Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

17 hours ago, togFU said:

JBG BRT... ali novinari B92, šta je bre ovo, kakva je ovo rečenica?

"To znači da će Jokić propustiti kvalifikacioni turnir u Beogradu za plasman na Olimpijske, kao i, ako se "Orlovi" kvalifikuju u Tokio."

To ti je formula "brzo prvi izbacuj" kombinovana sa "novinar sam jer čitam ujutru espn" i onda dobiješ ovakve rečenice ili one polu-prevode ili ono "OVDE IDE POTPIS SLIKE" i tako to 🙂

Mada ne mogu da kažem da ih ne razumem, ja mislim da ne postoji zemlja sa više medija od nas u ovom trenutku, taj koncept ne znam kako je i dalje održiv.

Navodno ima oko 2500 medija koji imaju svoje digitalno prisustvo, ali i da odbacimo to pa uzmemo Top50 sajtova u Srbiji po poseti Top40 su mediji nekakvi a otvaraju se i novi.

No, odo' ja na drugu temu :))

11 hours ago, DJAPEH8 said:

Jokićev otac: Pravi razlog ljudi će razumeti - B92

Ono pravi razlog znam i ja al ne bih da pisem ovde jer mozda neko od rurovaca radi i u KURIRU pa na kraju ja budem morao vracati dres 😄 ali svakako je glup, eto

nema veze, ne moraš nam reći, možda i radimo u kuriru (ne radimo) ali šta god da je ovakvi "edge of the seat" naslovi i komentari su rofl... ne tvoj nego naslovi ovog tipa.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DJAPEH8 said:

Jokićev otac: Pravi razlog ljudi će razumeti - B92

Ono pravi razlog znam i ja al ne bih da pisem ovde jer mozda neko od rurovaca radi i u KURIRU pa na kraju ja budem morao vracati dres 😄 ali svakako je glup, eto

Nemoj ni slučajno, ima ovde svakakvih lurkera :))

Bilo je više situacija ovog tipa (ne mogu da se setim konkretne situacije pa ću izmisliti primer):

  1. Dule okači zanimljivi video o tome kako ispeći rakiju bez upotrebe kazana - video star 3 godine.
  2. Sutradan Blic objavljuje: "RAKIJA BEZ KAZANA - EVO KAKO (Video)"
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, togFU said:

Nemoj ni slučajno, ima ovde svakakvih lurkera :))

Bilo je više situacija ovog tipa (ne mogu da se setim konkretne situacije pa ću izmisliti primer):

  1. Dule okači zanimljivi video o tome kako ispeći rakiju bez upotrebe kazana - video star 3 godine.
  2. Sutradan Blic objavljuje: "RAKIJA BEZ KAZANA - EVO KAKO (Video)"

to je zapravo istina :))

pazi, šta se sve radi za klik neviđeno.

sad kad bilo šta tražiš na netu a da je malo specifično, tipa ne znam, recept za neko jelo koje nije baš često etc, prvih 10 rezultata na guglu sa različitih sajtova su sve isti tekst samo kopiran na 10 sajtova.

Link to comment
Share on other sites

Pa ono, ako vec njegov matori nije rekao, ko sam ja da pricam, pa makar i na forumu, a svakako mi je palo na pamet da neko zaista radi u nekim medijima (kojih ima toliko u Srbiji wtf?!)

Ono sto jeste cinjenica, eto koliko ja poznajem Nikolu, njega stvarno boli kurcela za bukvalno sve. Znam koliko mu je u pocetku tesko pala ta popularnost, znam da je neke klince u Somboru rasplakao jer je odbio da im da autogram, ne zato sto je umisljen vec je popizdio od tog svega. Secate se onog momenta kad je isao na Vučićrvu inauguraciju? Znaci masa ga popljuvala najstrasnije, a njega naravno boli jaje i za Vucica i za politiku i sve nego ono kao brate zvao ga predsednik drzave, kontam da se to ne odbija. I ja bih isao verovatno, a ovoga ne mogu smisliti.

Isto tako ga i boli jaje za reprezentaciju. Opet ne zato sto on ne voli Srbiju nego jednostavno ne gleda to na taj nacin na koji gledaju Bogdan, Teo itd... Verovatno ce se neki sledeci put pojaviti na takmicenju sa repkom, a ljudi ce ovo zaboraviti i to je to. Mislim da mu je to bezveze, opet njegova stvar i treba je poštovati. Ovog puta razlog svakako nije novi ugovor i novci.

