Jump to content

BenQ Klan RUR Heroes of the Storm turnir na Gamescon-u!


Longleyy

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 hours ago, RUN.atheistP said:

Ja i ortak bi igrali ali nam fale igraci - nismo nubovi nismo pro znaci neka sredina tipa Platinum - Diamond Hero League level ako je neko zainteresovan a u ovoj je rangu ili nesto blizu nek se javi :) 

baš ovo što kaže serb, lakše je da se prijavite pa da vas sa jednog mesta svi "uparimo" umesto da ovako tražite partnere koji se potom neće prijaviti :)

1 hour ago, LoSmi said:

Ja prijavio ekipicu, vidjamo se!

bravo lošmi! :)

ajmo još pokoja!

Link to comment
Share on other sites

Ovaj put ne mogu da se slozim s vama momci :)    

Ako postoje i najmanje sanse da se uradi nesto onda moze da se prijavi a da idem na random i da se samo nerviram to ne mogu stvarno,za to je WC3 zaduzen vec,znam da je sustina druzenje ali ipak nesto ne bih da mi se vikend svede na konstantno nerviranje :D  u svakom slucaju mozda se i prijavimo na random jos nista ne znam

Link to comment
Share on other sites

Ili je ova danasnja omladina mnogo bre nevozna ili su ovi matori previse izgubili zivce, sad ne znam sta si od ta dva :):)

Ono kao da u HL imas sve savrsene meceve kad igrate duo Q. Ovde bar nece da vam padne neki koreanac na privremenom radu u nemackoj da vas odvali, a ne verujem da ce na turnir bas da se prijave neke bas tolike neznalice, dok u HL moze klikne ready ko oce :)

Mislim kako oces, samo su danas ljudi u fazonu bolje da sedim kuci i listam fb nego da izadjem sa tobom na kafu.

Ne nagovaram te ili nesto, nego mi bzvz taj stav za igru koja postoji jedva godinu dana, da si to rekao tamo za dve godine, onda bih se i slozio sa tobom. Ja bih vec sledece godine na gamesconu voleo da imam full 5 tim, ali ovaj put moze i ovako, posebno sto je prvi turnir ikada.

Link to comment
Share on other sites

Pravo da vam kažem, biće za par ekipica, nadam se da će danas-sutra još neka da se prijavi :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Trenutno nam trebaju još 3 igrača da popunimo još jednu solo ekipu, ajde ljudi prijavite se pa da zaokružimo, sutra je poslednji dan za prijave!

U suprotnom ćemo nekom morati da vratimo novac i kažemo mu da nije bilo za ekipu :(

 

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, SavKe said:

Trenutno nam trebaju još 3 igrača da popunimo još jednu solo ekipu, ajde ljudi prijavite se pa da zaokružimo, sutra je poslednji dan za prijave!

U suprotnom ćemo nekom morati da vratimo novac i kažemo mu da nije bilo za ekipu :(

 

Jel cemo to znati do kraja petka? Neki nismo u bg trenutno.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

Znaće se već sutra na kraju dana, eventualno u petak prepodne,  jer je sutra zadnji dan za prijave.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jedno važno obaveštenje za sve do sada prijavljenje (poslaću i na mail, ali prvo ovde)

Zbog velikog interesovanja, koje nas veoma raduje, trenutno imamo 9 celih ekipa i još malo fali da imamo 2 pune solo ekipe, dakle biće 10-12 ekipa. Međutim to povlači i određene organizacijske probleme, pošto nismo očekivali u ovako kratkom roku toliki broj prijava. BenQ nam je za turnir na njihovom štandu dao na raspolaganje 10 računara. Kako je čitav događaj već veoma krcat turnirama i kipi na sve strane, svi turniri vape za dodatnim računarima, jako je teško naći dodatne mašine.

Zato je neophodno da pomerimo početak održavanja HotS turnira za 8h u subotu ujutru, kako bi u periodu između 8h i 10h odigrali što veći broj mečeva dok su računari slobodni i kada ima najviše HotS ekipa. Molim sve prijavljenje da budu na sajmu najkasnije do 20 do 8, kako bi mogli da krenemo sa realizacijom turnira i to odradimo efikasno sa minimalnim gubljenjem vremena.

Ja ću večeras poslati ovo gore plus dodatne detalje svima na mejl.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SavKe said:

Jedno važno obaveštenje za sve do sada prijavljenje (poslaću i na mail, ali prvo ovde)

Zbog velikog interesovanja, koje nas veoma raduje, trenutno imamo 9 celih ekipa i još malo fali da imamo 2 pune solo ekipe, dakle biće 10-12 ekipa. Međutim to povlači i određene organizacijske probleme, pošto nismo očekivali u ovako kratkom roku toliki broj prijava. BenQ nam je za turnir na njihovom štandu dao na raspolaganje 10 računara. Kako je čitav događaj već veoma krcat turnirama i kipi na sve strane, svi turniri vape za dodatnim računarima, jako je teško naći dodatne mašine.

Zato je neophodno da pomerimo početak održavanja HotS turnira za 8h u subotu ujutru, kako bi u periodu između 8h i 10h odigrali što veći broj mečeva dok su računari slobodni i kada ima najviše HotS ekipa. Molim sve prijavljenje da budu na sajmu najkasnije do 20 do 8, kako bi mogli da krenemo sa realizacijom turnira i to odradimo efikasno sa minimalnim gubljenjem vremena.

Ja ću večeras poslati ovo gore plus dodatne detalje svima na mejl.

S obzirom da ce turnir dakle poceti u 8, i da za sada ima ekipa koliko ima, i da racunamo da ce biti jos nekoliko, da li mozete okvirno da mi kazete do koliko ce sati turnir trajati? Hocemo da prijavimo ekipu, ali je jednom od clanova taj dan rodjendan i on mora krenuti iz BGa kuci najkasnije oko 20:00, pa mi samo recite da li postoji sansa da ce turnir trajati duze od toga? Da znamo sta da radimo, da nam ne pobegne covek u sred turnira :)

Edited by NastyHabits
Link to comment
Share on other sites

Imamo 12 ekipa, tako da teško da više ima mesta, ionako je već preknap  sa vremenom i raspoloživim računarima. Imamo 11 celih ekipa i 9 solo/duo igrača. Fali još jedan solo igrač da popunimo drugu ekipu. Moramo liste poslati najkasnije do danas oko 18h

Turnir će najrealnije da se završi do 22h.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, SavKe said:

Imamo 12 ekipa, tako da teško da više ima mesta, ionako je već preknap  sa vremenom i raspoloživim računarima. Imamo 10 celih ekipa i 9 solo/duo igrača. Fali još jedan solo igrač da popunimo drugu ekipu.

Turnir će najrealnije da se završi do 22h.

Prijavljujem se ja upravo cuvaj mesto preko msg sam ti slao vidim da me pitas dal se sigurno prijavljujem al nzm kako da ti odgovorim

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...