Jump to content

Recommended Posts

Dobro mozda se covek tako preziva :) Mislim da ce 9.15 da bude nekoliko dana nakon dana pobede, u principu Rusi ne rade 1.-9. maj tako da je tesko ocekivati da su sad nesto sredjivali :)

Inace meni ovaj specijal poceo neverovatno, odigrao 9 partija, 100% pobede, sve x5 XP, sa Skodom T-25 sam imao preko 9.000 XP poena, sa WT Pz IV nesto oko 8.500 i Ace tanker, uzeo dva top guna u tim partijama, a sa KV-2 oneshotovao TOG-a tako sto sam ga zapalio :) Mislim da naredna tri dana uopste ne igram jer sam svu srecu ispucao :)

 

Edit: Duleeeee! Menjaju ti misiju! http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/46/ver-915-other-features/

 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Traje to do juce, propao svima ko je uzeo jedan dan premiuma :D. Juce nije moglo ni EU1 ni EU2, danas EU2 radi ali ping spike je horor, probao da igram izginuo ko gajba piva na Uranku. Ili im neko DDOS-uje servere ili globalno neki zaglup.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Jebeni ST1, mrzim ga skoro ko Super Pershinga:). Ako mi propadne x5 danas zbog njihovih servera, zalicu se:). Btw, glasanje za top of the tree za jun, u pitanju je arty, ajmo svi za T92:)

I da, jebo me sve, ovo je poslednji put da igram sve tenkove makar bilo i x10 expa, posle ovoga furam 2 linije i 2 premiuma max!

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam danas prvu desetku, UK heavy, fv215b! \o/ Dosta se razlikuje od prethodnika, treba se navići na igranje sa kupolom pozadi. Posle nekih desetak partija deluje zanimljivo.

poy dule :tf:shot_057.thumb.jpg.a60c1e17d6471f1662de2

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Black Prince, krenuo lik u yolo akciju. Bio sam mu iza leđa na nekih 350-400 metara, opalio i prvi ga zapali. :)

Cromwell je meni jedan od najboljih tenkova koje sam probao. :)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

I nije im neki bonus za vikend:

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/special-military-parade-soviet-2016/

btw, iton, ovi silni bonusi i moje intenzivno igranje u poslednjih mesec dana su doveli do toga da cu uskoro imati istrazeno desetak vozila 8, 9 i 10 tiera, a nimalo kredita da ih kupim lol...a jos malo pa cu imati i 150k free expa, nikad nisam imao toliko, sad se dvoumim na sta da ih potrosim:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...