Jump to content

Recommended Posts

Zlatni Type 59 za kineske servere, cena samo 500 dolara:)

To sam bas pricao s nekim na tu temu pre neki dan - nije problem sto kosta toliko, oni se u Kini i uopste na tom Dalekom istoku toliko loze na to sto bi nama bio najveci kic, da ko god ima kesa ce ga kupovati bez ikakvog problema, cak i da ne zaradjuje, prosto su takvi. Ono tamo je jedina relevantna boja Ajfona zlatna :)

Kul je specijal pogotovu sto ne traje samo vikend i sto moze dosta da se izgrinda. Predlazem svima da igraju prvo top tier tenkove jer oni uzimaju najvise XP, pa samim tim i najvise free XP koji je X3. Tipa u Tier X prosecna partija, bez prve pobede dana, je ako pobedis bar 1.000 XP, znaci 50 free XP, znaci u ovom slucaju 150. S prvom pobedom je najprosecnija partija 300. Posle taj free XP se lako potrosi na nesto sto bi bilo glupo grindati. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

btw, resio sam ipak da grindam jos jednu desetku, Mausa:)...to mi je i bila prva zelja kad sam poceo da igram wot, al su menjali tech tree, pa sam morao na e100 da idem...ali koliko je trom onaj vk 3001p, mislim da ima najmanji traverse speed od mediuma, a ni motor mu nije nesto, jedva vuce uzbrdo

btw, kad smo kod toga vec, jel koristite onaj 105 octane gasoline ili one consumables sto daju +10 na skillove...ja ne, primamljivo mi, ali skupo:)

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

lol koji pederi, ovaj drugi deo misije za coated optics, 40 pobeda kad si u top 10, se resetuje svaki dan...pa ne mogu bas preko 100 partija dnevno da odigram, nek se nose

Ja sam isto mislio da je tokom trajanja specijala pa kao aj polako. Ali to je kao za svaki dan plus mozes vise puta da dobijes to. Mada je mnogo cimanja a nikakva nagrada, taj coated optics i toolbox (koji btw nikad ne koristim osim ako nemam para da kupim nesto za tenk pa ga stavim samo da stoji a dobio sam ga nekad ranije) kostaju manje od milion zajedno, bez popusta. To realno moze da se izgrinda za sat-dva s nekim tier 8 premiumom a ovo treba ceo jebeni dan da igras, bas nisu normalni. 

 

btw, kad smo kod toga vec, jel koristite onaj 105 octane gasoline ili one consumables sto daju +10 na skillove...ja ne, primamljivo mi, ali skupo:)

Ja imam gomilu toga u skladistu posto sam dobijao na nekim onim specijalima ali nikad ne koristim, plasim se da se ne navucem, mnogo ce da me kosta. Gledam da na tenk stavim BIA i vent kad god ima smisla pa mi to nekako pokriva taj deo. 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ej ljudi samo da vas obavestim da je od jutros pocela grind misija za wz-111.

Dakle, ko nema taj tenkic, a zeli ga u garazi treba da izgrinda 135 k xp-a i 135 upucavanja sa svakom nacijom od VI tiera pa navise :)

Nemam pojma da li oni koji vec imaju tenkic dobijaju zlato ili kredite (ovaj put), ali ocekujem da nam se Zveromir i drugari raspitaju :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

A taman sam hteo da ih iznapusavam sto nema misija za E-25 kao na drugim serverima ali ovo je bolje! :)

Samo nije 135k XP, nego 135k dmg i 135 ubistava, sto znaci da u principu favorizuje higher tier tenkove, moram da vidim sta cu s englezima :) A i ovo mi je mnogo bolje od E-25 posto ga vec imam, taman mi bilo mnogo zao sto nisam uzeo IS-6, sad je super. Ono sto je bitno jeste da ti ovde premium nalog nista ne znaci sto je skroz kul. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ej ljudi samo da vas obavestim da je od jutros pocela grind misija za wz-111.

