Jump to content

Recommended Posts

Jos jedno glupo pitanje kad vec niko ne zna za ove akcije kad ce biti:). Elem, koji god modpack da stavim i crosshair izaberem meni je u igri onaj default crosshair iz wota...ranije to nije bilo tako, kako da promenim to da mi bude neki crosshair iz modpacka?

I serem im se bas u ovo sranje sa kicenjem jelke. Otkljucao konacno 9 lvl i dobio 4 zenskog clana posade. Ali tek sad videh da je jedan od clanova posade radio operater, a tek valjda na tier 8 svedski td-ovi dobijaju radio operatera. I koja je onda vajda od te posade kad njihov sisterhood of steel ne moze da se koristi do 8 tiera, treba covek da ih cuva pa tek tad ubaci u tenk, bezveze.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma ni šta pitaš za crosshair a još manje ideju kako bih ti pomogao :) Pretpostavljam da možda modovi nisu updateovani za novi patch ili možda WoT više ni ne dozvoljava promenu toga... 

A što se ženskih tiče ja ih uopšte nisam ni uzimao, ali sam kao nekako podrazumevao da mogu za bilo koju naciju, očigledno loše ;( Jes zajeb, evo jedna tabela koje vozilo ima koje članove posade ako znači nekome. Problem je što ako ideš na tenkove onda ti od tier VIII više ne treba loader...

SWE_crew_tiers.JPG

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pa izgleda da wot ne podrzava promenu crosshaira u ovim modpackovima, mada mi je cudno, vidim da ih drugi koriste

a ovo za posadu me je uvek nerviralo sto tako ubace ili izbace nekog clana na kraju cisto da ti sjebu bia..verovatno to namerno rade da bi ljudi morali da kupuju jos jednog full treniranog clana posade za gold...bas sam planirao da mi ova 4 zenska budu za svedske td-ove kad vec imam popust za njih, kad ono tek od 8 tiera ima radio operater...pa serem im se u specijal bas, koji su djavo stavljali to sa posadom kad ljudi ne mogu da je koriste

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ovo ako stvarno bude bice super, taman da se otarasim par premiuma za koje sam dzabe dao pare:)

Quote

Breaking news.
In 2017, because of all the great changes in the game and re balancing. You will be able to sell all premium tanks for gold. It's still unknown the exact mechanic, how much gold will you get etc... Murozor remarked that you will not be able to sell your tank. Ratter you can swap it for another premium tank with extra charge in gold. What do you think about this?

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne prodavam premuim-e :) Volim svaki od njih na svoj nacin :)

Dobro, neke ne volim ic, ali necu da ih prodajem :)

Ono, mozda su moja osecanja prema njima jos uvek u fazi razvoja... :D

P. S. Namerno sam napisao prodavam :P

Edited by Faramir
'nako :P

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Hahha :) 

Elem ovi ukrasi nisu tako naivni kao što su delovali u prvom momentu, sad sam jedva odradio Tier IX, ali koliko računam za Tier X moram da imam bukvalno sve ukrase Tier V, malo ga baš preteraše... Plus što je smor što one "glavne" misije mogu da odrađujem samo jednom nedeljno, tj one koje mi donose tier IV ukrase, ove sve ostale su manje više smešne što se nagrada tiče. Mada dobro i ja sad zakeram, stigao sam do Tier IX a da se nisam ni oznojio :)

Inače ubacili KV-122 - ja i dalje pokušavam da skontam koja je razlika između njega i IS-2, kao malo jači motor a malo sporije puni, pa jebote :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja se samo nadam da će biti bar 15% na desetke popust :) Skrpio sam 13 miliona, čekam samo da krene :D Ne znam samo kako ću usput da kupim i opremu za njih. Inače nemam pojma kako ali sam uspeo nekako da zaradim 5x 25% extra credits per battle personalnu rezervu. Što je ovo dobro za kredite, tipa odigrao sam par dobrih partija sa T34 i IS-3A i od jedno 10 partija bar 4 sam imao prihod preko 100k kredita, sweet. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Evo izašli ti popusti, jeste 15% na VIII-X, ja sam to i očekivao. S druge strane samo tri dana x5 za prvu pobedu dana 27.-30. decembar, a su se uštekali :( Plus nema popusta ni na kamuflažu, opremu, bilo šta, mislim ok sačuvaću pare za opremu za kasnije ali su baš retardi. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ladno su opet izbacili E25 u ponudi, smaraci. I uopste nema jos nekih akcija i bundlova kao prosle godine bre, tad je bio ceo mesec oko nove godine u nekim popustima za gold/kredite/premium i akcijama za x3 x5 i vozila

a i za ovaj bonus kod su se pretrgli, po 3 premium consumables od svake nacije i neke smesne personal reserves

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

mislim da ti to nisi lepo skapirao:)...ja trenutno imam 70/80 poena i lvl 9, kad zamenim sve ukrase lvl 4 sa lvl 5 to ce otprilike biti 80 i deseti level. S obzirom da nema ukrasa vecih od lvl 5 to je to...kristijane, mislim da ne mozes nista da radis sa duplikatom nazalost, imam i ja jedan dupli za snowitzer jbga

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...