Jump to content

NBA 16/17


mthd

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kad je dobio 2 bacanja a peti mils jedva da ga je dotakao,poludeo sam,dobio je i onaj aut kad je lopta od njega izasla,nejasno mi je kako je i oldridgu sudjen offensive goaltending kad je povukao ruku pa ubacio loptu kad je vec bila van ali pravda je pobedila a samo to je bitno !

Link to comment
Share on other sites

On 4/28/2017 at 6:24 AM, mohr said:

TP upalio playoff mode,5 od 6 utakmica je pokidao i uz kawhi-a najzasluzniji za prolaz spursa,mislim da ce to mnogo lakse biti sa hjustonom koji ako ih ne ide trojka imaju velikih problema u napadu,4-1/2 za SAS,memphis stvarno kul ekipa i da ne navijam za spurse svakako bi njih pratio najvise

LA konacno podsetio na onog igraca od pre par sezona iz blejzersa gde je imao ubedljivo najvecu granu na kladionici,lenard se vraca ali bice mnogo tesko bez parkera,hjuston je losija verzija GSW-a kad ih ide za 3 mogu da pobede svakog ali kad ih stane sut oni nemaju plan B,rezultat u seriji ocekivan,gore sam i najavljivao jer se zna ko je gazda u teksasu,jedino mi je ova poslednja utakmica bila neocekivano pisanje po bradi i drugarima i to bez 2 najbolja igraca u PO-u.

Link to comment
Share on other sites

a misli se na taj sut za 3 a prva ekipa koja je pocela da zivi od trojke je gs zar ne ? ... samo je gs evoluirao i sad su sjajni na svim poljima i uopste ne zavise od 3 iako stoji da imaju najbolje sutere za 3...a hjuston kad ih ne ide trojka su krajnje smesna ekipa.

Link to comment
Share on other sites

onda je trebalo da kazes "slabija verzija nekadasnjeg gsw-a", a cak ni taj gsw nije imao nista zajednicko sa ovim hjustonom. To sto sutiraju trojke nije nikakvo merilo slicnosti. Gsw je sjajan na svim poljima od kad je ker dosao, ali vi volite da se uvatite za te trojke i onda uspete da ih uporedite sa hjustonom. Jedni su formirani oko ideje da sutiraju hiljadu trojki po tekmi, dok je drugima to vise nusefekat jer imaju dva (tri) najbolja sutera ikada, tipa ulti za potpunu demotivaciju.
Cak bih se usudio i da kazem da gsw zapravo nikad nije ni ziveo od trojke, al ne bih da zapocinjem to.

Link to comment
Share on other sites

ove sezone to nije slucaj ali prosle su ziveli i te kako,kad ih nije isao sut,gubili su 3-1 od okc-a a onda ih je krenuo i pregazili su ih,onda su tako nastavili i protiv cavsa i na 3-1 su ponovo stali plus im je i najbolji odbrambeni igrac dobio suspenziju 1 mec i na kraju su i pukli to finale sto nikako nije trebalo da se desi...ove sezone su jednostavno prejaki na svim poljima i taj sut za 3 stvarno dodje kao demotivacija za protivnike a dobijaju bez problema cak i kad ih taj sut ne ide...navijacu za spurse kao i uvek naravno ali GS deluje nepobedivo do sada

Link to comment
Share on other sites

Obrisah pola da izbegnem ovo sto sam rekao da necu da zapocinjem.

Aj ovako.

Jel moze hjuston i hipoteticki da evoluira da postane gsw? Posto "losija verzija" znaci da kad bi se popravili bilo bi to to.

Jel imaju iole slican igracki kadar?
Jel postoje igraci koje mozes da prebacis iz jedne u drugu ekipu, a da ne moraju nista da promene u svojoj igri?

Da se obrise linija za tri poena, a sve ostalo ostane isto, koje su im zajednicke stvari?

E sad umesto gsw ubaci klivlend i pokusaj da odgovoris na ova ista pitanja.

I da,  wall najbolji plej istoka,  drugi plej lige! 

 

Edited by shoocky
Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...