Jump to content

Recommended Posts

Pa nema veze Dule, imas mesec dana da nakupis killove, to se radi jedno po jedno :)

Nego, videh utisak na jednom forumu pa radim c/p :

Tier 6: O-I-

Take a KV-2. Give that KV2 armor, and a better reload, yet slightly worse mobility. The O-I. 
The O-I is really a one trick pony: It can oneshot stuff with the 150. Using the 100mm isn't an awful idea, because the reload and handling are improved, but the pen can be lacking at times. The armor is absolutely amzaing for tier 6 running in at 150mm frontal/ side/ rear turret, 150mm frontal hull, with 70mm of side hull and 150mm of rear (wat). However, just like every other tank in this line until tier 9, you have a huge tumor R2 in the front of your tank that will easily be penned by 100mm+ of penetration.


U principu mislim da (za sada, a verovatnije samo do nekog buffa) necu ici dalje od bas tog tenka tu japansku hevi liniju. Imam dosta teskasa na top tieru (e5, e100, mausa, is4, is7, amx 50b, a lagano pristizu zuti brat iz Kine i fv215) tako da ne osecam preteranu trenutnu zelju za jos top tier HT-a, a KV2 koji je dosta nalik ovom tenku mi inace fino sluzi za povremeno kuliranje i relaksaciju tako da mislim da ce mi biti ok :)

Btw inace mali je patch u pitanju, mislim da sam video da je oko 500 mb kada sam startovao download jutros pred posao :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

A videh da je oko 500 i nesto... :)

Pa sto te to nervira? Sacekaj specijal pa regrutuj sve sto ti fail i kraj price :)

Nego, ovo deluje interesantno, klikinite ovde.

Molim brata druga Zveroslava za dalje informacije na tu temu, kolektiv na forumu bi hteo informacije ! :)

Ziveli ! :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

a japance heavy cu da spucam free exp koliko imam do 5-6 tiera da bi krenuli odmah da mi se racunaju za misiju...

Pa koliko imas bre ti tog free XP? :)

Inace ja sam skoro pa odustao od misije, nema poente, gledam juce i danas 70 bitaka, forsiram ruse, tu sam na 55 ubistava i 80k dmg, dakle treba mi bar jos 100 bitaka samo njih da zavrsim. Plus sto su mi oni fakat omiljeni, igram sa IS-3, ponovo sam se nalozio na tenk posto mi daje dobar odnos izmedju dmg i ubistava, plus me sere, imam na danasnjih 12 bitaka 72% WR, i opet ne ide kako sam se nadao. A s kinezima bih mogao samo da se besim sa skautima koje sam furao, tako da jos cu malo da se koprcam ali mislim da odustajem od uopste ideja grindanja. 

 


Nego, ovo deluje interesantno, klikinite ovde.

Molim brata druga Zveroslava za dalje informacije na tu temu, kolektiv na forumu bi hteo informacije ! :)
 

Pa nemam neki insajd info za ovo, i za mene je novina :) ali deluje interesantno, prvo sto se dobija gold, a drugo sto ce biti ti bonusi u sledecem mesecu. Taman da sjebem glupavog Sturer Emila i da uzmem Borsiga kao covek. Mislim Emil ima super top i super depresiju, sve ostalo kod mene izaziva iskljucivo depresiju :)

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

:D

Sve sto cu ti reci je sledece, nash-a sam presao pre godinu i jace :D

I dalje stojim kod Emila, nemam zelju da ga vozim :D

Mada sam igrao ovih dana par puta kombinaciju - prvo Max pa onda Emil, to mi je bilo djene djene ok :)

Nemam pojma... znam, majmun sam imam 220k free expa, ali necu iz principa da bacam xp na taj tenk...

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Nema konkretnih misija, samo kaze 600 zlata i tacka.

Otuda i ono da Zverko pribavi neki info za forumase :D

Solidan je Emil, ali meni bas i ne lezi nesto previse, mislim da je najpre u tome caka sa njim.

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Otuda i ono da Zverko pribavi neki info za forumase :D

Solidan je Emil, ali meni bas i ne lezi nesto previse, mislim da je najpre u tome caka sa njim.

Laki pobegao na more, moram preko njega da cimam ove iz WG-a direktno, ali su i tad dosta sturi s informacijama, obicno je samo "bice interesantno". Svakako cu bar ovde javiti ako bilo sta konkretnije saznam. 

