Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

Jokic is just the fifth player in NBA history to post 50 points, 12 assists and eight rebounds in a game -- the others being Wilt Chamberlin, Richie Guerin, James Harden and Oscar Robertson.

Nikola Jokic is the first center with at least 50 points and 10 assists in a game since Wilt Chamberlain on March 18, 1968.

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
2 hours ago, Sting said:

Nece moci da proda za vishe od 50 milona maraka jer je personalizovan potpis 😁

brate, piše na ćirilici, može da zavalja kao "ovo znači -napred u pobedu- na ćirilici", kao oni ispisi na kineskom :))

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Lucky said:

brate, piše na ćirilici, može da zavalja kao "ovo znači -napred u pobedu- na ćirilici", kao oni ispisi na kineskom :))

Laki prevara stara. Moze i da valja digitalne merace pristiska penzosima za duplu cenu jer su iz njemacke ali ja sam mislio da smo mi ovde svetla strana 😄

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Sting said:

Laki prevara stara. Moze i da valja digitalne merace pristiska penzosima za duplu cenu jer su iz njemacke ali ja sam mislio da smo mi ovde svetla strana 😄

ma jok, zapravo sam na "drugom kraju" tu - kupio sam merač pritiska za "duplu cenu" zato što je iz Švajcarske! :)) Zapravo nije ni bilo drugog, ali ovaj ima 5 god garancije!

15 hours ago, DJAPEH8 said:

Inace Nikolu licno poznajem, ne toliko da me zove na svadbu (:D) ali pozdravimo se kad se sretnemo. Jednom prilikom (neposredno nakon onog ugovora od 147 miliona) sedeli smo u kaficu, jer imamo zajednicko drustvo, i tek pita on kao brate gde u Somboru mogu kupiti PS4? A ja ko iz picke, ma brate dacu ti ja moj dok si tu sta ces kupovati  [roflmao]

nadam se da si tražio da ti se potpiše na PS4 kad ga bude vraćao! sad će opet @Sting da me zeza!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Jebo te ja i dalje ne verujem sa kakvim timom Denver radi posao. Ono sto je kod njih sjajno je sto zaista deluju timski, igraju timski, gotive se medjusobno, nema egomanijaka u timu + imaju MVP-ja kakvog bi svaki tim pozeleo. Sa tom energijom daleko mogu dogurati, iako mislim da ce bilo koji tim tesko dobiti Bruklin u 4 utakmice...

Link to comment
Share on other sites

Никола Јокић је званично најбољи кошаркаш на свету пошто је проглашен за МВП-ја регуларног дела сезоне у НБА лиги. Јокић је изабран за најкориснијег играча у најјачој лиги света после историјске сезоне са Денвер нагетсима и тиме постао први Србин који је добио то ласкаво признање.

Момак из Сомбора је током 72 утакмице на терену проводио скоро 35 минута и за то време просечно бележио 26,4 поена, 10,8 скокова и 8,3 асистенције, уз сјајне проценте шута.
 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...