Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Zwerko said:

Edit: Ali ček, imaš screenshot da ti piše dole da su oba uslova ispunjena? Samo ti nije stiklirana misija tamo u misijama?

ma da bre, cak je i tamo u misijama stiklirano kao ispunjena, a ja nisam dobio ni free exp, ni 2 dana premiuma, ni binose...tako je bilo i za MT misiju...ne verujem da je zato sto sam preskocio pa stavio te za premium dane da mi budu ukljucene iako prethodne nisam avrsio, ranije je radilo

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

i Qwerko, koje je tvoje objasnjanje ovog buga sa misijama, dok cekam da mi odgovore na ticket

nego zajebite patch, ae glasajte za centurion AX na top of the tree za mart, taman treba da ga uzmem...drugi je, nervirame sto ljudi uvek izglesaju nove tenkove kao ovaj sranje 430II

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/659121-march-top-of-the-tree-special-time-to-vote/

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Quote

If you complete the mission, you need to log in between 14 February at 06:00 and 19 February at 06:00 CET (UTC+1), so the main prize will be credited to your account. 

Dobiješ tenk za Dan zaljubljenih [:I]

Inače mi super ovaj specijal kineska nova godina dobiješ x3 za svaku pobedu sa kineskim tenkom, plus se dodaje na prvu pobedu dana - malopre sam sa 110 skupio preko 8k XP u jednoj partiji, istražujem devetku za neki dan, verovatno i desetku!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto izbegavao malo kineze jer sam igrao druge stvari ali kad sam krenuo ponovo IS-2 ono je bila takva milina da nemam reci. Verovatno zato sto sam IS igrao kad sam jos bio noob pa nisam uspeo da uvidim pun potencijal. Nekako odličan spoj vatrene moći, mobilnosti i oklopa, malo smara mala penetracija topa ali osim toga bas vrh mi legao.

110 se igra jako slično kao IS-3, manji alpha ali je veci dpm i malo mu je slabiji oklop kupole ali i dalje ok. Jedva cekam da predjem na Wz-111-4.

Jel igrao neko Obj 257? Ja sam ga dobio u trejdu jer sam imao T-10 u garazi ali me mrzi da ga igram :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja ga odmah proda i njega i T10,tj odigrao sam jednu partiju,i imao sam posadu na 80% pa ne mogu da kazem kakav je kad ga vozis, al vidim da ume bas dosta da digna,ona donja ploca mu nije bas toliko jednostavna za pogoditi,video sam da se zale ljudi da se tesko trekuje,ja sam juce npr sa 50b gadjao ga u zadnju donju plocu i 2 metka mi je dingao,jeste bio malcice zakosen,ali zadnja ploca i to donja i da mi dinga dva metka neverovatno brate :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...