Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

U konkurenciji Clippersa, Minnesote bez Butlera i New Orleansa bez Boogiea, Denver je imao više nego realne šanse za PO.

I dalje imaju šanse, ali pošto su uspeli da izgube od dve ekipe koje tankuju, a trener je i dalje retard, mislim da su im šanse najmanje.

Samo ne znam kako misle sledeće godine da se bore za PO, ako ne promene nešto. Kapiram da će i Lakersi biti jači.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

kad on za 47,5 min na parketu ima samo 3 asistencije to znaci da nesto bas nije u redu...plus malounova odluka da igra utakmicu 8 na 9...jesu ljudi toliko ispovredjivani ili im klupa toliko sakuje?

(this post was brought to you by: pratim nba 2 minuta ujutro gledajuci stats na nba.com ;o))

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Kole said:

kad on za 47,5 min na parketu ima samo 3 asistencije to znaci da nesto bas nije u redu...plus malounova odluka da igra utakmicu 8 na 9...jesu ljudi toliko ispovredjivani ili im klupa toliko sakuje?

(this post was brought to you by: pratim nba 2 minuta ujutro gledajuci stats na nba.com ;o))

Malone je budaletina, ne daje Faridu ni minut, a i Džeferson bi sigurno mogao da odigra par minuta. Dalje, mrtvom Jokiću Olynyk sa klupe ubaci 30 poena..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa moguće je u nekoj ekipi da on ne igra odbranu ako ima ko da ga pokrije. Ali onom mučenom Denveru, sa Jokićem na parketu ili bez njega bi i Zvezda utrpala 120 kao ništa

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

thanks Hajli na pojasnjenju, nisam imao predstavu da su ljudi 100% zhivi i zdravi i da ih malone ne stavlja u igru jer je umislio nesto svoje....

da li onda mislis da je pametno za jokica da ostane u denveru i radi na zaokruzivanju svoje igre sa jacom minutazom ili da bezi u neki jaci tim gde nece biti starter?

Link to comment
Share on other sites

sad šta ja mislim nije toliko bitno, nisam trenirao kao mohr :tf: 
Fora je, ako se ne varam, da Denver može da matchuje svaku ponudu koju Jokiću ponude drugi klubovi, a da mali broj klubova ima mesta u salary capu za max ugovor. Denver ima, tako da mislim, pošto nemaju druge neke opcije koga da potpišu, da će ponuditi Jokari maksimalan, što on treba da uzme, pa da razmišlja o trejdu posle 2, 3 sezone (ako mu daju ugovor na 5) ako se nastavi ovo stanje. Meni se lično ovi njihovi mladji igrači nešto specijalno ne svidjaju iskreno, i oni su borderline PO tim po meni, tako da je za njih uspeh da udju u PO. A kad pogledamo te ekipe koje će biti ispod crte (Denver i Clippersi), po meni su realno nešto slabiji od svih drugih ekipa u njihovim trenutnim sastavima (Pelikansi bez Bugija, Sparsi bez Kawhija, Minesota bez Batlera), ali mislim da nemaju šta da traže kad su ove ekipe u full sastavu. Takodje, meni se ekstra svidja kako Juta igra, mislim da su treća ili četvrta ekipa po odbrani, tako da mislim da u PO protiv prva 2 seeda mogu više nego Denver, jer će Denver od Hjustona i GSWa u svakoj tekmi primiti 120, 130 glat

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

denver se pita iskljucivo oko jokica tako da on sigurno ostaje tu gde jeste,slazem se i sa ovim da je meloun mentolicna iako sam ga branio u pocetku,farid bi morao da bude u rotaciji,dovoljno je videti kako dok rivers koristi harela a on je slican tip igraca faridu,nesto izmedju 4 i 5 koji svojom energijom moze da prodrma tim i donese lake poene...sad su jos bez herisa ali on i dalje gura po svome,darel artur i dzeferson sasvim solidni igraci a takodje van rotacije

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dule_smor said:

Jokicu ne znam ko nije ove sezone ubacio 20+ poena, stvarno je rupetina u odbrani, dzabe individualni rad i sve ostalo. Po meni nikad nece biti pravi superstar ako makar ne dovede odbranu na neki podnosljiv nivo.

https://www.denverstiffs.com/2018/3/20/17142050/denver-nuggets-defensive-issues-nikola-jokic-will-barton-michael-malone-nba

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...