Jump to content

Recommended Posts

Meni je ta linija sa Pantherom bila toliko smor da sam hteo da se ubijem, sve dok nisam stigao do E50. A onda je stigao E50M koga sada mnogo mnogo mnogo volim :))

Elem, ko hoće da se bakće izašla je misija od 12. do 27. marta za američki Tier 8 srednjak premium http://klanrur.rs/2017/03/10/wot-zaradite-t25-pilot-premium-tenk/

Zajebancija je što mora da se igra svaki dan, tj može samo dva da se propusti, ali još više što nemam pojma kakve će biti dnevne misije, ovo sad na početku je boza, za kasnije ćemo videti. Valjda neće biti ono moraš da zapališ 4 tenka u partiji :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Btw, ovi OMC modpackovi mi uzjebali ceo interfejs, na kraju cu da stavim klot verziju. Jel probao neko sa quickybaby modpacok, kako sljaka to?

Istrazen i 121 konacno, sad cekam da bude na nekom popustu ili da skupim pare da ga uzmem. E sad valja smisliti sta dalje grindati. Ili cu uzeti da resavam ove misije za T55a, taman da dodatno sjebem WN8:)

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sta je bre ovo koji djavo, deinstalirao sam sve modpackove, stavio samo quickybaby i xvm i ne radi mi jebeno nista, ni one default stvari kao dmg i spotted dmg ne prikazuje iako su stiklirane u settingsima. Ima da izbrisem sve modove, samo da ne sjebem nesto, jel sme da se brise sve iz res_mods foldera?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sad kao radi normalno bez icega, mada i dalje kad pritisnem alt izbaci mi listu svih vozila u bici i precenat njihovog hp, to je nesto iz omc modpacka sigurno. Ako hocu da stavim quickybaby modpack samo kopiram sve ono u res mods folder?

ovo je idiotizam, izbrisao sam apsolutno sve, i iz wot foldera i iz program files omc i ostale modpackove i iz documents one config fajlove i on mi i dalje prikazuje to sranje kad pritisnem alt i blokira pola ekrana...lista igraca oba tima sa procentima hp i pise gore na ruskom saveznici i protivnici...znaci verovatno je nesto iz omc modpacka, samo ne znam kako kad sam sve obrisao

@Zwerko, jel bitno ono sto stoji u onom drugom mods folderu, mogu i to da brisem?

jeste, izbrisao sam par panel fajlova odatle i sad vise nema tog sranja...stavicu samo xvm i QB za sad pa cu videti

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dule je jedini čovek koji se žali na T-34 :) Iskren da budem skroz sam zaboravio, ali njega konačno igraš s onim topom koji pravi mali alpha dmg ali ima veliki dpm. 

Edit: Sad pogledah, ideš ka 57mm ZIS-4 topu, taj ti je najbolji. A i bre šta kukaš svaki modul je po 1.000-2.000 XP :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Slazem sa zwerkom, zis-4 ubedljivo najbolji, onaj od 76mm ima aim time pola godine i neprecizan je, tako da skoro da nema sanse da pogodis nesto sa time ako ti meta nije na pola metra :D

Sta se desava sa ovim special za premium tenka, zar nije trebalo danas da pocne ?

edit: nvm, sad mi se pojavilo :D

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Oket, fala na savetima drustvo, moram malo da kukam:)

A moj problem u tenkovima je sto nikad ne zavrsim zapoceto...evo  istrazio 121, nemam para da ga kupim, zapoceo patton i tvp t50/51 liniju, tu sam oko tier 9 i vec krecem da grindam ruse medium...da ne pominjem da mi stoji u garazi preko 10 tier X tenkova koje uopste ne igram...fml, hocu li se ikad skinuti sa ove droge :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Inace ako ja resim sa S51 misiju za arti da ubijem 3 tenka veca za jedan tier od mene bice cudo. Pa ono sranje je toliko neprecizno, plus gun arc od samo 4 stepena, uzas:(

