Jump to content

Recommended Posts

Е нек мени дају, разјебо би га оним СУ-овима, не би му било добро:)))

А ови Т-34 треба да фланкују:)

Мада, лоше буше, а .88 јебе кеве:)

Екстра, готива кад видиш тенковље које возиш на филму:)

Иначе, оно је тигар(П) ако се не варам, купола му је много напред.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

tigar p voistinu ... imali su 10 takvih masina na istocnom frontu samo par ojacanih sa oklopom spreda ... koristili su ih kao komandantska vozila a ostali su postali ferdiji :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo i mene, da upitam vas iskusne za savet. Danas sam posle teskog mucenja sa t-28 uzeo kv-1, pa me interesuje koji top je bolje da stavim, 85mm ili 122mm, kapiram da je prvi bolji za probijanje heavy tenkova, a drugi za 1 shotovanje medium i lighta (mozda gresim). E sad, iz vaseg iskustva koji top je overall bolji?

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Treba da proba sa oba, ima sa novim mm-om da ga baca u totalno dve razlicite vrste partija u zavisnosti od topa koji je stavio. HE municija je nerfovana u tri lepe a nekad si sa tim topom mogao da matletiras ceo raspon koji ti naleti. Samo, ne nadaj se nekoj perfomansi, ako si ga tek sad uzeo, osim ako nisi platio posadu, nije to isti tenk nego kad ti je posada 100%.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Јел може извор за тај нови ММ, пошто нисам ниђе видео да су то увели? Био је онај спори ММ пре годину дана који је рачунао колко ти је намуњен тенк, али то су избацили, колико ја знам, нису чачкали ММ што се тиче модула посл тога.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

LOMI BRE, KAKAV ISU-100, KAKAV T-34, KAKVI BAKRACI, 88 ZAKON!

Ево Дуле, само због тебе ћу да дам седамдез динара да накачим ово на Т-54 [:D]

Pybt5.png

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

E pitanje, za hetzera...Imam dva topa koja mogu da mu risrcujem...7.5 mm i 10.5 mm.

U sledecem tieru je onaj stugIII, i on moze da koristi oba, a za tier posle stugIII mi treba ovaj od 7.5mm.Kontam da treba da idem na ono sto ce da mi omoguci brze napredovanje kroz tier...

Ja bih tu spicio 10.5mm, tbh.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Истражи оба. Увек кад имаш нешто што ће ти требати касније у грани и/или у другој грани, истражи га одмах када можеш, да после не би кретао од нуле са тим другим возилом. За ствари које не мораш да истражиш, а компатибилне су само са тим једним возилом, за њих се евентуално премишљај, за ове немој.

Што се тиче коришћења, 10.5 се углавном користи са златном муницијом и онда просто идеш и убијаш шта год оћеш, овај други је ''нормални'' топ за хецера.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

T25, u pravu si :)

Treba ti dobar top na njemu inače si kurac. Prednja ploča mu je nikakva tako da je top i brzina jedino što ga izvlači. Uostalom kad stigneš na t28 (ja sam sad na njemu) će 105 mm da čini razliku između beskorisnog i korisnog.

Ukratko: bolje otvori taj top na t25 nego na t28 jer je mnogo lakše (t28 juri 18 na sat) i sa tim topom ćeš i značajno brže stići do t28 nego bez njega.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...