Jump to content

Recommended Posts

Ja tako napredujem 7 dana, pa onda mesec dana imam 45% :D

ok, jel moze neko da mi objasni kako je moguce da HE granatom Mausa sa 65mm penetracije dingujem kupolu Grille 15 koja nikako ne moze da ima vise od 40mm armora na bilo kom delu pod bilo kojim uglom...znaci nisam cak ni napravio bilo kakav spash dmg, nego potpuni ding i 0 dmg...i zato smo izgubili partiju u kojoj bih imao 5k dmg, serem se u igru i rng bas...

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je tip (svojevremeno) tako pobio celu posadu na lorenu, dok je bio tier IX, a potom mi se ista lepota desila i sa leopardom 1. Blago je reci da sam bio sokiran u obe situacije, jer sam imao maltene po pola hp-a kod oba tenka na pretek :)

Inace, svojevremeno, potrazicu demo, pogadja me covek ubija mi komandera i loadera cini mi se (4 coveka u posadi), oporavljam komandira (na refleks) i u tom trenutku mi arti ubija sve osim komandira koji je do pre sekund bio van svesti :) Dakle, desava se ljudi, ne brinite :) Narocito sad kad vas nahvata recimo ona premium francuska artiljerija a vi ste u OI-u... pada po 20-30 dmg-a i clan posade, o mini stun-u da ne pricam :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...