Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

iz Čikaga moji, znaš ti dobro koji :tf: 

29387129_2014224188905428_220941175064887296_n.jpg

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

profi slika, bole njega uvo =o)

nego gledam malo raspored poslednjih devet utakmica za nagetse, jutu i vulvse....ima jako male sanse jutu da stignu jer oba tima imaju nesto tezi raspored, dok vulvsi po statistici deluju bolje...
sve se cini da je pametnije da se pomirim sa time da nagetsi nece uci u po ni ove godine i nadjem neki tim sa istoka sa sansom bar malom iznad nule da pobede hjuston/gsw i navijam za njih =oD

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2018 at 4:09 PM, Dule_smor said:

2 way, to se odnosi na odbranu i napad ili sta? pa ne znam, karl entoni towns je sigurno bolji od marka gasola po meni, prvi koji mi pada na pamet eto

upravo se zavrsi utakmica izmedju memfisa i minesote,posto si dobar decko,necu da ti serem po faci kao sto bih to radio nekim drugim clanovima foruma [:D]

Link to comment
Share on other sites

retko igram utakmice u NBA,bas retko,od vecerasnjih sam samo boston i to slabiji hendikep odigrao,ovo je bilo cisto da coveku objasnim ko je i dalje mnogo dominantniji centar iako towns ima talenat da postane mozda i najbolji C u narednih 10 godina,jos mnogo drobenog on mora da pojede da bi se nosio sa mladjim gasolom,da su igrali u isto vreme celu utakmicu,pitanje dal bi CAT bio i dvocifren :),inace,grana je townsu pala sa 24.5 na cak 20.5(kvota 2 za plus) a tako velika promena se retko desava,cisto ono da shvate ljudi koliko je gasol 2 way zverina u NBA ligi,cak ni protiv gobera ili odbrane spursa nije tako drastican pad u granicama kao protiv njega...ceo svet ga je igrao minus al je zato i ceo svet pao na embida zbog 5 licnih gresaka :D

Link to comment
Share on other sites

mnogo padaju u drugom poluvremenu,i protiv file su pokidali prvo,onda nisu postojali u drugom,veceras su se drzali neke 3/4 ali su pali u 4/4 debelo,pokusali na kraju da se vrate ali je kasno bilo,em nema herisa,em ovaj premalo igraca koristi,polako se oprastaju od top 8,teoretski su jos u igri ali su sanse minimalne

Link to comment
Share on other sites

JA VI SE DU LE! ;oD

30/6/7 + najvise minuta na terenu od celog tima (malone opet igrao samo 8 ljudi...kako ga vishe ne hejtuju ne znam =o))

4 tekme do kraja, 2 sa minesotom (prva od njih sutra kod kuce) + 1 klipersi u la i 1 portland u denveru....shansa je i dalje zhiva ;oD

ali generalno veselje na zapadu, u sledecih 8 dana juta koja je 4. moze dispadne a klipersi koji su 10ti da prodju ;oD

Link to comment
Share on other sites

Dule je mislim trenutno u procesu relokacije na novo stanište tako da ćemo Jokaru na putu za plej-of morati da pratimo sami!

Interesantno da Denver ima sve utakmice do kraja sa ekipama koje su im maltene direktni konkurenti za PO (ok, osim Portlanda) a u Istočnoj konferenciji je PO već praktično definisan. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tortky said:

Čuo sam da je Dule otputovao negde...

a on kao ponosni vlasnik pametnog telefona (a, kako smo obavesteni sa hardver subforuma, iminentno i laptopa) nije u stanju da pogleda rezultate i okaci yt klip iz njemachke? nemoj vitjo i ti da postanes jedan od "onih" ljudi =o(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...