Sa druge strane t34 sa ovim topom je super, sad se setih da sam ja u stvari igrao kineski type t34 koji je isti:). Toliko brzo reloaduje da bih stavio GLD na njega da nije tako skup:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Dule_smor said:

Inace ako ja resim sa S51 misiju za arti da ubijem 3 tenka veca za jedan tier od mene bice cudo. Pa ono sranje je toliko neprecizno, plus gun arc od samo 4 stepena, uzas:(

Sa druge strane t34 sa ovim topom je super, sad se setih da sam ja u stvari igrao kineski type t34 koji je isti:). Toliko brzo reloaduje da bih stavio GLD na njega da nije tako skup:)

T34 i stavis mu cev ZiS-4 i onda kazes pisaj po sirotinji ja ga imam i isterao sam celu liniju medijuma ruskih ( inace samo njih i peglam :D) fali mi jos obj 430 :) mogu da ga otkljucam ali faliii paraaaaaa   a t34 reload  sa posadom + sranjima  1.7sec :P

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Coyote said:

Resio sam danasnju misiju za T25 Pilot, ako uspem da odradim ovo.. bice mi ovaj tenk prvi koji cu dobiti kroz misije :D

Mene usralo nešto najstrašnije, fazon prvih 7 partija sve pobede, odmah sam odradio. Samo ostaje pitanje kakve će dalje biti misije što reče onaj neki u komentarima "za 13. token zapaliti tri neprijateljska SPG a da ne budeš spotovan" :)

4 hours ago, Dule_smor said:

A moj problem u tenkovima je sto nikad ne zavrsim zapoceto...evo  istrazio 121, nemam para da ga kupim, zapoceo patton i tvp t50/51 liniju, tu sam oko tier 9 i vec krecem da grindam ruse medium...da ne pominjem da mi stoji u garazi preko 10 tier X tenkova koje uopste ne igram...fml, hocu li se ikad skinuti sa ove droge :D

Meni je najveći smor grindanje kredita i s premiumima jer mi dosade posle nekog vremena, zato se i trudim da uzimam što više njih na misijama, džabe što T34 najbolje zarađuje ne mogu milion partija da igram samo s njime, a i super legne kad ne igraš duže vremena pa se onda posle podsetiš. Zato gledam uvek desetke makar da uzimam na popustima i sl, ali ja za razliku od tebe volim da ih i igram. Mislim ne sve, neki su smor, ali svaki dan bar nekoliko partija odgiram s nekim desetkama koje ne moram ništa da grindam i sl, čisto za dušu :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, TrtMrtSmrt said:

T34 i stavis mu cev ZiS-4 i onda kazes pisaj po sirotinji ja ga imam i isterao sam celu liniju medijuma ruskih ( inace samo njih i peglam :D) fali mi jos obj 430 :) mogu da ga otkljucam ali faliii paraaaaaa   a t34 reload  sa posadom + sranjima  1.7sec :P

I kako ti je legla ta linija mediuma sa polupokretnom kupolom, mene to malo smara.

1 hour ago, Zwerko said:

 

Meni je najveći smor grindanje kredita i s premiumima jer mi dosade posle nekog vremena, zato se i trudim da uzimam što više njih na misijama, džabe što T34 najbolje zarađuje ne mogu milion partija da igram samo s njime, a i super legne kad ne igraš duže vremena pa se onda posle podsetiš. Zato gledam uvek desetke makar da uzimam na popustima i sl, ali ja za razliku od tebe volim da ih i igram. Mislim ne sve, neki su smor, ali svaki dan bar nekoliko partija odgiram s nekim desetkama koje ne moram ništa da grindam i sl, čisto za dušu :)

Ma volim i ja da igram skoro sve desetke, ali sve nekako "ne stizem", a i pravo da ti kazem sa njima mi je najlosiji win rate, verovatno zato sto mnogo srljam:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dule_smor said:

I kako ti je legla ta linija mediuma sa polupokretnom kupolom, mene to malo smara.

