Jump to content

Recommended Posts

ne znam jerli bilo

WorldOfTanks-Belavia-Boeing737-JanJurecka.jpg

World of Tanks developer Wargaming has taken its world domination to new heights – literally – with the unveiling of a bright orange Boeing 737-300. The plane is a joint project between Wargaming and Belarusian airline Belavia, and was shown off on the runway earlier today at Minsk National Airport.

While the look of the plane was a carefully-guarded secret before today’s unveiling, local planespotters knew something was coming. The plane was known to be “on vacation” in the Czech city of Ostrava, which is (believe it or not) a well-known location for aircraft rebranding.

Link to comment
Share on other sites

OMC nema svoje modove on je kao sto mu i ime kaze paket razlicitih modova koje prave razliciti ljudi. Problem je sto su u ovom sad patchu promenili taj ActionScript kroz koji se i prave modovi da bi imali vise kontrole pa onda ne moze nesto sitno samo da se sredi nego verovatno neki moraju da se pisu skroz ponovo a posto autori modova to ne rade za kes naravno nisu svi bas azurni. OMC onda samo disejbluje te koji nisu jos izbacili aktuelnu verziju. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

opet sam nesto sjebao sa modpackovima...pokrenem jutros WoT i neki mali update skine i radi normalno, odigram par partija...i rekoh ajde da probam OMC mod pack da probam update, ali nista novo nije skinuo, instalira sve ono staro...i da pokrenem WoT izbaci ovu poruku...uhvatim i izbrisem OMC instalaciju i fajlove on i dalje izbacuje ovu poruku, wtf?

29zx25y.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja na tom tenku imam dve zvezdice ali još iz vremena dok je bio IS-8, dok ga nije toliko ljudi igralo. Pritom to ume i da zajebe, odigraš par dobrih partija, ode ti procenat na blizu 85%, naložiš se kao mlad majmun i onda se nerviraš kad krene da pada :( a to što nećeš igrati nedelju dana nema nikakve veze, računa se poslednjih 100 partija u odnosu na prosek s tim tenkom, osim ako nešto u narednih nedelju dana ne krenu svi da ga igraju pa podignu prosek. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jos premiuma, jos novih linija tenkova, jos para, nezasiti wg

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-gamescom-2016/

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/videos/video-swedish-tanks-coming-soon/

i naravno stavili su ove popuste na vece tierove, tako da mi se ne isplati da prodajem 8 i 9 da bih kupio neku desetku, a i glupo mi malo, na kraju cu imati samo desetke i 5-6 u garazi

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trebalo je da gledas :) Ja sam sad na popustu konacno uzeo Obj 140 sad cu da pokusam da izganjam E50M do kraja meseca, ali ce biti malo cupavo sto se kredita tice, videcemo jos... Obj 140 sam uzeo tako da mi posle prve partije nije ostalo dovoljno da ga popravim :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...