Jump to content

JOKARA ZANAVIJEK!


Lex

JOKARA 16/17  

79 members have voted

  1. 1. Da li je Nikola Jokić najbolji srbski sportista svih vremena?

    • Naravno da jeste, LOL!
      8
    • Iskreno jeste, ali i dalje volim Nola, pa to ne mogu sebi da priznam.
      12
    • Mora da osvoji bar jedan prsten pre nego što o tome krenemo da pričamo.
      8
    • Ne samo to, nego je i najbolji Medžik posle Medžika.
      11
    • Znaću tačan odgovor na pitanje tek nakon što prebrojim blic linkove o njemu i Noletu.
      12
    • Naravno da nije, LOL!
      5
    • Biće ukoliko mu organizam dobro odreaguje na ljubav i ishranu zrnevljem.
      23


Recommended Posts

Ne znam šta je to Nole (možda marka bezglutenskog brašna), ali sam siguran da moramo da ostanemo ON TOPIC ovde.

 

PRAISE THE JOKARAAAAA

OOOO ČETRES SI POENA DAOOOOOOO NIKOLAAAAAAAAAAAAAAAAA

PORZINGISU SI DECU PRAVIOOOOOO NOIKOOOOOOALAALALALLLALLAAL

U VGM LIGI SU TE DVOJICA OTPUSTILA PRE NO ŠTO SI NAŠO NOVIII DOOOOM NIKOOOOOLALAAAALALAL

TA ČINJENICA I PAR FER TREJDOVAAAA DO TITULE ĆE TE VODITI NIKOOOOLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, mohr said:

bolnu istinu o lozenju jedne nacija na sport gde 2 lika prebacuju lopticu preko mreze samo zato sto ima uspeha u tome...da sutra dan krenemo da dominiramo u badmintonu,to bi postao nacionalni sport...

I to je ok, čemu frust? 

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ja hejtujem penis iz drugog razloga, a to je sto jos uvek u tenisu nema dovoljno Babangida i Dinja. Kada oni krenu tarabom da prebacuju mrezu, e onda cu priznati taj sport!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mohr, moracu da ti ukazem na cinjenicu da je svaki sport samo besmislena razonoda na kraju krajeva i da svaki mozes potpuno da banalizujes kao sto si uradio sa tenisom. zamisli, dva lika prebacuju lopticu preko mreze?!?!? kakva retardiranost, gde je tu smisao zivota i kosmosa koju npr ima 

 

 

 

 

sutiranje lopte tako da prodje izmedju tri sipke?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

nemam nista protiv da to bude besmislena razonoda dok god nije dosadan kao tenis,karling deluje zanimljivo u poredjenju sa tenisom :),nisi primetio dozu sarkazma/ironije u mom komentaru :),jasno je da sport ne moze da se poredi sa dinamicnim i timskim sportovima ali gledati nesto samo zato sto je neko iz tvoje zemlje uspesan je sam vrh gluposti a to vidim po okruzenju,prijateljima i na kraju roditeljima koji godinama smaraju sa djokovicem,prvi komsija vozio djokovica po nisu sad kad je bio dejvis kup i ono,cela ulica/naselje pominje kao da je izmislio rupu na saksiju,klasican seljacki mentalitet

Link to comment
Share on other sites

  • Lex changed the title to JOKARA ZANAVIJEK!
  • Lex pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...