Jump to content

Recommended Posts

ima li nesto korisno za 3500 golda? :D

Te akcije su obicno za kes, ali recimo nije lose jer za 10 evra koliko inace kosta mesec dana premiuma dobijes i toliko premiuma i Matildu BP koja je vrlo solidan tier V tenk. Za gold cekaj da bude neki globalni popust, 100% ce biti za 9. maj, ali ne znam da li ce biti nesto pre toga. Tipa ima i do 30%-50% popusta na premium tenkove je bilo oko nove godine, ove malo manjeg tiera, ja sam uzeo Churchilla III da se malo zezam. Doduse za Tier 8 obicno bude samo 15%, ali i to znaci. 

Moze li vasa preporuka... Ne znam koje vozilo da uzmem od ova tri: Dicker Max, SU 100Y ili Type 64? Koje je po vama najbolje :)

Uf, meni licno je najbolji Su-100Y. Dicker Maxa imam i ok je, nije los, ali je recimo taj stil igre i taj tier Nashorn pet puta bolji, koji naravno nije premium ali sam igrao i jednog i drugog. Su-100Y kad ozezi i osmice se tresu :) Doduse zato je veliki kao kuca pa te svi vide i artiljerija obozava. Type-64 nisam probavao, ali znam da ga Dule ima pa moze da prokomentarise. 

Inace dosta predstavljanja tih premium tenkova imas na nasem Youtube kanalu, zapravo fali upravo samo Type-64 od ovoga sto si pitao :)

 

A lol, bas Su-100Y nisam uploadovao a znam da smo radili, sad cu pa cu ubaciti klip :)

 

 

 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zzz ljudi, jel moze mozda da se koristi sada test server, hocu da probam par tenkova pa da ih malo vidim u praksi i onda da se odlucim koji cu? :D

Trenutno nije aktivan, ali bi trebalo da bude uskoro zbog 9.14 patcha. Samo imaj u vidu da je on malo problematican za tenkove koji se oslanjaju na oklop, ne mozes da steknes bas pravi utisak jer svi pucaju gold. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni se taj rampage uopste ne svidja pa nisam ni pokusavao, prosto mi je sam mod smor. 

Krenuo da igram FV4202 misiju, i naravno kao sto sam i ocekivao dok sam ovih dana svaku 2-3 partiju imao po 750 baznog XP sa AX sad mi je trebalo 14 :) Plus sto je smesno kad vidis po vise od pola tima da je AX u Tier X borbama. Mada sam u medjuvremenu peglao i T110E5 i AMX 50B, tako da sam vec napravio 45K dmg, treba mi deset dana ovako dakle. Ovaj T110E5 je zlo od kad su ga bufovali, bio mi ranije manji average dmg, ali sad kapiram da to nije nikakav parametar posto je sad duplo jaci :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Meni se taj rampage uopste ne svidja pa nisam ni pokusavao, prosto mi je sam mod smor. 

Krenuo da igram FV4202 misiju, i naravno kao sto sam i ocekivao dok sam ovih dana svaku 2-3 partiju imao po 750 baznog XP sa AX sad mi je trebalo 14 :) Plus sto je smesno kad vidis po vise od pola tima da je AX u Tier X borbama. Mada sam u medjuvremenu peglao i T110E5 i AMX 50B, tako da sam vec napravio 45K dmg, treba mi deset dana ovako dakle. Ovaj T110E5 je zlo od kad su ga bufovali, bio mi ranije manji average dmg, ali sad kapiram da to nije nikakav parametar posto je sad duplo jaci :)

Ne znam samo koji me djavo tera da igram ovu misiju. Po k`stikama, FV je govno od tenka. Trosis vreme i srebro za misiju, a nagrada ni za onu stvar. Ali ajde....nije prvi put...

“Faith moves mountains, but only knowledge moves them to the right place” [Joseph Goebbels]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...