I ovo za Emila se slazem, problem je sto meni ne lezi. On je super da se uvalis u zbun, cekas i kad ti naidju napravis haos. Problem je sto ja ne volim tako da igram, a drugo sto ne volim da ne mozes odlucujuce da utices na partiju. S Emilom osim ako ti se bas nisu naredjali kod tebe ne mozes da resis partiju jer si toliko nepokretan da je to strasno. Doduse ako se naredjaju ispred tebe onda je festa :)

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Opusteno, samo javi kada saznas nesto, da budemo propisno informisani :)

Pazi, Emil je sa ovim topom ako gledamo samo alfu odlican, ako se dobro pozicioniras sejes smrt, cak i u tier IX partiji ako te puste da opalis 4-5 puta napravices opstu pometnju kod protivnika. Medjutim upravo sam u prethodnoj recenici napisao glavni problem i nedostatak ovog tenka. Reload je zaista veliki, tenk je podosta kockast (u kontekstu da je lako i jako vidljiv), ne moze da dinguje i da ga uopste nije tesko probusiti, plus sto je na HE granate jako ranljiv, a ima uzasno losu mobilnost. Sa njim dolazi u obzir daleki snajperaj (cak i u partiji tier VII) i kasnije pokret za lesinarenje. Makar se meni tako cini, tj. tako sam ga doziveo. Mada, kada se uzmu u obzir ove mane, jasno nam je vise manje da nas nesto slicno (osetljivost na he pre svega i nemogucnost dinga) ocekuje i sa borsigom koji je sledeci, medjutim bors ima cini mi se bolji camo rating (nemam pojma, nisam uporedjivao), a i top koji te tera da glasno izgovoris (da ne citiram od reci do reci) da ti nije bas prijatno koliko ti dobro ide :P

Ne kazem da je los tenk, daleko od toga, ali meni trenutno ne lezi igranje sa njim :)

Sto se tice mizije wz-a sam izgrindao prosli put, sada zbog posla mogu da odigram tipa par partija na dan, medjutim eto me sa nemcima, rujama i amerima na 30k stete i tu negde sa ubistvima, tako da ono... Opusteno ako padne 4 milke, cool, ako ne, meh :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

bogami ja ne odustajem od misija jos, makar kad vidim kako ce biti za vikend...

Videcu kakvu ces pricu da pricas kad dodje paradajz vikend :)

Sto se Emila tice trenutno sam samo u fazonu da ga skinem s grbace, deluje mi da ce mi Borsig biti bolji, ali aj videcemo kako bude islo. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

videcu kad zavrsim japance da li uopste da pokusavam celu misiju za wz111 do kraja...engleze necu ni da igram, imam samo at15 i at15a, otvoricu se za onaj kupon ako zavrsim sve ostale...posle njih najslabija tacka su mi kinezi (type64, wz 131 i type 58) i rusi (isu-152, is i kv2)...ako sa njima ne budem mogao da ispunim misiju batalicu...nek se nose, 135 fragova je bas mnogo

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

... i rusi (isu-152, is i kv2)...ako sa njima ne budem mogao da ispunim misiju batalicu...nek se nose, 135 fragova je bas mnogo

Realno, sa kv2 samo mozes da zavrsis misiju :) I to je realno :) Jer sa derpom sabijas sto sabijas, imas realno najmanje jedan frag po partiji i pravis dosta stete, narocito ako si top tier :D

YOU CAN DO IT DULE !!! :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ja malopre zavrsio Ruse, aj ok igrao sam malo i amere i nemce, ali sam se u sustini fokusirao samo na ove, i kao sto sam i pretpostavio stigao sam dmg a imao sam tek oko 115 ubistava. I to me realno sralo par partija sa bas dosta kilova, plus sam farmao sa KV-85 i T-43, doduse i IS-3 se lepo pokazao. Jedino sto me brinu sad ovi ostali, aj nemci nisu problem, skapirao sam da vise kilova pravim s vozilima koja imaju bolji ROF, tu imam E-25, to nije problem. Ali zato Ameri... niko ne puca brzo. Francuzi isto ne bi trebalo da budu problem, Japanci onako. Englezi malo problematicni ali ne toliko, kineze nema sanse. Doduse imam ista vozila kao i Dule osim Type64, pa ako je on optimista mogu i ja da budem. Problem mi je sto skautovima, pogotovu kineskim koji pucaju jednom u sto godina ne mogu da pravim mnogo kilova... Videcemo jos kako bude islo. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja malopre zavrsio Ruse, aj ok igrao sam malo i amere i nemce, ali sam se u sustini fokusirao samo na ove, i kao sto sam i pretpostavio stigao sam dmg a imao sam tek oko 115 ubistava. I to me realno sralo par partija sa bas dosta kilova, plus sam farmao sa KV-85 i T-43, doduse i IS-3 se lepo pokazao. Jedino sto me brinu sad ovi ostali, aj nemci nisu problem, skapirao sam da vise kilova pravim s vozilima koja imaju bolji ROF, tu imam E-25, to nije problem. Ali zato Ameri... niko ne puca brzo. Francuzi isto ne bi trebalo da budu problem, Japanci onako. Englezi malo problematicni ali ne toliko, kineze nema sanse. Doduse imam ista vozila kao i Dule osim Type64, pa ako je on optimista mogu i ja da budem. Problem mi je sto skautovima, pogotovu kineskim koji pucaju jednom u sto godina ne mogu da pravim mnogo kilova... Videcemo jos kako bude islo. 

