Jump to content

Recommended Posts

https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/1809182/boards/contest-and-giveaways-eu/Giveaway/world-of-tanks-bonus-code-key-giveaway-1

Quote

Your Bonus Code Package* for existing players includes:
1 day of Premium Account
1 Personal Reserve
100% Crew XP for 2 hours
1 Large Repair Kit
*Only valid on the EU server.

 

 

I da, probali ovaj test za novi engine?

https://wotencore.net/

 

moj rezultat, isključio AA i stavio u rezoluciju monitora. Ako bude ovako i u finalnoj verziji sa 30 tenkova u partiji, OK je.

H8oehD2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 3/2/2018 at 2:00 PM, Zwerko said:

E skontao sam da možda ima smisla da krenem na Obj430U pošto je sad top of the tree a treba mi samo devetka i desetka da istražim. Nego nisam T-44 igrao od kad su ga menjali, jel sad najbolje igrati ga sa topom od 122mm?

Ja sam isto to skontao :D, tako da sam kupio ponovo T44 i ubacio zensku posadu koju sam imao neiskoriscenu od Bozicnih nagrada.

 

Iskreno mislim da je najbolji top trenutno na T44, 100mm LB-1 sa 190pen i 250 alpha dmg.

122mm ima 175 pen ( sto je za tier 8 i trenutni MM bas malo ), i base reload od 14,5 sec i neprecizniji je od gore navedenog. Tako da mislim da je jasno.

 

edit: Evo baci pogled https://tanks.gg/tank/t-44?l=51211f

 

Edited by Kristian
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Kristian said:

Iskreno mislim da je najbolji top trenutno na T44, 100mm LB-1 sa 190pen i 250 alpha dmg.

Da, nastavio sam da koristim taj, danas cu da uzmem Obj 430 pa da se nadam da izgrindam 280k XP do desetke do kraja meseca, bas su poceli da preteruju sa kolicinom XP koji treba za desetke. 

18 hours ago, povuci_potegni said:

Jel u cetvrtak stize 1.0?

Verovatno, sudeci bar po onom kako se zovu misije :)

25 minutes ago, povuci_potegni said:

Kakav je ovo mm ???

Ne znam sta ti je tacno problem? 3x10 3x9 ostalo 8, jedino sto drugi tim ima jednog t9 mediuma umesto lovca, ali verovatno nije uspeo da iskombinuje u tom trenutku. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2018 at 2:00 PM, Zwerko said:

E skontao sam da možda ima smisla da krenem na Obj430U pošto je sad top of the tree a treba mi samo devetka i desetka da istražim. Nego nisam T-44 igrao od kad su ga menjali, jel sad najbolje igrati ga sa topom od 122mm?

Dao ti je Kristian dobar savet tamo gore, t44 je mnogo bolji sa 100 mm :)

 

14 hours ago, povuci_potegni said:

Jel ima neko mozda bug,da nece da mu ucita lepo teksture na  pocetku brobe,nego krene borba i onda posle 30ak sekundi igra zablokira na 2,3s i izostri lepo teksture,pritom dok to ne odradi ne vidim sve tenkove iz svog tima ??

Desava se svima rekao bih, samo sto se meni to desava iskljucio na onom pre-battle cekanju, odnosno tenkovi iz mog tima mi se (vizuelno) ucitaju tek par sekudni pre pocetka bitke. Takodje mi se desavao (ne uvek) i pad fps-a kada udjem iz kretanja u sniper mode, ali mislim da ce to ispeglati vrlo uskoro sa nekim bas bas mini updateom.

Elem, sve u svemu prvi utisak (nisam igrao na test serveru) je taj kao da je maltene skroz nova igra u pitanju :D

Videcemo, za sad deluje super :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Zwerko said:

Meni novi patch radi ok, jedini je problem sto jeste mnogo bolja grafika ali mi treba vremena da se priviknem na mape. 

Isti slucaj :D Ako sam startovao partiju pa sam otisao po vodu, pa zaseo opet za komp (a preskocio ucitavanje mape - treba mi par sekudni (bez tabovanja) da vidim na kojoj sam to mapi :D Dosta je novina, stvarno dosta, mora se reci da su solidno odradili posao :)

Edited by Faramir

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...