Dakle, ko nema taj tenkic, a zeli ga u garazi treba da izgrinda 135 k xp-a i 135 upucavanja sa svakom nacijom od VI tiera pa navise :)

Nemam pojma da li oni koji vec imaju tenkic dobijaju zlato ili kredite (ovaj put), ali ocekujem da nam se Zveromir i drugari raspitaju :)

Important: If you already have the tank in your garage and complete the mission, you will be credited with compensation of 4,900,00

sa sajta :)

Link to comment
Share on other sites

@ zobla:

Hvala, odigrao sam partiju komada jedan jutros pre nego sto sam krenuo na posao (na poslu sam napisao post sada dok jos nema guzve pa mogu), tako da nisam bas bio siguran :D

@ zwerko:

Lapsus lingue :D Klasican :D Znaci procitao sam, ali eto, moc navike, obzirom da sam navikao na drugi tip mizija :P Pardoniram, nemojte da mi zamerite :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Uuu, jos i po jedan dan premiuma, extra, ima da se grinda:). Btw, i meni su englezi problematicni, imam samo at15 i at15a...nego koliko je teska misija po vasem misljenju, nikad nisam igrao ove za sve nacije? najvise me brine ovih skoro 1000 fragova, nije to malo za mesec dana

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Po meni je misija do jaja zajebana, kilovi su najveci problem, aj dmg cu lako da odradim za sve osim mozda za kineze i engleze. Ali racunam ako imam 0.9 kilova po partiji mi treba preko 1.000 partija, dakle bar 30 dnevno, sto nije nikako malo, jebemliga, videcemo kako bude islo. Dobro je sto ne mora da se forsiraju sve nacije svaki dan jer ne zavisi od XP, nego od dmg pa moze da se ide kako god. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

I prosli put je bilo srednje nezgodno da se zavrsi, narocito za nas koji sljakamo :)

U principu moze, moj savet vam je da makar izduplate ono sto inace ne grindate i vozite opusteno ostalo :)

Meni je samo bila frka/trka za japance tada, ali se sve zavrsilo kako treba :)

Ne brinite se za killove, skupe se lako kada se prikupi dmmg :) Ja sam dosta lesinario sa artiljerijom i mediumima :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Meni tako deluje, mada krenuo sam danas malo, igrao amere, nemce i ruse najvise. Da kazem odigrao sam oko 30ak partija i kad se sve sabere tu bih bio na oko 50k dmg i 40 ubistava. A ovo su grane koje su mi bleja, najbolji tenkovi koje najvise volim... Tako da jebeno bas :) Plus sam imao jednom top gun i tako me sralo, mogu da zamislim sta ce biti kad mi krene lose... Sve u svemu mora mnogo truda za ovu misiju, bar da su dali po 100k... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

jel sutra 0.910 konacno izlazi! omg, ne znam sta cu pre da radim i grindam:)

btw, KV5 i 3000 golda za 38 evra, necu se polakomiti:)

Mudro Dukice, nemoj se polakomit :)

Dandisa (od ljudi sa kojima sam igrao WoT na forumu) igra odlicno sa KV5, ali malo je takvih realno :) Mada, Dandi je imao i Tog-a kada je drugima bio fantomski tenk (u kontekstu ne da je nevidljiv, nego da ga vidis i smejes se u fazonu wow sta je ovo) :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Meni KV-5 deluje kao super tenk za nekoga kome ne smeta spor i ogroman tenk, moze on svasta da uradi. Ali evo ja igram vec neko vreme KV-4 i prosto mi je mucenje, ne volim to. A sad sam za misiju uzeo da se malo podsetim IS-3 i IS-8, pa covece ono je milina igrati, juris, ludujes, sve :) Plus mi je onaj T-43 takvo otkrovenje od medium tenka da sam se raspametio, doduse bas sam slabo igrao mediume, jedini drugi tier 7 koji sam vozio je Chi-Ri koji ima super zabavan top, ali je smor sto se tice velicine i pokretljivosti. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...