koliko legendarnih igraca tipa Barkli, Meloun, Stokton nije uzelo prsten, nije sve ni u tome.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Misilim da su sanse da napusti Denver minimalne. Kroenke jeste cifto, ali kad je na MPJ-a spucao 145 miliona, Jokicu ce dati koliko god treba.

Sto se tice prstena, sanse imaju. Tim je sasvim solidan, povrede ih unistavaju, ali i kad budu svi zdravi i ostali ce morati dobrano da potegle ako zele znacajan rezultat.

Ako zavrsi karijeru bez prstena, po meni to nece biti neka tragedija. Juriti supertimove zbog prstenova, po meni je bez veze. Svaka cast igracima tipa Lebron, KD, vise cenim titule koje su uzeli Dirk ili Giannis, a o Duncan-u da ne pricamo.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, daniiL said:

Misilim da su sanse da napusti Denver minimalne. Kroenke jeste cifto, ali kad je na MPJ-a spucao 145 miliona, Jokicu ce dati koliko god treba.

Sto se tice prstena, sanse imaju. Tim je sasvim solidan, povrede ih unistavaju, ali i kad budu svi zdravi i ostali ce morati dobrano da potegle ako zele znacajan rezultat.

Ako zavrsi karijeru bez prstena, po meni to nece biti neka tragedija. Juriti supertimove zbog prstenova, po meni je bez veze. Svaka cast igracima tipa Lebron, KD, vise cenim titule koje su uzeli Dirk ili Giannis, a o Duncan-u da ne pricamo.

slazem se donekle...tim jeste na papiru solidan kad su zdravi, Jokara, MPJ, Marej, Barton, Gordon, mozda i jedna od najkompletnijoh petorki...ali to samo tako deluje, kada bukvalno niko od gore navedenih osim Jokare ne moze da igra konzistentno dobro...Dzabe sto Marej eksplodira jednu za 50 poena kad sledecu zavrsi sa 8 i sutom 2-12...a to se najvise oseti upravo u PO kad se bori za prsten...tu nema mesta takvim oscilacijama, vec su potrebni igraci koji ce konstantno svako vece davati doprinos...a Marej i MPJ nazalost to nisu, ma koliko dobri bili ponekad

  • Like +1 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dule_smor said:

Cijenis da je to bolje. Pa dobro, onda bi svakako bio najbolji igrac fransize svih vremena, oborio mnoge rekorde, dobio super max i usrao se od para, ali prsten ne verujem da bi uzeo, cak i sa zdravim Marejem i MPJ. Al opet koliko legendarnih igraca tipa Barkli, Meloun, Stokton nije uzelo prsten, nije sve ni u tome.

pa da, može da bude lokalna legenda, tim je solidan (nije užasan da tankuju, ipak igra plejof svake godine), a grad i okolina su top za život. Zamisli da je prvobitno bio draftovan u Detroitu, Juti, Memfisu, Sakramentu, Klivlendu, Šarlotu, Oklahomi, Filadelfiji, etc. Najveći deo tih gradova je užasan da u njemu provedeš ceo život, i možda ima svega par mesta boljih od Denvera za život. Jebiga, problem je što Denver nije atraktivan, i što bi svi u LA / Miami / NY za život, ali overall mislim da nije loše prošao.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Highl1 said:

pa da, može da bude lokalna legenda, tim je solidan (nije užasan da tankuju, ipak igra plejof svake godine), a grad i okolina su top za život. Zamisli da je prvobitno bio draftovan u Detroitu, Juti, Memfisu, Sakramentu, Klivlendu, Šarlotu, Oklahomi, Filadelfiji, etc. Najveći deo tih gradova je užasan da u njemu provedeš ceo život, i možda ima svega par mesta boljih od Denvera za život. Jebiga, problem je što Denver nije atraktivan, i što bi svi u LA / Miami / NY za život, ali overall mislim da nije loše prošao.

Sto napljuva sve te gradove toliko, da se razumemo, sve su to metropole samo zavisi sta ti vise lezi, Detroit i Memfis su uzas, Fila iako ima istoriju isto ali ostali gradovi nisu toliko losi, cudi me da nisi pomenuo Portland i jebeni Oregon :), vozaci mi non stop pricaju kako je Salt lake i generalno Juta prelepa a svi ne mogu da smisle LA,NY i Atlantu zbog guzvi mada je svaka metropola kod njih bolna za saobracaj ali ova 3 pomenuta su katastrofa.

Link to comment
Share on other sites

bio sam u svim tim gradovima manje više zbog posla pa sam ih se setio, poprilično sam obišao US u zadnjih 15 godina zbog posla. 
Klivlend, Memfis, Oklahoma, Šarlot, downtown puni klošara, dosta sirotinje i rasizma / tenzija, Utah je lepa, kao i Salt Lake City, ali taj život sa mormonima, baš je čudna atmosfera, i nimalo mi nije bilo prijatno. Denver je prelep, leti je super vreme, zima je prava, sa snegom, skijanje, jezera, bogata država (najmanji sales tax, dosta malo klošara, isto tako mala koncentracija pandura jer nema puno kriminala), i glat bih pre birao Denver nego većinu US gradova. NY kažu da je pakao zbog hale u centru grada za dolazak na treninge, utakmice, LA je tako nesnosna gužva, plus ima užasnih krajeva, o Atlanti da ne pričam, tamo sam imao dva veoma neprijatna rasistička iskustva. Pored Denvera, sve u Texasu valja, Miami je kul (samo malo teža klima), a Oregon nisam jer ima prelepu prirodu i sam Portland nije toliko siromašan grad ili grad sa raznim tenzijama da se osećaš konstantno kao da tu ne pripadaš.

  • Like +1 1
  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Isto, Portland baš pamtim po dobrom i nekoj kul atmosferi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...