Get Adobe Flash player

Recommended Posts

https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/1809182/boards/contest-and-giveaways-eu/Giveaway/world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway-1

Your Bonus Code Package* for existing players includes:
1 day of Premium Account
1 Personal Reserve
100% Crew XP for 2 hours
1 Large Repair Kit
*Only valid on the EU server.

I da, probali ovaj test za novi engine?

https://wotencore.net/

moj rezultat, isključio AA i stavio u rezoluciju monitora. Ako bude ovako i u finalnoj verziji sa 30 tenkova u partiji, OK je.

H8oehD2.png

Kul je kod samo što moraš da budeš level 2 member pa sam išao okolo da klikćem upvote po svetu, eto zašto su dobri plusevi! :)

A ovo sam probao još onda kada su najavili, radi dosta ok, pretpostavljam da će uskoro da krene i test server. 

Ja sam poceo relativno skoro. Rank 7 trenutno, samo ne znam koliko cu moci, jako brzo se tope krediti ( a cak ni ne pucam zlatom ). Igram samo T-62A, E-50M i ConquerorGC.

E skontao sam da možda ima smisla da krenem na Obj430U pošto je sad top of the tree a treba mi samo devetka i desetka da istražim. Nego nisam T-44 igrao od kad su ga menjali, jel sad najbolje igrati ga sa topom od 122mm?

On 3/2/2018 at 2:00 PM, Zwerko said:

E skontao sam da možda ima smisla da krenem na Obj430U pošto je sad top of the tree a treba mi samo devetka i desetka da istražim. Nego nisam T-44 igrao od kad su ga menjali, jel sad najbolje igrati ga sa topom od 122mm?

Ja sam isto to skontao :D, tako da sam kupio ponovo T44 i ubacio zensku posadu koju sam imao neiskoriscenu od Bozicnih nagrada.

Iskreno mislim da je najbolji top trenutno na T44, 100mm LB-1 sa 190pen i 250 alpha dmg.

122mm ima 175 pen ( sto je za tier 8 i trenutni MM bas malo ), i base reload od 14,5 sec i neprecizniji je od gore navedenog. Tako da mislim da je jasno.

edit: Evo baci pogled https://tanks.gg/tank/t-44?l=51211f

Edited by Kristian

14 hours ago, Kristian said:

Iskreno mislim da je najbolji top trenutno na T44, 100mm LB-1 sa 190pen i 250 alpha dmg.

Da, nastavio sam da koristim taj, danas cu da uzmem Obj 430 pa da se nadam da izgrindam 280k XP do desetke do kraja meseca, bas su poceli da preteruju sa kolicinom XP koji treba za desetke. 

18 hours ago, povuci_potegni said:

Jel u cetvrtak stize 1.0?

Verovatno, sudeci bar po onom kako se zovu misije :)

25 minutes ago, povuci_potegni said:

Kakav je ovo mm ???

Ne znam sta ti je tacno problem? 3x10 3x9 ostalo 8, jedino sto drugi tim ima jednog t9 mediuma umesto lovca, ali verovatno nije uspeo da iskombinuje u tom trenutku. 

Cudno mi je zato sto od onog zadnjeg peca kad su sredjivali mm ,rekli su da ce biti  3,5,7 ; 5,10 ; 15 (isti tir) mm,ovo mi prvi put da naletim  na 3,3,9..zato mi cudno :))))

3,5,7 je kombinacija kojoj MM tezi na osnovu raspolozivih tenkova koji cekaju, kada nema dovoljno on odstupa ali nikako da ide na stetu low tier tenkova u ekipi. Ja sam igrao par partija gde je bilo tupa samo 1-2 Tier 10 a ostali 8 i 9.

Ovaj Paja postao pro!

Informacija od njih je da bi 1.0 trebalo da izadje 21. marta, tj u sredu. Osim ako ne odloze nesto :)

Jel ima neko mozda bug,da nece da mu ucita lepo teksture na  pocetku brobe,nego krene borba i onda posle 30ak sekundi igra zablokira na 2,3s i izostri lepo teksture,pritom dok to ne odradi ne vidim sve tenkove iz svog tima ??

On 3/2/2018 at 2:00 PM, Zwerko said:

Dao ti je Kristian dobar savet tamo gore, t44 je mnogo bolji sa 100 mm :)

14 hours ago, povuci_potegni said:

Jel ima neko mozda bug,da nece da mu ucita lepo teksture na  pocetku brobe,nego krene borba i onda posle 30ak sekundi igra zablokira na 2,3s i izostri lepo teksture,pritom dok to ne odradi ne vidim sve tenkove iz svog tima ??

Desava se svima rekao bih, samo sto se meni to desava iskljucio na onom pre-battle cekanju, odnosno tenkovi iz mog tima mi se (vizuelno) ucitaju tek par sekudni pre pocetka bitke. Takodje mi se desavao (ne uvek) i pad fps-a kada udjem iz kretanja u sniper mode, ali mislim da ce to ispeglati vrlo uskoro sa nekim bas bas mini updateom.

Elem, sve u svemu prvi utisak (nisam igrao na test serveru) je taj kao da je maltene skroz nova igra u pitanju :D

Videcemo, za sad deluje super :D

Meni novi patch radi ok, jedini je problem sto jeste mnogo bolja grafika ali mi treba vremena da se priviknem na mape. 

2 minutes ago, Zwerko said:

Meni novi patch radi ok, jedini je problem sto jeste mnogo bolja grafika ali mi treba vremena da se priviknem na mape. 

Isti slucaj :D Ako sam startovao partiju pa sam otisao po vodu, pa zaseo opet za komp (a preskocio ucitavanje mape - treba mi par sekudni (bez tabovanja) da vidim na kojoj sam to mapi :D Dosta je novina, stvarno dosta, mora se reci da su solidno odradili posao :)

Edited by Faramir

Ja i kad znam koja je mapa kad upadnem u gejm treba mi vremena da se opasuljim gde se nalazim (inb4 kad si pijan)...ok mi adi igra, sve na ultra je fps 40-50...steta sto nemam vremena da igram