Jump to content

Recommended Posts

Jeste stigli su sa zakašnjenjem zato što kad su prvi put to najavili su skontali da još nije bila ispeglana situacija s tim bagovima pa su onda sačekali da sve reše da ne bi ispalo da moraju dva puta da dele nešto za džabe :)

Inače šta mislite o ovom march of nations, nešto mi nagrade nisu baš toliko dobre da bih se toliko cimao, ali opet ne moram mnogo da se cimam ako samo igram. Mada cenim da je najbolja varijanta igrati neke tenkove/nacije koje nisu toliko popularne. Tipa ne znam da li da igram recimo japance Tier X, ali cenim da i tu ljudi mogu da kidaju sa Type 5, a ja imam samo STB... teški izbori. Svakako ne igrati neke nacije koje imaju brda vozila u svakom tieru :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ma ja bih igrao jos da probam makar jednu misiju da zavrsim ovako, a za drugu da dam order. Al istice mi premium, a ne trose mi se krediti sa desetkama u pokusavanju da zavrsim misiju. Mada kad pogledam meni taj T55a i me treba toliko, ionako nemam nemacke medium tenkove pa da treniram posadu. Sa druge strane da pocnem misije za 260, dobro bi mi dosli oni krediti za amx 13 105 do kraja meseca:)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je Viktor lično uživo tvrdio da neće :) I ja zaista mislim da neće jer im je to problem kod velikog broja igrača, čak kod nas ne toliko nego mnogo više u Rusiji gde i imaju mnogo veći broj korisnika. Problem sa Rusijom je što su svi kompovi tamo podeljeni u dve grupe - ili zveri od mašina ili najveće kante ikada, bukvalno nemaju mid-range mašine, to je neverovatno :) Tako da mislim da zbog njih neće smeti puno da se zezaju sa performansama i zato im i treba toliko vremena to da upeglaju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga, danas je tako uzasan dan ingame bio, ne znam dal smo imali 30% pobeda u platoonu

Nego, glup sam, sto bre nece da mi stavi ove kamuflaze sa misija ni na jedan tenk...trebalo bi da moze na svaki od te nacije/klase za koju je kampanja bila, a ja kad odem i stavim te kamuflaze iz misija, nema apply/purchase dugme, vec ih samo skine kad se vratim u garazu?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zato sto nisi zavrsio misije kompletno najverovatnije. Mozes na sve tenkove iz te nacije jedino ako uradis i sekundarne zadatke a ako uradis samo glavne onda moze samo na to nagradno vozilo. Na tu temu, dobio sam jednog besplatnog zenskog clana posade danas. Nisu prodali jedino im je trebalo .... mesec dana ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...