Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

9 hours ago, Highl1 said:

pošto kad si na parketu, a bek si, možeš da čuvaš centra? :tf: Po tome je i Dangubić uvek čuvao najbolje trojke u EL kad je na parketu
Mnogo stvarno lupaš, ponestaje mi strpljenja

pogubio si se brat,jedan odgovor je za tebe,drugi za duleta :)

Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2018 at 4:13 PM, mohr said:

jos mora da popravi odbranu,iako nesumnjivo najveci talenat u ligi na toj poziciji i vec zver u napadu iako ima samo 22,ok si izabrao :)

pa dobro, znaci marc gasol sigurno nije najbolji centar u ligi, a ni top 3 verovatno posto su od njega bolji ove sezone kazins, towns i embiid po meni...prosle sezone mozda i jeste bio u samom vrhu, ali ove ne

nego ne pominjete Jokaru da je na ivici tripl dabla bio opet, samo da skupi poene nekako :D klivlend propao, ali jokara po 5-6 suteva ima na poslednjim mecevima, wtf, jel gledao neko celu tekmu?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2018 at 2:49 AM, mohr said:

pogubio si se brat,jedan odgovor je za tebe,drugi za duleta :)

nisam se pogubio, nego si odradio još jedno mohrovanje sa tim da je Gasol u top3 centra lige

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

naravno da jeste ako gledas objektivno,nisam ni ja merodavan da tvrdim tek tako ali valjda strucnjaci iz nba lige znaju bolje od nas strucnjaka sa klanrura  :),to sto je on ove sezone u krs ekipi sa xyz povreda gde se njihova sezona zavrsila povredom konlija,to je vec neka druga prica,svako stavljanje embida,townsa,jokica ili nekog drugog ispred njega a da to nije bugi je cista nebuloza...

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mohr said:

naravno da jeste ako gledas objektivno,nisam ni ja merodavan da tvrdim tek tako ali valjda strucnjaci iz nba lige znaju bolje od nas strucnjaka sa klanrura  :),to sto je on ove sezone u krs ekipi sa xyz povreda gde se njihova sezona zavrsila povredom konlija,to je vec neka druga prica,svako stavljanje embida,townsa,jokica ili nekog drugog ispred njega a da to nije bugi je cista nebuloza...

jel nas zajebavas ili sta:)...pa embid igra bolju odbranu od townsa, tako da obojica su bolja od marca...a sto kaze vitja i davis moze da igra na poziciji centra...evo necu nista vise da pricam, a ti sam razmisli da li centar koji sutira 41% iz igre moze biti najbolji centar u ligi

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dule_smor said:

jel nas zajebavas ili sta:)...pa embid igra bolju odbranu od townsa, tako da obojica su bolja od marca...a sto kaze vitja i davis moze da igra na poziciji centra...evo necu nista vise da pricam, a ti sam razmisli da li centar koji sutira 41% iz igre moze biti najbolji centar u ligi

dule,kad bi se gledao samo taj procenat,balvani poput dj-,dramonda,dvajta bi nesumnjivo bili najbolji centri lige,sto rece carls barkli za dj-a prosle god,pustite ga samog da sutira van reketa ceo dan i imace 2/4 poena :D,daleko od toga da oni nisu korisni ali individualno su slabi kad sami trebaju da kreiraju poene a pas igra kod njih jedva i da postoji

1 minute ago, Dule_smor said:

mohr pls, odgovori makar na ovo, umesto sto nas sad kao trolujes

i zasto nisi boldovo naseg jokaru,sram te bilo :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam zato sto je rupetina u odbrani teska i objektivno ako se gleda napad i odbrana ne moze da bude u top 3 centra u ligi jos uvek...a za procenat pa bas zato sto se gleda sve ne moze centar sa 40% sutem da bude najbolji u ligi pa ne znam sta da radi jos...to sto sad svi centri gadjaju trojke osim ova tri balvana kako si ih ti nazvao ne znaci da centar treba da ima procenat suta iz igre gori od beka

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

tom logikom si onda mogao i towns-a da izostavis,on dozvoljava ogroman broj poena i svi ga zivi pune ali je verovatno zato najbolji poenter medju centrima uz embida koji i odbranu igra solidno,mislim da je rudi gober underated jako,juta bez njega i sa njim,totalno 2 razlicita tima a nije ni totalno drvo u napadu,obrva nije centar i ne ulazi u diskusiju iako je fenomenalan i moze da odigra na toj poziciji,onda bi morali da spomenemo i aldridga i horforda ali njima su prirodne pozicije PF

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...