Jump to content

Recommended Posts

Nisam bas siguran za stare, nesto sam pokusavao ali mi nije uspevalo, svaki put kaze da treba da restartuje WoT a posle ne mogu da nadjem isti replay, pokusacu jos kasnije. S modpackovima bi trebalo da radi bez problema, meni je najbolja stvar sto imas sve na jednom mestu, pregledno, s rezultatima, mozes samo njih da gledas ako hoces. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nema not nikakve veze sa modom, nov klijent ne moze da pusta stare. Prosto je zakljucarno jer svaka verzija menja nesto znacajno bilo to fizika mape/vozila ili slicno. Sam Jingles ima sve verzije WoT-a of 7.3 mislim na racunara bas zbog toga, da bi mogao da pusta stare snimke i edituje ih.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

World_of_Tanks\res_mods\0.9.9

Doduse moguce je da mora i u ostale res_mods foldere da bi radilo s ranijim verzijama, ali kazem to nisam uspeo :)

glup sam, jel se ovo pokrece ingame ili kad pustis rep, posto meni ne radi u oba slucaja

In game je, ovako izgleda, dole desno ti je ova ikonica kad instaliras i dobijes listu replayeva, posle imas tamo da filtriras i ostalo s desne strane. 

 

shot_005.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Gamescom specijal - x5 za prvu pobedu dana i treba 200.000 XP da se dobije Dicker max. U sustini za nekoga ko ima puno tenkova u garazi (kao ja ;) ovo je bleja misija. A i svakako treba iskoristiti za neki research ako treba. Naravno uvek imati u vidu da ćete x5 dobiti uvek u borbi koju odigrate sranje, a da ćete izgubiti prvu borbu koju ste odigrali do jaja :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ooooo, Duuuuleeeee :)

http://klanrur.rs/2015/08/05/wot-japanski-teski-tenkovi-dolaze/

Inace najavice tokom Gamescoma i Cehoslovacku liniju, najverovatnije ovako:

Tier 1 - Kolohousenka
Tier 2 - LT vz. 35
Tier 3 - LT vz. 38
Tier 4 - ST vz. 39
Tier 5 - Škoda T 24
Tier 6 - Škoda T 25
Tier 7 - Konštrukta T-34/100
Tier 8 - TVP VTU Koncept
Tier 9 - Škoda T 50
Tier 10 - T 50/51

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Gamescom specijal - x5 za prvu pobedu dana i treba 200.000 XP da se dobije Dicker max. U sustini za nekoga ko ima puno tenkova u garazi (kao ja ;) ovo je bleja misija. A i svakako treba iskoristiti za neki research ako treba. Naravno uvek imati u vidu da ćete x5 dobiti uvek u borbi koju odigrate sranje, a da ćete izgubiti prvu borbu koju ste odigrali do jaja :)

Lol, čitam ovo što si napisao i reko' ajd' da ipak probam i ja da odradim tu misiju na brzaka... kad ono od prve tri partije, dva komada oko 9000 XP-a :P

jkkt9u.jpg

2moyy5s.jpg

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Kazem, ako imas puno tenkova, a imas nije nikakav problem. Ja posto necu biti tu za vikend mog uzeh jos jutros, s 30ak vozila sam 150k XP skupio samo juce. 

 

lol cehoslovacka...btw, jedva cekam japansku heavy liniju, konacno nesto novo da igram...mada po meni trebalo je da krene da se grana od tier V mediuma, a ne da ubace ova 3 izmisljena tenka da bi imali celu granu

Meni je samo cudno kako ce da ih izbalansiraju, mislim ovaj tier V ima 100 tona i maksimalnu brzinu od 40 km/h, primera radi KV-1 na istom tieru ima 34, a TOG II koji je 15 tona laksi ima top speed 14km/h :) Zato mi deluje jako cudno... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Alal ti kurac, 2/3 tenka po jedna partija i skupio si 200k exp :D Meni uspeh ako mi je osnovno 1k exp po partiji kad igram a ti rokas 14k exp po partiji. :D Ovo ko da smo ribolovci, ko je uhvatio veceg sarana/soma :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Alal ti kurac, 2/3 tenka po jedna partija i skupio si 200k exp :D Meni uspeh ako mi je osnovno 1k exp po partiji kad igram a ti rokas 14k exp po partiji. :D Ovo ko da smo ribolovci, ko je uhvatio veceg sarana/soma :D

mislim da je hteo da kaze dve trecine tenkova koje ima, a ne 3 tenka:D

btw, jebeni vikend i x5, juce mi je bio najgori dan, 30% winrate:(

a da ne pominjem odvratni mm...ok, znam da xvm nije tacan, ali svaka, bukvalno svaka partija je imala win chance izmedju 20 i 40%, tipa oni 5 igraca sa wn8 oko 2000, kod nas niko preko 1000...nek se nosi u kurac i igra i wg

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma znam, nek se nose svi u kurac...evo danas mi i prvi put otkad sam uzeo nov komp zabo wot pa sam morao restart kompa na dugme lol

uopste, poslednjih 7 dana su mi uzas, ali pogotovu 24h, win rate je otisao sa 49.65 na 49.5%

http://wot-life.com/eu/player/Dule_smor-500557909/

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vidis, meni winrate tokom ovog vikenda u potpuno drugom smeru, otprilike za isti procenat, kazem sve zavisi koliko te sere :) Ono sto je primetno jeste da su mnogo cesce bitke ili si sam na desetoricu ili dobijate s nulom, malo je onih gde je relativno balansirano. Sto se ovakvih vikenda tice ja sam primetio par stvari

- slabije igrati s tenkovima koji se oslanjaju na armor, gold se mnogo koristi i bolje igrati s onima koje ionako probijaju :)

- slabije igrati s tenkovima koji su spori, jer onda ne mozes mnogo da utices ako se nesto desava mimo tebe. Tipa uzeo da igram AT8 cisto da ga odradim, dve partije izgubio tako sto sam ostao sam na 7-8 drugih tenkova, ovu koju sam dobio sam imao bukvalno 50 stete jer nisam mogao nikoga da uhvatim. Zato s IS-8 upao u neku partiju gde je bilo 15:0 za moj tim na kraju, napravio 3.800 stete, prosto sam uvek mogao da se probijem tamo gde mi je trebalo da stignem da bih rokao. 

- ne nervirati se mnogo kad useru do jaja partiju. Ja sam danas odustao dalje od igranja kad sam odigrao partiju na Mines gde smo Jagdtiger i ja u E75 bili top tier, napravili ukupno skoro 10k stete (ja bukvalno 200 manje od njega pa mi izmakao high caliber), izblokirao 3.600, i izgubimo opusteno :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...