Jump to content

Recommended Posts

ajmo ljudi, odgovorite! igra valjda jos neko ovo, za dulia sam siguran, vidjam ga ingame!

Само да поновим да је то ''ингаме'' минимизовани ВоТ, а комп је 24/7 упаљен, тако да ако гледаш по томе, онда сам нон стоп ингаме:)

А јесам активан, само не играм много временски, лупам, 10 фајтова дневно, али са размаком од типа чуку времена између фајтова.

Што се тиче твог пинга, не знам, ја немам тих проблема. Имао сам у последње време пинг скокове, ал то је оно, скочи ми са 40 на 200 и онда буде толики пар минута. На форуму се још људи жалило на то, тако да је нешто до игрице сигурно. У сваком случају, секунд пинга ми се никад није десио.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ma bre Dule i ne gledam topic od kako je izashao SWTOR, ne igram nishta drugo shto je online.. znachi od 25.12. sam odigrao samo 3-4 partije chini mi se.. a i zaista nemam ideju shta te zeza bro :)

btw, u garazi imam:

PzKpfw 38h735 (f) - kupio ga zadnjeg dana, tj. kada videh da ce otici van igre, pa da ga imam fazonski :)

PzKpfw II - takodje kupio ponovo zadnji put kada sam se logovao, chuo sam da su promenili flak, pa chisto da vidim kako sada izgleda :D

PzKpfw III/IV - volim taj tenkic, pa sam ga sachuvao :)

PzKpfw V Panther - :D

PzKpfw VI Tiger

PzKpfw VI Tiger (P) - istrazio sam Vk 4502 (P) Ausf. A, ali ga nisam uzeo.. ne igra mi se realno josh sa njim.. a i opet, ne igram trenutno :)

PzKpfw VIB Tiger II

e-75 - malo mi fali za e100, ali me mrzi da igram, narochito zato shto vishe nemam premium, a nemam vremena da se igram mnogo, te necu da doplacujem :)

Ferdinand - takodje malo za jagda :)

Wespe

Grille

Hummel - sa artiljerijom jako duuugo nisam igrao :)

RenaultFT - :D josh ga nisam probao :)

MkVII Tetrarch - takodje ga josh nisam probao :)

t-50

t-50-2

K(limenta)V(oroshilova)

KV-3

sa rujama sam pocheo da igram neshto malo pre nego shto sam zapravo i prestao :) fazonski, chsito da vidim kakav je zapravo IS kada se igra sa njim, obzirom da se jedan drugar (sa kojim chesto igram u platoon-u) mnogo zali na preciznost ruskih topova na daljinu :) inache sam cepao samo sa Shvabama :) sa Amerima necu da igram iz pricipa :) jedva chekam da izadju japanci, bice veselo igrati sa njima chini mi se, tada mozda opet krenem aktivnije, Francuzi me ne privlache trenutno.. mada sam chuo da su jako brzi i da jako brzo pucaju (verovatno zato shto su im odradili burence za rld. kako i valja) :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Ja sam isto malo smanjio WoT od kada sam se zalepio za Star Trek Online.

Trenutno stanje što se tenkova tiče...

Nemci

U garaži:

- VK2801

- Lowe (kupljen kada je bio jeftiniji, glavna "kasica prasica")

- Hummel

- PzKpfw VI Tiger (sačuvao sam ga iz sentimentalnih razloga, ipak je to "Tigar" :P)

(Istraženo, a nemam trenutno para da kupim: PzKpfw Panther, PzKpfw VIB Tiger II, PzKpfw VI Tiger (P), JagdPz IV)

Francuzi

U garaži:

- AMX 12t

- BDR G1B

Amerikanci

U garaži:

- M24 Chafee

- M46 Patton

- M26 Pershing (čuvam ga jer može da zatreba kada krene zamrzavanje tenkova u CW-u)

- M6A2E1 (teški tenk koji se dobijao uz heavy preorder, nije loš za zarađivanje para)

- T30 (čekam sada da ga zamene novim tier-om 10 i da pređe u TD-ove)

- T32 (čuvam ga jer je jedan od boljih tier 8 tenkova, sa nekom idejom da će mi možda zatrebati za CW kada krene zamrzavanje tenkova)

- T34 (čekam sada da postane premium i da dobijem novi tier 9 umesto njega)

- T28

- M40/M43

- M4A2E4 (medium koji su dobili svi koji su učestvovali u beti WoT-a)

Rusi

U garaži:

- T-50-2

- IS

- MkVII Tetrarch

- M3 Stuart (onaj što se delio uz Digital kodove)

- T127

- KV

- KV-3

(Istraženo, a nemam trenutno para da kupim: S-51, T-43, SU-100)

Edited by Dandy

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

У тенкиће ако и убаце јапанце, начекаћеш се, а и шта би фурали, једну грану, лаки тенкови до тиер 5 :)

Сређивање Француза, Амера, Руса, Британци, па тек онда мооожда јапанци...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па јесте, али ратио остаје, ако њемци имају лупам четрес нечега и од тога се десет користило заправо, како ћеш јапанезере да попнеш на солидан број... Мислим, можеш све ако оћеш, али трипујем да нема толико дулета сморова да би се сад нешто изангажовали да исфурају јапанце и њихове суперпознате моделе тенкова који су харали ратовима, а касније поп културом - можда неко није чуо за тигра или т-34, али свако може да наброји пет јапанских тенкова :tf:

Мислим, ваљда конташ и сам како звучи ''имали су јапанци фине медијум тенкове'':) Верујем да јесу и ја бих био срећан кад би их убацили из простог разлога што то значи више интересантних тенкова за играње, али ако оћеш да ми кажеш да ниси биасед, кренућу да причам форе о ракији! [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Moja Research stabla :

Sovjeti :

shot_005-3.jpg

Nemci :

shot_014-4.jpg

SAD :

shot_004-4.jpg

Francuzi :

shot_003-3.jpg

Sto se tice garazhe ono sto me najvise nervira jeste da mi fali kredita uvek ( NEMOGUCE ) mogu da kupim t20 , t50-2 T25 td vec par meseci npr, al ne kupujem ih jer uskoro otvaram IS7 i T30 a za to ce mi trebati TONA kredita jer IS4 i T34 necu da prodajem ... sta cu da radim ne znam jer ovi veliki mi trebaju za klan wors a igra mi se patonche :)

Garazha.jpg

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...