gz za Ruje, najlakse ide uvek sa njima i Nemcovima, makar meni :)

Btw izasla je vikend mizija .

Edit: probaj tier VI amere, pre svega malog sermana (sa zlatom ako moras) - malo si trom, ali imas solidan rof :) Takodje preporucujem i hellceta :P Srecno ti bilo u pokusaju da zavrsis misiju :)

Edited by Faramir

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites



Edit: probaj tier VI amere, pre svega malog sermana (sa zlatom ako moras) - malo si trom, ali imas solidan rof :) Takodje preporucujem i hellceta :P Srecno ti bilo u pokusaju da zavrsis misiju :)

Hvala za tips, ali me mrzi da grindam t6 Shermana (btw ja sam tek sad skontao da ih ima 2 plus Fury :) jer moram da idem od M3Lee, a to mi je mnogo da se cimam. S druge strane Hellcata vec uveliko korstim, bas sam danas dobio Ace Tanker s njim, pobio petoricu, plus me zajebase moji pa mi ubise Toga kome sam skinuo 1200HP. Definitivno mislim da je i dalje vise nego dobar tenkic za svoj tier, zao mi je samo sto ga nisam igrao pre nego su ga nerfovali, tad kapiram da je ubijao sve zivo :) Mada gledam sad i te Amere, nece to biti problem, prvo sto cu da koristim kombinaciju T34+E-25 da grindam i pare, a plus ima tu i taj Hellcat i T29 koji mi super lezi i svasta nesto, deluje mi da je mnogo lakse ostvariti killove na nizim tierovima jer prosto ima mnogo vise debila, a ako mi bas bude falio dmg M103 i T110E5 ce to lako da odrade :)

Gledam i ovu misiju, skroz bleja, nego mene sad vabi sto je popust na t8 tenkove, treba da uzmem T-44, a nekako mi se sve smesi da vratim u garazu T32, to mi je tenk koji mi je najzalije sto sam prodao. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

kinezi me najvise brinu, nisam pametan dal da batalim engleze ili njih...jeste da imam 3 kineza (type 64, wz131 i type 58) naspram samo 2 engleza (at15 i at15a), ali nisam siguran bas ko ce imati tu veci ukupni dmg i fragove...dmg ce englezi sigruno da imaju veci, za fragove je pitanje

evo sad sabrah ako je tacan ovaj omc mod pack...kinezi u zbiru 1600dmg i 1.7 fragova po mecu (za 3 tenka), englezi u zbiru 2400 dmg i 2.2 fraga po mecu (za 2 tenka), rusi 2100 dmg i 2.0 fragova po mecu (za 3 tenka)...po ovome je ocigledno da treba da igram engleze i ruse, a kineze batalim, sta vi mislite?

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nesto nisi ti tu dobro sracunao, mnogo su ti velike cife, kad pogledam tvoju statistiku imas sa AT15 1.07 po partiji i sa AT15A 1.12, sto je dobar rezultat, ali nikako nije 2.2 po mecu, nego 2.2 za dva meca. S druge strane su ti kinezi mnogo kriticniji jer imas 0,76 za Type 58 i naravno oko 0.5 po partiji sa skautima, posto su kineski skauti za kilove sranje. U praksi ti dakle za engleze treba oko 126 partija, ali ti zato za kineze treba 177 partija i to ako racunamo bolju statistiku, dakle definitivno bi englezi trebalo da ti budu laksi, tako da svakako nemoj njih da batalis. 

Ja cu najverovatnije skroz da batalim kineze, ali cu videti jos kako mi budu isli ostali, ako bude bilo logike cimacu se, ali prvo da odradim ove jednostavnije. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...