Jump to content

Strip - Harley Quin (Gde kupiti?)


Coyote

Recommended Posts

hitno/za odma vrlo teshko, pada mi na pamet samo vulkan kao firma za koju znam da uvozi selektivno random stvari...ali to je random, tj cak i da sem knjiga rade i stripove vrlo, vrlo mala shansa je da imaju nesto sa harli...

verovatno si mislio nekome za poklon uskoro...preporučujem da uzmeš nešto drugo za ovu godinu pa do sledeće godine nabvi harli (tipa album-dva aktuelnog, rebirth kontinuiteta (prvi rebirth harli album izlazi tek na prolece =o))

 

u rubrici "dođi juče" - trebalo je da chekiras za vreme sajma knjiga (parter hale 4, strana ka adi) ima uvek nekoliko standova sa buljukom stripova i knjiga na stranim jezicima, sad da me ubiješ da se setim bilo kog od imena knjižara napamet

u rubrici "dođi sutra" - proveri kod firmi/knjižara koje naručuju sa neta ili ti direktno naruči sa neta... 

 

Link to comment
Share on other sites

Idi u Delfi u SKC-u, vidi deo sa tripovima, ali svakako prerovi autlet deo - imaju bukvalno random eng izdanja.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...