Jump to content

Recommended Posts

Stav Wargaminga ne vidim da je tu od kljucnog znacaja iz nase perspektive. Mislim stav Wargaminga je da se nalozi ne smeju kupovati ili prodavati pa smo jedno vreme imali ceo podforum namenjen upravo tome. Uostalom u Armored Warfare su jedno vreme davali gold za WoT ukoliko nesto odradis u igri, to sigurno nije bilo odobreno od strane Wargaminga sto ne znaci da je bilo neregularno. 

Scam nije, uzimali su ljudi po nesto golda, ko hoce moze da proba, moj savet je samo paziti se adware, malware i ostalih sranja koja obicno idu uz te seme. Nemam dokaz da je to slucaj i ovde ali prosto iskustvo govori da je to cesto problem. Takodje je pitanje koliko se nekome isplati da se satima zamajava nekim glupostima da bi dobio par stotina zlatnika. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa kad mnogo brzo postujes :) Sto se izmena tice mene najvise interesuje kakva ce u praksi biti promena WT E100 i Grille 15, prvo mi je delovao da ce novi biti previse slab ali nisam vise siguran, moze da bude posebno zajeban u randomu jer ce imati jak cammo rejting. Naravno nece imati prednosit autoloadera ali ni mane gde blejis minut beskoristan potpuno. 

Sto se M103 tice pitanje je samo kako ti je legao tenk, meni je bilo uzivanje igrati ga i zato sam istrazio poslednji top, pa tek onda T110E5 a i M103 sam ostavio u garazi. Poslednji top je u sustini onaj sa T110E5 i fenomenalan je - dobro probija i jako je precizan, za snajp ubica. S njim M103 postaje prava zver u random partijama. S druge strane svakako ga dobijas kad istrazis T110E5 ako oces da ga zadrzis. Taj top je znacajno bolji od onog srednjeg, veci je i dpm i preciznost i penetracija, dakle u svakoj stavci je bolji. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa ok, jeste bolji, ali cini mi se da nije bas toliko bolji da vredi trecinu expa potrebnog za tier X tenk. 16 veci pen, 0.3 bolji aim time, 0.1 veci rof, isti alpha dmg. Jos na m103 i motor je 45k expa, plus top 60k, bas mnogo treba da se grinda do E5, a mrzi me:).

A za WT auf E100 mi bas krivo sto ga menjaju, nisam ga ni igrao ko covek, nesto preko 100 partija.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lik ocigledno ima reroll nalog, pritom je trecinu partija odigrao u Pz II, verujem da ako ga napakujes gold municijom realno mozes da zlostavljas sve u low tier partijama. 

Mozes da uzmes reward clanove posade, posle kada popravis rezultat ces samo dobiti jos jedan token za tenk. 

  • Upvote (+1) 1

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

pozz ljudi imam problem , danas sam instalirao world of warships i kada krene partija ne mogu nista da vidim lepo , kako pomerim misa samo mi strelicelete po ekranu , mislio sam da je do grafike, probaosam svakakva podesavanja ali i dalje je isto .

Edited by nikola93
Link to comment
Share on other sites

posle duzeg neckanja koji tenk uzeti, da li skupljati za 110, ili uzeti su 152 ili t-43 na kraju uzeh t-43 ali nemam top. rece meni rema lepo, nema top, medjutim imam onaj troll gun na njemu, udara do 500 na bokove t8 tenkove :D totalno je fun, pogotovo jer je agilniji tenkic, no kasnije vidim kv-13 me vodi na is koji je jeftin 22k expa samo, sada moram da farmam i za njega sa t34-85 >_<

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...