Jump to content

Recommended Posts

Ja sam prakticno odustao, da zavrsim Nemce mi je ostalo jos dva fraga, to cu danas da odradim, Ameri su mi na pola jer sam vise igrao Nemce. Ali ono sto mi je problem jeste sto sam frustriran od toga kako jurim fragove, samo lesinarim i kad promasim nekog ko je bio izvestan frag onda se osecam kao da sam izgubio deset partija zaredom :) Prosto je teoretski moguce da bih zavrsio misiju, ali to nije dobro za moje zivce pa cu odustati :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 

shot_010.jpg


Klik  :)

@ Dule : NEMOJ DA ODUSTAJES I TI DULE ! :) BORI SE DO POSLEDNjEG METKA (granate) ! :D Nippon se nece predati ! :D

Edited by Faramir
Zaboravih da kazem rec-dve Duletu :P

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

btw, isu -152 moj novi omiljeni tenk...koe skillove posadi stavljate, ja mislio commanderu 6th sense, bia, camo, gunneru camo, repairs, bia,  driveru clutch braking, bia, camo, loaderu safe stewage, bia, camo, drugom loaderu, camo, bia, repairs... sa dropovanjem naravno

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

To ti je to, ima dana kad te oce i kad te nece, nis' tu specijalno ne mozes osim da se ne nerviras. Btw, krenuo japance sad da siba, onaj Type 61 s poslednjim topom je zver, jedva cekam da stignem do STB-1 pa da mogu i hull down :) I tek sam danas skontao da sisterhood of steel ne radi sa brothers in arms, koji su retardi... Verovatno cu onda neku zenskinju morati da prebacim na prethodni tenk posto tamo imam vec dve, a to mora za zlato pa cu da cekam popust :(

Inace cele ove nedelje opet x3 za prvu pobedu, oce da neutralisu to sto su klinci krenuli u skolu :) I da, Kanonenjagdpanzer je na specijalnoj ponudi, za 50 evra ide 30 dana premiuma i 1750 zlata, nesto mi ne deluje kao neka ekstra ponuda, igrali smo ga na press, nalogu, nije mi nesto... 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da, kao mocices da kocis "policajski" i sl, za neke stvari, pogotovu za mediume i za skaute moze da bude potpuno ludilo :)

Inace jos jednom da izrazim svoje odusevljenje sa Type 61, toliko mi se svidelo da ga igram da sam nastavio da grindam misiju, japance sam dostigao sa dmg, bio sam na 90 kilova, sad sam na preko 100, dakle racunam da sutra mogu da zavrsim ako nastavi ovako da me sere :) Pritom s ovim poslednjim topom mi je prosecan dmg po partiji preko 2.000, odusevljen sam :) A i francuzi s autoloaderima idu dosta brzo jer mozes prosto da lesinaris, mada mi ne deluje da mogu toliko odlucujuce da uticem na partiju kao sa mediumom, doduse verovatno zato sto sam imao dosta srece s ovime. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...