Ma volim i ja da igram skoro sve desetke, ali sve nekako "ne stizem", a i pravo da ti kazem sa njima mi je najlosiji win rate, verovatno zato sto mnogo srljam:)

to ke i mene u prvih da kazem 20 parija ne nerviralo vec kidalo zivce :D

ali posle kada sam skontao i ju vidim lowe maus ili ona kineska ili koja vec one o ha o ni :D obradujem se ko dete  idem na njih zalepim se sa strane i opleti :D oni ne mogu toliko nisko da spuste cev a meni oko srca neka milina :D  videces i sam budi uporan ako hoces sto bi ti prvo preporucio da ides gornju liniju na obj 420 2  ono nerealan medium naspram ostalih tvrdo govno jebi ga imao sam x situacija  gde bc 3 metka saspe u mene i ne probije me :D imao sam i oko 20 klipova licno mojih  ali neznam ja to da okacim ili da ih postavim :P  moje misljenje obj 410 mekan tu ces se zivcirati ali kad predjes njega ... imas t54 ili gore grana obj420 2  iz mog iskustva ja sam otisao na obj 140 nisam teo da kupim bese t62? da sam znao ranije odmah bi isao na gornju linij na 420 .. jeb ga  uglavnom nisu losi fino se pegla i probija gl sa 90% kupolom :D

Link to comment
Share on other sites

Cenim da će misije postajati malo teže, ali s obzirom da je maraton mislim da će više biti u fazonu da svako može da ih odradi samo je pitanje koliko mu vremena treba, tipa skupi x XP poena, blokiraj x štete i slično. Dakle nešto bukvalno ako si najveći retard na svetu da možeš da odradiš samo bi ti trebalo recimo 50 partija za nešto što bi nekom normalnom trebalo 10. Ne verujem da će ići na varijante gde moraš nešto da odradiš što mora da se malo potrefi. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja nesto nemam zivaca da se zanosim sa tom misijom, koji god tenk da sam uzeo rpeko tih misija posle sam ga igrao vrlo malo jer su uglavnom sranje. Al zato t55a kad bih uzeo bilo bi super, al to nece skoro. Doduse imam medium i heavy with honors, sto teoretski znaci da mi trebaju jos samo dve grane eith honors (td i arty sam na pola otprilike, a light sam uradio samo prvu misiju lol)...al videcemo kako bude islo...sad grindam jos ovih par sitnica, tipa top na type 5 heavy, drugi top na UDESU koji uzeh malopre, Leo i naravno Skodu T50. Kad to odradim onda krecem full grind ruskih mediuma, najverovatnoje prema obj. 430. Pa kad svi kenjaju kako su to najbolji mediumi i tenkovi u igri da imam makar jednog:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta će ti T-55A u kontekstu premiuma kad on ne zarađuje kredite? Jedino da treniraš posade za nemce mediume koje ionako ne igraš :tf:

Inače opet bleja misija danas, 15k dmg, još krenuo par metiljavih partija po 1-2k dmg, ali sam onda lepo uzeo E50M i 5800 u jednoj partiji :)))

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa vidis da sam krenuo u pravcu Nemaca mediuma i onda me sjebali sa ovom promenom tech tree. A odakle ti to da T55a ne zaradjuje kredite, pa valjda je premium majku mu, mora da zaradjuje malo vise ipak? JEdino ako mora stalnod a se puca gold, sad vidim da mu je pen samo 201mm:(

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pen mu nije problem jer se igra isto kao i T-54, ja s njim jako retko pucam gold (ali uvek nosim), više je tu fora da flankuješ nego što pokušavaš da probiješ Mausa spreda. Ali T-55A je tenk iz personalnih misija, ne zaradjuje kredite, isto kao što ih ne zarađuju ni T28 Concept ni Stug IV, tj zaradjuje isto koliko i bilo koji non-premium tier IX tenk. Služi u suštini samo za treniranje posada. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...