Jump to content

Recommended Posts

E da se razumemo, za Italieri maketu sam se i je poprilicno razmisljao, ali sam odustao na kraju od toga, jer sam skapirao da sam im bio na sajtu dobrih sat i po merkajuci ako uzmem ovo, kada cu uzeti ovo (narocito sam se uhvatio za rimske legionare, pa onda i za druge figurice iz tog perioda), itd. pa sam rekao sebi alo, cekaj, stani covece, ima bitnijih troskova (hvala Bogu), a i nisi vise tako mali :) Sto ne znaci da necu jednog lepog dana kada budem imao dete (pol nebitan) da mu kupim i skrpim maketu tenkica i da se tako vratim u detinjstvo :) A i da moze da se igra sa tom maketom... ako uspe da je izvuce iz tatine zakljucane vitrine xD Zezam se za ovo zadnje, naravno :D

Mada, ono, da budem iskren, odlucio sam i da batalim da uplacujem premium na wot-u, imam 14 tier X tenkova, imam 10ak zlacanih, mogu lako da nagrindam srebrnjake, istrazio sam skoro sve sto sam hteo, ne osecam potrebu za premiumom, imam 15 miliona na racunu i 7.5k golda ako zatreba za nesto i to je to...

Ali opet, moram da kazem jos jednom - mislim da su preterali sa cenama, realno :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

jel bio skoro fcm 50t na akciji, zanima me dal ce biti ponovo?

Konkretno fcm nije bio (cini mi se), ali je bila akcija za sve premiume tier VIII, tipa 15% popusta ili tako nesto, ne mogu sada da se setim... :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Na Razeru se dobija 1 dan premiuma i koka kola, treba samo imati Razer nalog i glasati za favorita, sto je u nasem slucaju nekako logicno Kazna :) Ako nemate nalog samo ga otvorite prilikom skidanja nekog njihovog sranja od softvera, nista komplikovano. 

 

http://www.razerzone.com/wot-grand-finals-2015?emst=NiVpqGDksx_1163878_324837_16

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajde to, nego sto i novi premium tenkovi su novi do mojega. Ono kao sada imate "sovjetski" IS-2, pri cemu je tesko uopste razlikovati IS i IS-2, a ovaj je tu da bude jos jedan isti. Onda ovaj Cromwell isto ne deluje da se po bilo cemu razlikuje. Doduse vrh je ipak jebeni poljski T-34-85, cisto eto da imamo jos jedno vozilo u igri koje je potpuno isto kao i standardno vozilo, ali je ovo poljsko pa ce gomila siemki da ga kupi ergo vise para za nas [:D]

 

Edit: Sad udjoh u igru, ok, moram priznati da je garaza kul :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

bas su pohlepni pederi postali ovi iz wargaminga...umesto da lepo daju neku x5 exp akciju za dan pobede, oni izbacuju 3 nova premium tenka, zinulo im dupe samo za pare

 

Dule, culi su te! Ima ceo vikend x5, plus jedan dan premiuma samo za logovanje plus mozes da zaradis Tetracha, koji bullshit :) Ali dobro x5 je uvek zgodno, taman uzmem desetke i devetke pa nagrindam freexp za sve pare. Malopre sam doduse imao partiju u KV-3 sa ukupno skoro 9.000 xp 

 

vise detalja ovde http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-military-parade-2015/

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...