Jump to content

Hrvatski vajar radi sjajne Hearthstone skulpture


kruko

Recommended Posts

dr-boom-sculpture

Video igre uvek inspirišu kreativne fanove da svoju kreativnost razviju sa motivima njihovih omiljenih igara, kroz cosplay, pisanje, crtanje ili pak vajanje.

Upravo se pravljenjem skulptura bavi jedan Hearthstone fan iz Hrvatske, koji je protekle dve godine napravio figure raznih ikoničnih Hearthstone karata, odnosno karaktera sa karata, sa sve njihovim okvirima karata.

Umetnik se zove Antonio Balićević, i redovno pokazuje svoje radove na Redditu, gde ih fanovi obožavaju, pa smo i mi rešili da ih podelimo sa vama. Ukoliko igrate Hearthstone dovaljno dugo, lako ćete prepoznati sve ove kultne karaktere.

Neke od njih možete  videti ispod, a sve njegove radove pogledajte na njegovom DevianArt profilu.

cthun-hearthstone-sculpture dr-boom-sculpture loatheb-sculpture-hearthstone micromachine-sculpture

Procitajte na sajtu

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bacio sam mu pogled na stranicu i imam utisak kao da rade dve osobe ili makar neke radove radi čitav a druge drogiran (ove bolje kad je drogiran, razume se :))

određeni radovi deluju kao za izložbu najboljih radova godine, dok su mu neki kao sa loših rođendanskih torti.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...