Jump to content

Recommended Posts

I to, mada mene nešto dosta kenja, već rekoh :) Nemam nijedan viška do sada. Pritom mislim da nema toliko RNG prilikom pravljenja kombinacija, već su kačili kombinacije za low tier dekoracije ali nema nigde za high tier, možda bolje za početak ih samo štekati :)

Zapravo bi ova slika mogla biti dosta od pomoći jer mislim da se teže dobijaju dekoracije za KV-2 nego za jelku

85q0f_qlwqy

Koliko ja uspevam da dešifrujem ovo ideja je da kao prvu dekoraciju staviš mačeve a da posle ubacuješ ova druga sranja i onda dobiješ dekoraciju za KV-2, baš ću da probam kad ih skupim. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Vidiš mene poslednjih par dana baš sere neviđeno :) Doduše pre toga mi je bio katastrofa period... Inače uštekao sam pare da uzmem T-62A, TVP 50/51 i sad konačno IS-4. I uđem ti ja tako u borbu sa IS-4 kad skapiram da imam top sa penetracijom od 175mm?!?! Koji su cigani, to je top sa IS, a nema nikakve logike da ga nemaš odmah na IS-4 nego eto, može nam se. Zanimljivo da sam uspeo da napravi 2k štete s njime iako nisam imao premium municiju, sralo me :) Sad mi treba još 300k za top... 

dobra_statistika.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sve sam prod'o da bih imao makar posadu da pretreniram sa ST-I :)))) Ma nije frka, sutra dok pootvaram poklončiće za nove nedeljne misije ću već zaraditi sigurno toliko nego me prosto smorilo što nisam mogao odmah da probam tenk kako valja. Doduše kažem ukenjala me prva partija, dobio sam preko 5k XP sa Tier VIII topom :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Bacili su mi kitove za popravku na popust, sad opet moram da grindam kredite bar jedno 500 komada da kupim da imam u šteku :) Ali sam specijal kao specijal je baš bulja, svaki drugi vikend ima bolji specijal. 

Inače mislim da sam odustao do jelke, fali mi još pet komada ali imam i 3 viška u rezervi. A koliko sam skontao kada spojiš pet komada Tier V ukrasa samo dobiješ neki drugi Tier V ukras, ne neki specijalan, tako da je tu opet smaranje, više mi se isplati da grindam kredite pa da kupim Tier X lovca za normalnu svotu nego da jurim jelku. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Zwerko said:

Bacili su mi kitove za popravku na popust, sad opet moram da grindam kredite bar jedno 500 komada da kupim da imam u šteku :) Ali sam specijal kao specijal je baš bulja, svaki drugi vikend ima bolji specijal. 

Inače mislim da sam odustao do jelke, fali mi još pet komada ali imam i 3 viška u rezervi. A koliko sam skontao kada spojiš pet komada Tier V ukrasa samo dobiješ neki drugi Tier V ukras, ne neki specijalan, tako da je tu opet smaranje, više mi se isplati da grindam kredite pa da kupim Tier X lovca za normalnu svotu nego da jurim jelku. 

Ja sam ae da kazem sklopio i jelku i tenk sve je sa 5 tier i za nagradu sam dobio .... po 5 komada popravki i ostala potrosna sranja 1 zenski clan i valjda 30% na t8 kod svedjana ... golema kurcina sve u svemu :P

Link to comment
Share on other sites

30% na tier X TD je nagrada za poslednji level valjda...ja sam stvarno razocaran ovim popustima i akcijama za Novu godinu...pa prosle godine su bile neke akcije od kraja decembra do kraja januara, znaci skoro mesec dana je stalno bilo nesto tipa x3, x5, x2 na svaku pobedu, popusti na opremu itd, ovo je stvarno kurcina

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dule_smor said:

30% na tier X TD je nagrada za poslednji level valjda...ja sam stvarno razocaran ovim popustima i akcijama za Novu godinu...pa prosle godine su bile neke akcije od kraja decembra do kraja januara, znaci skoro mesec dana je stalno bilo nesto tipa x3, x5, x2 na svaku pobedu, popusti na opremu itd, ovo je stvarno kurcina

Vala da znas da si 1000% u pravu kao i onaj emi zesca rasprava na fejsu ahahah podelili grafike sve babama i dedama eno zesce pljuvanje :D kao i na wot-u :D

 

Link to comment
Share on other sites

On 12/31/2016 at 0:27 PM, Zwerko said:

Šta znam, meni je petica sa onim trol topom baš zabavna, plašim se da će biti veći smor kasnije :)

Ne znam dal je nesto do mene ili si i ti mozda ovo primetio...ovo malo partija sa njim sto sam odigrao top pravi dmg samo kad granata probije, uopste nema splash dmg ni sa obicnom municijom ni sa goldom kad ne probije iako je HE municija, who was phone?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...