Over & out

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DJAPEH8 said:

Pa ono, ako vec njegov matori nije rekao, ko sam ja da pricam, pa makar i na forumu, a svakako mi je palo na pamet da neko zaista radi u nekim medijima (kojih ima toliko u Srbiji wtf?!)

Ono sto jeste cinjenica, eto koliko ja poznajem Nikolu, njega stvarno boli kurcela za bukvalno sve. Znam koliko mu je u pocetku tesko pala ta popularnost, znam da je neke klince u Somboru rasplakao jer je odbio da im da autogram, ne zato sto je umisljen vec je popizdio od tog svega. Secate se onog momenta kad je isao na Vučićrvu inauguraciju? Znaci masa ga popljuvala najstrasnije, a njega naravno boli jaje i za Vucica i za politiku i sve nego ono kao brate zvao ga predsednik drzave, kontam da se to ne odbija. I ja bih isao verovatno, a ovoga ne mogu smisliti.

Isto tako ga i boli jaje za reprezentaciju. Opet ne zato sto on ne voli Srbiju nego jednostavno ne gleda to na taj nacin na koji gledaju Bogdan, Teo itd... Verovatno ce se neki sledeci put pojaviti na takmicenju sa repkom, a ljudi ce ovo zaboraviti i to je to. Mislim da mu je to bezveze, opet njegova stvar i treba je poštovati. Ovog puta razlog svakako nije novi ugovor i novci.

Over & out

ma ne radi niko odavde u medijima, nego prosto lurkuju po celom netu svi uvek 🙂 mislim, to je prosto tako 🙂

a što ima toliko medija već je neko drugo pitanje 🙂

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DJAPEH8 said:

Kako misliš, pa potvrdio otac!

Njegov otac Branislav ekskluzivno za naš list potvrđuje da će najbolji košarkaš NBA lige ovog leta postati otac i da želi da bude uz suprugu Nataliju dok se bude porađala. 

A ovo me sve inače pomalo podseća na onaj doček ispred skupštine i Saleta koji je propustio jer je žena 'tela da se još par dana brčka na moru ili ide u šoping :))

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, DJAPEH8 said:

Pa potvrdio je sad i on, mada iskreno ne znam cemu ta misterija, prvo je izjavio kao da je razlog opravdan, svi ce ga shvatiti i onda fazon sutradan eto postace cale. Treba da se porodi fazon u oktobru

realno, kao da je razlog ne znam šta, ono, ok, ne treba "drama" oko toga 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

Pa brate ako je u oktobru termin onda to stvarno nije razlog da ne igra u avgustu. Nek kaze lepo da je umoran od 100+ tekmi u proteklih godinu dana i gg.

of skroz

3 hours ago, leisure said:

Coveka jednostavno mrzi da se cima da igra za reprezentaciju

pa da 🙂 ali to je sad prosto i drugi vid pitanja no dobro, uvek će se oko toga ljudi tripovati i imati svoje stavove koji imaju opravdanje.

Link to comment
Share on other sites

Stojakovic je nakon 3 medalje i potopa u Svedskoj 2003 odlucio da ne igra vise za repku koju je zatim pratila propast 2004 i 2005 gde je isplivalo svasta nesto sto nismo znali do tada (bar ja nisam znao sa 20g). Ne bi me cudilo da je slicna prica i sada

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Krenula nova sezona. Bjelica odican sinoc, pogadjao, skakao i tukao u odbrani. Nadam se da ce imati konkretnu minutazu. Denver se otvorio za pare. Gordonu 92M i  za MPJ 145M garantovano. Oba su dobri igraci, a da li ce se isplatiti videcemo. Jedno je sigurno da ce Jokic opet morati da tegli ko konj, ako misle da da doguraju do playoffa.

  • Like +1 1

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, daniiL said:

Krenula nova sezona. Bjelica odican sinoc, pogadjao, skakao i tukao u odbrani. Nadam se da ce imati konkretnu minutazu. Denver se otvorio za pare. Gordonu 92M i  za MPJ 145M garantovano. Oba su dobri igraci, a da li ce se isplatiti videcemo. Jedno je sigurno da ce Jokic opet morati da tegli ko konj, ako misle da da doguraju do playoffa.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...