Jump to content

DOTA 2 turnir na Games.con-u (26 novembar)


Velijah

Recommended Posts

Jedna od najpopularnijih MOBA na planeti i igra od koje je sve počelo, DOTA 2, pronašla je svoje mesto na GamesCon festivalu. Prijavite se već danas za DOTA 2 turnir koji će biti održan 26. novembra na Beogradskom sajmu, tokom trajanja GamesCona.

Za pobednike su obezbeđene i vredne nagrade. 62 000 dinara za prvo mesto (broj prijavljenih timova ne utiče na novčanu nagradu za pobednike), kao i brojne robne nagrade.

Osnovne informacije, propozicije i pravila nalaze se ispod. Ako ste zainteresovani, molimo vas da ih pažljivo pročitate i da se zatim prijavite na turnir.

 

PRIJAVLJIVANJE

 

  • Prijavljivanje za turnir traje od 21. Oktobra do 23. Novembra 2016. godine u ponoć.

  • Kotizacija iznosi 5 000 dinara po timu (2500 promo period od ukoliko se prijavite i uplatite od 8. do 11. novembra!)

  • Prijavljivanje na turnir se obavlja putem uplaćivanja 5000 dinara na račun  160-458299-57, sa svrhom uplate: učešće na Dota2 Turniru i ime tima . Primalac je: Magic Sparrow, Beograd.

  • Pored uplate, potrebno je popuniti Google formu sa imenom tima i potrebnim podacima i kontaktima za svakog igrača

  • VAŽNO: Kotizacija za turnir se računa i kao trodnevna karta za Games.con festival, tako da nema potrebe za kupovinom posebnih karata za ulaz na festival

 

Broj Računa: 160-458299-57

Svrha Uplate: učešće na Dota2 Turniru, Ime Tima

Primalac: Magic Sparrow, Beograd

Google Formular: https://goo.gl/forms/zRiiqDgrUAKV3Pfn1

 

TIMOVI

 

  • Timovi moraju imati pet igrača, ili maksimalno jednu zamenu u slučaju sprečenosti prijavljenog igrača da prisustvuje turniru

  • Svi igrači moraju imati validan Steam nalog koji nije banovan

  • Svi igrači bi trebalo da imaju validan KlanRUR forum nalog koji nije banovan, za potrebe komunikacije oko turnira

 

FORMAT

 

  • Igraće se Single Elimination plejof sistem, sa borbom za treće mesto

  • U slučaju da na turniru bude dostupan veći broj računara i adekvatan broj timova, igraće se Double Elimination plejof sistem. Prva runda ostaje Single Elimination.

  • Po završetku prijava biće objavljen finalni format koji se može promeniti u skladu sa brojem prijavljenih timova.

 

NAGRADNI FOND

 

  1. Mesto: 62.000 dinara

  2. Mesto: Robne nagrade (biće naknadno objavljene)

  3. Mesto: Robne nagrade (biće naknadno objavljene)


Sva pitanja u vezi turnira i organizacije, možete postavljati na KlanRUR forumu (ova tema) i na email: redakcija@klanrur.rs .

Velijah

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Postojaće poseban ulaz za igrače. Da li ćete dobiti neke potvrde putem mejla ili će se provera vršiti na licu mesta, ostaje da bude određeno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2016 at 11:01 PM, Magic Kitkat said:

Da li mora da postoji odredjeni MMR ili svejedno?

svejedno je.

17 minutes ago, Kibo jagodinac said:

jagodinci dolaze sa 2 ekipe moja uplacuje u ponedeljak. ja jedini imam nalog ovde za klanrur jel to nije problem ?

ako je pun tim, ne tražite neke dodatne igrače itd, nije problem što si se samo ti prijavio, ali je potrebno da se prijavi tj. otvori nalog i i vođa/kapiten drugog tima.

Link to comment
Share on other sites

stigla je prijava tog tima.

2 minutes ago, Kibo jagodinac said:

ekipa virtual force iz jagodine je danas uplatila ucesce, ovaj gugl formular sam popunio brzinski ne znam emailove od svih stavio sam sve moje info jer cam kapiten,jel moze neko da mi kaze dal je sve validno sto sam popunio da se ne brinem. uplatnicu cuvam. pozz

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...